0 oy
411 göst.
Aile kategorisinde (77 puan) tarafından
tarafından kapalı
Eşimin 2.ci benim ilk evliliğim  ve bi oğlum var kendi   annemle arası pek iyi değil bana pek düşkün  değil annem ama sonuçta beni o dünyaya getirdi  eşim gitmek istemiyo dün kandildi eşimin annesine gittik orda yedi içti hadi benim anneme gidelim dedim beni yalandan yere oraya götürme şimdi istemiyorum biliyosun sen istiyorsan seni bırakayım arayınca gelir alırım dedi tamam dedim akşam 7. 30 gibi aradım geldi ama suratı Bi görsen sanki ben suç işlemişim bana nereye istiyosan git götüreyim diyo gittiğim zamanda surat yapıyo konuşmuyor dün akşam geldim annem yemek gönderdi kaşık getireyim ye dedim istemiyorum yemem köpeklere veririz dedi çok zoruma gitti gitti çay yaptı yanına gofret oturdu yedi  erkenden yattı döndü arkasını az önce işe gitti asla sarılıp öpmeden gitmeyen insan şimdi ben dedim diye öptü ya gerçekten çok zoruma gidiyo böyle olunca ben soğuyorum napıcam bilmiyorum iyice sıkıldım biyere gitmemi istemiyo gidince konuşmuyor benimle günaha mı giriyorum ben anlamadım ki ☹️
notu ile kapatıldı: Soru başlığı sorunuzu kısaca özetleyecek şekilde belirlenmelidir. Bu tarz soru başlıkları platform kullanışlılığını azalttığı için soru kapatılmıştır.

12 Cevaplar

0 oy
(88 puan) tarafından
Gerçekten kötü bi durum malesef eşinle konuştun mu hiç neden böyle davranıyor annenlerle bişey yaşadı mı? 
(77 puan) tarafından
Eşimle bişi konuşulmaz benim bişiyim yok sana öyle geliyo der tersler laf sokar cevap verince bana ukalalık yapma der
(88 puan) tarafından
İyi ama böyle evlilik yürümez ki. Aynısını sen onun ailesine yapsan nasıl hisseder. Bence aranızın iyi oldugu bi vakitte güzelce konuşmaya çalışmalısın empati kurmasını sağlayabilirsin belki.. Ama mutlaka bi sebebi vardır böyle davranmasının senin için çok kötü bi durum Rabbim yardımcın olsun
(77 puan) tarafından
O yokken kapı önüne çıkamam çıkarmaz çıkınca kavga ederiz döver kolum morardı Bi gün gösterdim bak yaptığını beğendin mi dedim ben sana bişi yapmadım kendin yaptın dedi oan gözüm   karardı
-Reklam-
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Eşin aileni sevmiyorsa bile saygı durmak zorunda. Aynısını sen onun ailesine yapsan ağzından burnundan getirir ..
(77 puan) tarafından
Yo ben istemiyorum desem hiç zorlamaz ama annemi ara napıyo biz geliyoruz de çay koysun kaynanamda Bi yapmacık geliyo bana beraber biyere gidelim oğlumu sevmez eve geliriz yicek gibi aynı
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Acaba ilk eşiyle bu yüzden mi ayrildilar die düşündüm böle bir adam çekilmez çünkü sen onun ailesine nasıl saygı duyuyorsan. Oda duycak 
(77 puan) tarafından
En son kavgamızda ben Bi aileyi canımı kızımı sildim beni huzursuz eden herşeyi silerim umrumda olmaz dedi dünyam başıma yıkıldı
(3,419 puan) tarafından
Canm demekki esin sikintili bir eş silinebilir evet ama evlat silinmez asla demekki esin kız tarafı kendi ailesini sülalesini silsin benim ailem kalsın die düşünüyor hani Rabbim yuvani bozmasın ama bu kafayla o adam bin kere evlense bin kere bosanir
(77 puan) tarafından
Ben napıcam bilmiyorum gerçekten hasta olucam diye korkuyorum şu mübarek gecede sadece rabbim diyorum
(3,419 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm böle birine ikinci evlat verme Allah korusun sizide yarı yolda bırakır felan temkinli ol
(77 puan) tarafından
Rabbim iyisini ama böyle fazla sürmez
0 oy
(470 puan) tarafından
Sende onun annesine giderken suratıni dok hicbisey yeme gitmek isteme eve gelince de çok acikmisim soğan ekmek yiyeyim daha güzel de seni annene götürmek zorunda dinende niye günaha Giresin sende insansın gideceksin tabi köpeklere veririz nedir k.bakma da başlamıştım bi tarafına 
(77 puan) tarafından
Bigün surat yaptım da sen ondan çok sıkıldın dedi bana laf sokmaya başladı işte
(470 puan) tarafından
Soksun sen nasıl davraniyosan bende böyle davranicam.artk de ailenle problemim yok ama senin tavırların yüzünden bende surat asicam de hatta o tek gitsin sen gitme
0 oy
(7,187 puan) tarafından
Eşin çok terbiyesizlik yapıyor böyle bir ömür nasıl sürer Allah bilir ... Üzüldüm senin adına . Sende onlardan gelen hiç bir şeyi verme layık değil çünkü 
(77 puan) tarafından
Rabbim gönlüne merhamet versin başka bişi demiyorum
0 oy
(12,985 puan) tarafından
Kayınvalidenlere gidince aynı şeyi yap surat beş karış otur geleni yeme niye böyle yapıyorsun dediğinde de sen hep böylesin bir kere de ben deneyeyim dedim de az biraz disardan nasıl göründüğünü görsün belki ne hissettiğine empati yapar 
(77 puan) tarafından
Soracağını sanmıyorum sorsada kavga çıkar laf sokmalar hakaretler yerin dibine sokmalar artık bünyem kaldırmıyor cidden sonra bana kadınlığı yapamıyosun der
(12,985 puan) tarafından
Burdan daha çok o kocalik yapamıyor gibi duruyor canım sizin senin ailene gelmemesi veya gelince surat yapmasından daha ciddi sorunlarınız var bence hem sana kötü davranması hem tek basina hiç bir yere koymaması daha büyük problem
(77 puan) tarafından
O yokken kapı önüne çıkamam diyorum ya yaza naparım bilmiyorum
0 oy
tarafından
Esin önceki eşiyle görüşüyor mu/??

