0 oy
244 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Mrb 5 yaşında bi kızım var bana cok düşkün.  Ve 23 gun oncede 2.kez anne oldum. Ama bir turlu  yeni duzene adapte olamıyorum. Sanki hicbiseye yetisemeyecekmisim altindan kalmamayacakmisim gibi geliyor. Kizima azicik vakit ayirayim desem bebek aglamaya başlıyor . Bu kez kizim üzülüyor. Kendime hic vakit ayiramiyorum zaten.gun icinde Aynaya bakabiliyorsam ne mutlu ... sanki hep boyle surecekmis gibi geliyor. Gece defalarca uyanmak ayri yorucu iken gündüz de herseyin birbirine girmesi beni bitkin düşürdü. Kizim her gun beni artık  sevmiyorusunuz  diyor..cok kiskanclik yapmasadw kardesini sevsede ilgimizin yetmediginin oda farkinda ve bu beni cok uzuyor. yetemiyorum sanki napcam nasil bi duzen oturtucam bilmiyorum. 

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Oyy o düzen anca bebişin 6-7 aylık döneme gelince oturuyor maalesef. Bende geçtim o yoldan :)
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Birlikte bakalım kardeşine de,ondan yardım iste sorumluluk ver kıskanmayacaktır 

Daha çok yeni alışacaksın sende canım
0 oy
tarafından
Birz biraz rahatladık 6 atya girdi çok şükür 
0 oy
(1,278 puan) tarafından
Zaman zamanla herşey yerine oturuyor sabret hepimiz bu süreçlerden geçtik geçiyoruz ben bir tek ben bu sorunları yaşıyorum zannediyordum bu uygulamaya girince açıkçası moral oldu bana ben tek değilmişim diye
0 oy
(87 puan) tarafından
Canım benim çocuklarım da biri 20 aylik biri 3 aylik ilk zamanlar hiç bi ise yetişemem sandım alışamadım ancak şuan çok rahatım bi gün temizlik bi gün yemek bu döngüyle iş yapıyorum bebis uyuyunca oğlumla beraber oyun oynuyoruz bebek uyanik olunca da oğlumla beraber bebekle oynuyoruz
0 oy
(519 puan) tarafından
O düzen benim 6 ayımı aldı canım benimde beş yaşında bir kızım var aynı dediğin gibi valla ama biz atlattık şükür oğlum 11 aylık oldu herşey yoluna girdi az daha sabret geçiyor canım 
0 oy
(319 puan) tarafından
Ben hala yaşıyorum biri 4 biri 2 yaşında beraber oynamaya başlasak  büyük kızım adapte oluyor ama küçük oynatmıyor sürekli  bozuyo. Teker teker desem yine olmuyor diğeri üzülüyo. Buyusunler istiyorum bi an once
0 oy
(1,134 puan) tarafından
Rabbim yardimcin olsun canim bebeğin biraz büyüsün daha iyi olucak hersey daha iyi hissedeceksin şuanda uykusuz kaldiğin için de enerjin yok yaza doğru bebeğin büyüýünce iyi olucak 
0 oy
(833 puan) tarafından
Henuz lohusasın... Çok yenisin yapman gereken asıl ilgiyi büyük kızına göstermek bebek ağlasa bile oyuna cevirip onunls beraber bakmak. Onu emzırırken ona masal anlatmak. Altını alırken onunla kızınla sohnet etmek. Ve en önemlisi bu durumu kabullenmek yenınhayatınıza bir plan kurmak düzen düşünmek. Hersey zamanla oturucak öyle 6 7 ay değil. Sen bu durumu kabullen hersey oturucak.. Biraz zaman :) 
0 oy
(2,474 puan) tarafından
Aynı durumdayız allah yardımcımız olsun ins bir düzen oturtur bakarız bu bebelere ikizlerim 1ci sinifa gidiyo 2 aylık kizim herşey yarim herşey eksik sanki  yetemiyomusum gibi gelmiyo yetemiyorum su anda hemde hiçbirine 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 249 göst.
0 oy
18 cevap 774 göst.
0 oy
11 cevap 254 göst.
+1 oy
17 cevap 399 göst.

380,424 soru

11,390,067 cevap

34,898 kullanıcı