0 oy
587 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Yaa gerçekten çok sinir bozucu bir yandan da komik geliyor. Sabah eşimle tartıştık. Bir önceki posta paylaştım. Eşimle konuşmaya gittim bana uzak dur benden deyip odaya girip kapıyı kapattı saatlerdir konuşmuyor. Bende diğer odaya girdim kapıyı kapattım. Valla hem bıktım hemde usandım siz olsanız ne yaparsınız? Diğer paylaşımını olursanız anlarsınız nedenini. 

14 Cevaplar

0 oy
tarafından
Aynı biz ama biz iki dk sonra barisiyoz 
tarafından
Ne güzel maşallah. Bizimki belki 1 hafta sürer. Lütfen bir önceki paylaşımımı okuyun olayın ne kadar sinir bozucu olduğunu anlarsınız
-Reklam-
0 oy
tarafından
Diğer Postunu okudum geldim. 

Eşin gerçekten de çocukça davranmış. Alt tarafı askılık ya. Eğilir de kırılırda. Bunun için saçma sapan triplere ne gerek var. Allah yardımcın olsun canım ne diyeyim
tarafından
Daha yolun başında boyleyseniz sonrasını düşünemiyorum canım.
Bi aile terapistine gitseniz çok iyi olur bence
tarafından
Eşime teklif ettim tamam dedi ama öylece kaldı. Ayrıca terapistlere de güvenmiyor ki. Onlarda birşey bilmiyor diyor
tarafından
Onlar bilmiyo da eşin mi biliyor. Ha eğer biliyorsa boş trip neden atiyo, eşinin kalbini yok yere neden kırıyor
tarafından
Üstüne bana benden uzak dur diyor. Tiyatro yemek ayarlanmıştı bugün. Bana günümü mahvettin dedi odya kilitledi kendini
tarafından
Hey Allahım ya. Büyük bir şey olsa adam haklı dicem ama şu anlattıkların eşinin çocuk olduğunu gösteriyor. Keşke anasını. Dizinin dibinde otursaymis
0 oy
tarafından
Suç sende bacım.

Eşine çok yüz veriyorsun. Suçlu o 

. Ama sen gidip konuşmaya çalışıyorsun 
tarafından
Canım suç bende biliyorum ama emin ol günlerce haftalarca sürüyor bu durum ve ben daha yeni evliyim uzak ya da küs kalmayalım istiyorum. O da bunu biliyor ama eşime sorsanız ben inatçıyım dik başlıyım hatamı kabul etmiyorum
tarafından
Tamam eşine göre dik basliysan dik başli olmaya devam et boşver.
Canım valla yanlış anlama ama barışmak isteyen  2 lafa bakar. Trip yapmaz. Birde benim bildiğim kadın nazlanir trip yapar. Bu sefer senin koca yapıyor galiba
tarafından
Sadece bu sefer değil canım her zaman eşim böyledir. Olumsuz birşey olsa ya geç gelir ya trip arar ya bşyşw farklı odada kalır.
0 oy
(1,187 puan) tarafından

Ay benimkide küser baska odaya gidip kapıyı üstüne kilitler elinin değdiğini yemem fln der gece yatakta  barisiriz:Dergenim benim