Onada bunları yapmış olabilir mi hiç konuşmadın mi başta aile konusunu
(77 puan) tarafından
Görüşümez asla
0 oy
tarafından
Oha eşimi anlatmışsn.... Okurken sinirlerim bozuldu 
(77 puan) tarafından
Ozman beni çok iyi anlarsın
0 oy
tarafından
Anenanle daha önce kavga felanmi etti
(77 puan) tarafından
Evet ettik
0 oy
(1,071 puan) tarafından
Canım eşin seni bildiğin köle yapmış bensiz dışarıya çıkma otur diyince otur.kalk diyince kakl.kukla olmuşsun resmen...

Okurken nasıl zoruma gitti anlatamam sanki ben yaşıyorum orda bunaldım okurken içinde sen yaşıyorsun.kim bilir ne haldesin. Bildiğin zulum bu....

Aşağılama hakaret..

Üzüldüm gerçekten.
(77 puan) tarafından
Napayıö inşallah düzelir diyelim
(1,071 puan) tarafından
Düzelir inşallah canımda karşında konuşmayan bir adam Allah sabır versin.
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Neden sevmiyo anneni mutlaka bi sebebi vardır durduk yere kimse böyle kinlenmez bi o yönden bakmak lazım 
0 oy
tarafından
Yaşın küçük mü seni baskı altına alıp sindirmeye çalışıyor. O sürat aşınca sen daha fazlasini yap. Annene de gidemeyeceksen .. neyse yüz verme sen çocuk değilsin nereye gidip gitmyecehini bilirsin tribini çekme ,alttan alma sakın. Sen böyle yaptıkça daha da üste çıkar kendini haklı görür .
(77 puan) tarafından
O suratını duzelt benim canımı sıkma senin o suratını ..... Yaparım der hadi yap bakalım
tarafından
Hadi yap bakalım ne ya . O zman boşan ömür boyu hakaret küfür duyup şiddet mi göreceksin
(77 puan) tarafından
Bilmiyom canım ne olacak

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 274 göst.
0 oy
11 cevap 300 göst.
28 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 582 göst.
27 Nisan 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Emine&&& (65 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,106 göst.
24 Nisan 2022 Aile kategorisinde Kader hamza (25 puan) tarafından soruldu

379,451 soru

11,358,410 cevap

34,833 kullanıcı

...