0 oy
958 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kızlar ben nerdesye 1 senem dolacak daha hiç eşimin cebine elim girmedi aşkım cebimde bu var getir der epsini görürüm düşünün siz bakar mısınız 

60 Cevaplar

0 oy
tarafından
Bakmam niye bakiyim ki
tarafından
Ne bilim bakn var
tarafından
Huyluyum ben peçete falan cikar dokunamam :D
(121 puan) tarafından
Kız Allah seni insan kocasınin pecetesi den huylanirmi:)
tarafından
Ben kendi pecetemden bile huyluyum :D
-Reklam-
0 oy
(12,777 puan) tarafından
Tabiki bakarım ama habersiz para almam cüzdan dan al der alırım 
tarafından
Him o da iyi bazıları bakıp çıkarır
0 oy
(2,768 puan) tarafından
Bir bucuk yil oldu hic bakmadim bakmamda.
tarafından
Ne güzel valla bazıları gizli gizli bakiyir para bile cikariyirlar
0 oy
tarafından
  Normalde aslında hiç bakmam ama ara sıra tartıştığımızda cebine girerim sonra ne var ne yok cebinden alırım sonra zaten aldığımı bir şey demez o da sinirimden alırım bazen vermeyince hak ediyorlar ama ya girmek lazım Böyle bakıp karıştırmam yani
tarafından
Him bak bu iyi her kavgadan sonra cebini boşalsaydım zengindim şimdi
tarafından
Normalde gerçekten hiç sevmem ama bazen gerçekten hak ediyor vermiyor çünkü cimri ya o vermeyince ben de giriyorum ama ses çıkarmayın bazen Kızıyor birazcık ama işte almıyor Benden parayı
0 oy
(214 puan) tarafından
Makineye çamaşır atarken bişey kalmışmı diye onunkinede benimkinde bakarım, bikere peçete kalmış çünkü çamaşırlar mahfolmuştu başka türlü niye bakıyım ki
tarafından
Bilmem merak etim fatura ekstralarına bakn var
0 oy
(835 puan) tarafından
Para lazım olduğunda bakarım sonra söylerim ben aldım diye bişey demez zaten sonuçta eşim sorun olmuyo yabancı olsa sorun olabilir ama eş yani bakabiliyorum rahatça 
tarafından
Sorun olmaz zaten ama ne bileyim hiç sevmem öyle şeyleri onun da benim çantama bakmasını istemem
(10 puan) tarafından
Ayni durumdayiz bende once bakarim parasi var ise ihtiyacim oldugunu soyler isterim yoksa demem istemem bisey yine de sorar saolsun yok ihtiyacm derim 2. 5 oldu evliligimiz hic karstrmak amacli bakmadim ama dedigim gibi iyi niyetliligimle baktim hatta bi kac kez yakalandim   cebimimi kurcaliyon sen diyince artk soylemek zorunda kaldim para isteyecegime bakip karar veriyorum diye hele bende diyorum diyo bu kadin sanki seziyor bendeki para durumlarini diyrek gulmustu
0 oy
(3,078 puan) tarafından

Her akşam sabah giyeceği kıyafetleri eşyalarını hazır ederim. O şekilde üzerinden çıkan pantolonun ceplerini  boşaltırım mecburi olarak yapıyorum  kurcalama niyeti ile değil :)

tarafından
Him anladım canım her gün mu değişiyor
(101 puan) tarafından
Kız bırak ütüsünü yapmışsın cebini de eşin boşaltsın :) ben bir kere ceplerini yerleştireyim dediydim, düzenini bozmuşum diyr laf etmişti, benim de işime geldi ütüleyip asıyorum o ayarlıyor cebini :)))
0 oy
tarafından
makineye atarken sozde bakıyorum ama illa bişey kaliyor cebinde o derece bakmiyorum yani:)
tarafından
Salma yapıyorsun yani
tarafından
bakiyorum aslında ama kalıyor bazen :)
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Makineye pantalonunu atarken boşaltıyorum sadece. Diğer türlü de bakmam.
tarafından
Him anladım canım
0 oy
(1,787 puan) tarafından

4 senelik evliyim bu sene bakmaya başladım ama yanında bakıyorum sıkıntı olmuyo yani param yoksa alıyorum varsa da azıcık kopariyorum ucundan ;) bende daha önce istediğinde verirdim kendi alsin diye ama zaman geçtikçe bi rahatlık geliyo sanırım 

tarafından
Herhalde hahahahaah bi beş sene sonra bakarız
0 oy
tarafından
ne cebine ne cuzdanina asla bakmadim 1 bucuk senelikk evliyizz
tarafından
Evet hiç hemde valla makineye atarken bile bakmıyorum
0 oy
tarafından
Bende bakmam ne ben onun cebini karıştırırım ne da o  benim çantama cüzdanıma bakar 
tarafından
Evet telefon çalsa çantayı veriri çıkarmaz
tarafından
Zaten arasada bulamaz ") ben zor buluyorum aradığımı ") bazen diyorum çantanın on gözünde işte atıyorum peçete var versene ben bulamam diye çantayı veriyor direkt ")
0 oy
(6,785 puan) tarafından

:D bitek makinaya atmadan yokluyom 

tarafından
Genlere öyle yapıyorlarmış
0 oy
(1,517 puan) tarafından

Yok ya bnane cebinden :D:D

tarafından
Kız hadi hadi nasıl bakmıyorsun seni gidi gidi
(1,517 puan) tarafından
Wllaha ilk zmnlar bu yüzden makineye atarken bile bakmıyorum parası kaç kere gitti bna kızdı insan bakmaz mı diye şimdi. Yvs yvs makineden önce çıkarıp öyle atıyorum :D :D düşün artık o kadar umursamazim
0 oy
(6,722 puan) tarafından
Makineye çamaşır ları atacağım zaman bakarım sadece ☺☺onun dışında bakmama gerek kalmıyor çünkü eve gelince ceplerindeki leri çekmecenin üzerine bırakır.
tarafından
Hahahah epsini olmasa da anahtarları telefonu bide cüzdanı diyerleri kalıyor merak etmiyorum değil
(6,722 puan) tarafından
Karistir o zaman kiz sende☺☺merakli
0 oy
tarafından
Gerek yok hiç bakmadım..
0 oy
(3,695 puan) tarafından
Kirliyi temiz pantolonla degistirirken kemerini cüzdanını filan çıkarırım. Ama kurcalama anlamında  bakmadım hiç
0 oy
(4,666 puan) tarafından
Hic bakmam bnm esimde bn istemeden para bırakır anca makinaya atarken bakarim 
0 oy
tarafından
Bnde hiç bakmdm dha 2 seneyi geçti ne cebine cüzdanı ne telefnu
0 oy
(1,065 puan) tarafından

Karıştırmama gerek kalmıo benim eşim gece yatarken cebinde ne var ne yok gece çıkarır komidinin üstüne koyar  öyle bir huyu var adamın  peçeteyide asla kullanıp koymzz cebine bikere kullanır atar huyludur 

Bazıları evet  habersiz para alıyorlar  aslında ben alsam fark etmez işinden dolayı cebinde kaç para var cogu zaman bilmez bana verir say düzelt şunları diye  kendide bi ara demişti bana hergün cebimdeki paranın fazlalıgına göre bak miktarını ayarla al kenara koy die alır koyarım gün gelir ödeme olur  veya onun bilmediği takibinden kaçan şeyleri ordan ben öderim yükü hafifler böylece  aksine bi durum olsa huylanır karıstırırım ama  itiraf edeyim yanii:ermm:

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 69 göst.
25 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde Lavantakokusu (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 74 göst.
22 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Lavantakokusu (63 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 147 göst.
23 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Asafin annesiyimm (0 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 97 göst.
30 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Bebek (1 puan) tarafından soruldu

379,364 soru

11,355,632 cevap

34,832 kullanıcı