0 oy
tarafından
Eşin tam dayaklık diğer postunu okudum delirdim 
tarafından
Ve daha bir sürü var. Yaa emin ol sabrediyorum ama sıkıldım artık. Bugün yaptığı da cabası
tarafından
Allah yardımcın olsun canım benim ❤️
0 oy
(1,386 puan) tarafından
Benim eşim de öyle bazen ergen diye bağırmak istiyorum çünkü aşırı ergence davranıyor 
0 oy
(106 puan) tarafından
Nerdeyse tüm sorularını okudum eşin gerçekten çok sorunlu biri Allah sabır versin yardım etsin 
tarafından
Amin canım. Daha 1.5 yıllık evliyim sorun bendedir diye düşündüğüm bile oluyor o yüzden sizlerinde yorumuna bakıyorum ki her kadın benim gibi mi tepki verir yoksa ben mi abartıyorum
(106 puan) tarafından
Anlattıklarına göre senin tepkilerin gayet normal alttan alıp idare ediyosun hatta başkası bu kadarını bile yapmayabilir
tarafından
Evet başkası bunu bile yapmaz ama eşime sorsanız ben inatçıyım hatamı kabul etmiyorum aldığımı yerine koymuyorum. Yaaa emin olun dağınık pis biti değilim ama eşime yetersiz geliyor.
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Havlu askılığı eğilmiş diye mi konuşmuyorsunuz ciddi misiniz yaaa 
tarafından
Askılık eğilmiş bana havlularını koyup sen eğdin dedi bende sinirlendim yeter artık hep sen sen sen diyorsun bıktım artık hiçbir eşyamı koymayacağım dedim o da bunu diyorsan ****** git bu evden dedi bende giderim tehtit etme beni dedim olay büyüdü.
0 oy
(770 puan) tarafından
Erkeğin kuseninden nefret Ederm valla alalh sabır versin hiç çekilecek çile değil ay bide smdi okudum geldim postunu offf gercektn ne abartmış ya bırak gitme bence gittikçe byle olack bırak o gelsin geliyorsa yoksa sen gittikçe nasılsa geleck dye uzatack davar
tarafından
Tamam bakta gel canım. Yorumunu bekliyorum :)
(770 puan) tarafından
Yazdm bakmismda adına dikkat etmemism duzellttm yorumumu gtme sakin ya alistirma
0 oy
tarafından
Benimki 35 yaşında bebek :D 
0 oy
(1,405 puan) tarafından
eşin tamamen oyun yapıyor..  aslında sıkılmış çok belli nerde ne bulsam da uzak dursam diye uğraşıyor. yani belki vakit geçirmek istemiyor senle o yüzden öyle yapıyor. yani ben öyle. anladım. öyle. hissettim 
tarafından
Eşimin huyu bu. Annesine de böyle anneannesinin evine de benim annemlerde de böyledir. O yüzden bana özel olmadığı için bu şekilde düşünmüyorum
0 oy
(1,529 puan) tarafından
Allah'tan 40 yaşında aklı başında kocam var :)) işin şakası tabi de şöyle çocuk gibi davranan ergen tiripli erkeklerden nefret ediyorum 
0 oy
(207 puan) tarafından
Bence banyo kapısının arkasına büyük askılık al. 25 lira bir şey milyoncularda. Uzatmanın anlamı yok. Eşini anlıyorum ben de öyleyim. Belki hastalık bilmiyorum ama bence tamam asmam de geç. Böyle daha mı iyi. Birde diğer postta bazen kızıyorum bazen görmezden geliyorum vs demişsin. Aslında en tehlikelisi bu. Tutarsız davranıyorsun. Bence olaylara karşı tavrın sabit olsun. Ya hep görmezden gel ya da hep alttan al. Tutarsızlık karşıdakini de Tutarsız hale getirir.
tarafından
Böylesi tabiki de iyi değil ben memnun değilim. Asıl mesele askılık felan değil asıl mesela birşey olunca eşim sen yaptın sen ettin senin suçun hatan sen sen sen demesi. Yaaa herşeyin sebebi ben miyim bu durum beni sinir ediyor. Evet bazen alttan alıyorum çünkü inanın her seferinde aynı tepkiyi göstersem şu an daha kötü durumda olurduk.
0 oy
(886 puan) tarafından
Bende televizyonun ayağını takmaya çalışırken camını catlatmistim eşim bilse benim yaptığımı kıyameti koparır yaninda actim calismiyor tabi aaa bu nasıl kırılmış ki vah vahh bilmiyorum ayağına yattım. Erkekler eşyaya daha fazla önem veriyor sanirim yine olursa farkında degilmissin gibi davranırsın yine de bu yüzden git demesi hos olmamış tabi ama boşver takma kafana barışırsınız hangi yaşta olursan olsun çocuk gibi oluyorlar 
tarafından
Kalbimi kıran o ama üste çıkan yine o. Beyfendi uzak dur benden günümü mahvettin diyor bir de aısl sen benim günümü mahvettin bir de üste çıkıyor
(886 puan) tarafından
Ağladığında nasıl tepki veriyor peki üzerin e gelmeyi sürdürüyor mu

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 664 göst.
12 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 360 göst.
24 Kasım 2022 Aile kategorisinde I3lknurum.02 (606 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 297 göst.
16 Eylül 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu