0 oy
454 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
  Bir önceki postta bahsetmiştim kızım 2  yaşında onun kızı 6 yaşında  ona kızım vurmuş geldi bana demedigini bırakmadı.  Eşime dedim ne olacak diyor .bizdemi onun gibi olalim deyip diyor?

5 Cevaplar

+1 oy
(118,994 puan) tarafından
valla az samimiuet cok huzur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Canım çocuğunun vurma egılımı varsa yalnız bırakma açıkçası bende çocuğuma başka çocuk burda anasına babasına carlarım
tarafından
Benim kızım  itirirse kalkirirsa oda vurur
tarafından
Ama öyle şey olmaz kı vursun aferın denilmez ıttırıp kaktırıyorsa yalnız bırakmıcaksın
0 oy
(2,699 puan) tarafından
Madem öyle Eşine söyle birdaha kardeşinle görüşmeyiz kızıda vurmaz olur biter çocuk bunlar ola bilir bi kere vurdu diye de bukadar büyütmez insan çocuğunuz çok kiyamet li ise alin evinizden çıkmayım Kimseyi de kabul etmeyin
tarafından
Onun ki şikayet ci
0 oy
tarafından
Beni yanlış anlama aynısını onun kız o senin kızına yapsa eşine şikayet ederdin sonuçta o da onun çocuğu 
tarafından
Valla yapmadım   kızımı kızı merdivenden düşürdü
0 oy
(402 puan) tarafından
Ya çocuk bunlar evet kimse çocuğuna vurulsun istemez ama 2 yaşındaki bebek ne anlar bundan. Ama 6 yaşındaki çocuk onun bebek olduğunu anlar. Canım en güzeli mesefe koymak kendini çok yıpratırsın yoksa.
(402 puan) tarafından
Bir de bende var bu kocanın değişik versiyonu. Eltime ben bişey yapnca benim ağzıma ederler. Ama bana yapmadıkları kalmadı eşimin lafı onlar yanlış yapıyor diye bizdemi yapalım.

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 220 göst.
2 Şubat 2023 Aile kategorisinde Ezgic 211 (208 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 437 göst.
19 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 279 göst.
0 oy
9 cevap 223 göst.

377,249 soru