0 oy
202 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından
Arkadaşlar çok acil bakin lütfen gece az su gelmişti sızıntı şeklinde şimdi WC ye gittim nişan gelmiş böyle sümüksü şeklinde hafif kanlı ne yapmam lazım bugün muayene olmuştum hiç açılma yok dedi doktor nst de sancı yok demişti lütfen akik verin

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doktora git canım doğumun başlamış olabilir nst girersin birdeb gelir zaten sancı bazen açılmaya bakincada doğumu başlatmış oluyor bende. Öyle oldu
(506 puan) tarafından
Anladim canım ebe de ben muayene edince gelebilir kan dedi bu 2. Muayenesi ilkinde gelmedi şimdi gekdi
-Reklam-
0 oy
(249 puan) tarafından
Günün gelmiş doktora gitmelisin nisan gelmesi doğum baslangici
(506 puan) tarafından
Gece ara ara sancım geldi doktoruma mesaj attım gel yazmış kimisi de erken diyor hemen geldiği gibi gidilmez diyor Altan muayene yaptığı için kan gelmiştir diyor
0 oy
(328 puan) tarafından
Hemen doktora git aynı senin gibi oldum ve doğumum başlamıştı Allah'ım kolay doğum nasip etsin
(506 puan) tarafından
Amin inşallah ama dün muayene oldum hiç açılma yok denilmişti
(328 puan) tarafından
Şuan nasılsın doğum oldumu
0 oy
tarafından
Doktora gtmen lazm bacım nie bekliyosn
(506 puan) tarafından
Dün hiç açılma yoktu birden açılma olmuş olabilir mi ki Altan muayene etti ondan kan geldi diyorlar kafam karıştı
0 oy
(4,962 puan) tarafından
Banyo yap sıcak sıcak sancı hssetmeye başladığın an hastaneye Gt zaten artık zamanı gelmiş geciyo hareekt yap banyo yap Allah kurtarsin
(4,962 puan) tarafından
Olur tabi canım bebek ittirdikce acilacak
(506 puan) tarafından
Banyo yaptım 3-4 damla yine kan geldi
(4,962 puan) tarafından
Ben de kan ile hastaneye gtmistim 3 cm aclma var dye yatış vermislerdi
(506 puan) tarafından
Sezeryan oluyorum 2 saat içinde kemik yapın dar normal doğum olur ama çok zorlanirsin dedi
(4,962 puan) tarafından
İyi canım ben normal olmuştum ck kötüydü sezeryan diye yalvardım karnıma çıkarak çocuk çıkardılar uyu uyan bebeğini kucağına al ne güzel
0 oy
tarafından
İşte tam vakti kuzum sürekli hurma ye pilates topu üzerinde gezin yürüyüş bol bol yap merdiven in çık bide meryem ana otunu suyun içine koy duaları oku meryem suresi ayetel kursi Felak nas surelerini oku üfle bi iki kaşık iç açılman inşallah olur benim ne açılmam ne sancım vardı hepsini yaptım bide mutfak dezgahına çıktım dolapları dip köşe temizledim gecesi sancı çektim sabahı doğum yaptım 6 cm ile hastaneye gittim direkt doğum odasına aldılar Allah yardımcın olsun canım bide 41+3 te doğurdum
(506 puan) tarafından
Yok canım medikal parka gidiyorum özele ebe bi defa baktı hiç açılma yok dedi nst ye girdim normal dedi yürüyüş yap dedi bende eve geldim baya bı yürüdüm sanci az sızıntı ve kan geldi korkuyorum da doktora yazdım gel bakalım demis ben Akdeniz Çetinkaya in orda oturuyorum canimm
tarafından
Hm anladım canım dur bakim bana ne kadar uzaklıkta
tarafından
Aslında çok uzak değiliz araba bulabilirsem getirecem inşallah bugün sana çetinkayanın oraya canım inşallah getiremezsemde helal et rabbim bi avazda kurtarsın inşallah
(506 puan) tarafından
Allah bin kere razı olsun getirmiş gibi oldun canım benim sagol
tarafından
Canım valla arabayı bekliyorum hayla gelmedi sen nasıl oldun
0 oy
(1,363 puan) tarafından
Bence bebek bile gelebilir artik :)  masallah haftan dolmuş, saglikla kavuş 
(506 puan) tarafından
Haftam doldu ama hiç acilmam sancım.yoktu dün muayene oldum sonra yürüyüş yaptım öyle hemen birden açılma olmuş mudur
(1,363 puan) tarafından
Bilmiyorum ki. Ben ikisinide sezaryen oldum oyle açilma falan  bilmem. Dikkat et yinede
0 oy
(1,685 puan) tarafından
Doktora git cnm kesin
(506 puan) tarafından
Dün gittim doktora hiç açılma yok dedi yürüyüş yaptım öyle hemen açılma olur mu ki Altan muayene etti ondan mı kan geldi yoksa doğum başlıyor diye mi
0 oy
tarafından
Benim 36 haftada nişan geldi 38.4de doğum oldu 
(506 puan) tarafından
Anladım canım peki birden açılma olur mu dün muayene oldum hiç açılma yoktu sadece yürüyüş yaptım sancı ve kan geldi kan acaba Altan muayene etti diye mi yoksa doğum başlıyor diye mi
0 oy
tarafından
Kuzu alttan muayene olduysan ondan da gelmiş olabilir su da kese içindeki fazla suyu bırakıyormuş korkmana gerek yok ben defalarca hastaneye gittiğim icin biliyorum artık yogun bakim hemsiresiyim ama kadin dogum da da baya birsey ogrendim hahahahha
(506 puan) tarafından
Hemen gitmeli miyim hastaneye
tarafından
Suan durumunuz nasıl agri falan hissediyor musunuz
(506 puan) tarafından
Ağrım geliyor gidiyor banyo yaptım 3-4 damla yine kan geldi
tarafından
Bi git istersen icin rahatlarkuzum
(506 puan) tarafından
Eşimi bekliyorum hazırım gidecem

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 180 göst.
17 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 370 göst.
26 Ağustos 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Azra ebecik (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 146 göst.
2 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Gamze1azra (84 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 115 göst.

374,571 soru

11,202,761 cevap

34,500 kullanıcı

...