0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Hastaneye giriyoruz sonra neler oluyor bilen varsa anlatırsa sevinirim 

7 Cevaplar

0 oy
(4,875 puan) tarafından
Yatis verilir sonra vakit geldiğinde giyinirsnz sedye ile sizi alırlar ameliyathane bölümüne. 

Spinal ise belinize iğne yaparlar uyusursnz. 

Sonra 5 dkya bebito 20 dk da dikişler vs tüm iş yarım saate biter ☺️
(606 puan) tarafından
İnşallah canım sağol
-Reklam-
0 oy
(2,769 puan) tarafından
1 ay önce sezeryan doğum yaptım. 2 gece kaldim 1 kisi refakatçi aldılar 
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Valla ben 10 saat sancı çekip acil sezaryene alındım planlı nasıl bilmiyorum ama plansızı da güzeldi :D
(9,661 puan) tarafından
Bende 27 saat sancı cektim ve sezeryan alındım :)
0 oy
(1,416 puan) tarafından
H korkma tatlım ameliyata girdikten sonra herşey yarım saate bitiyor normal odaya alıyorlar sen bol dua et rabbim sağlıkla kucağına almayı nasip etsin 
(606 puan) tarafından
Amin canım Allah razi olsun
0 oy
(9,626 puan) tarafından

Yatış işlemleri yapılıyo odaya çıkıyosun hemşire önlük falan getiriyo giyiyosu merhaba ameliyata gitmeden önce nstye bağlanıp tansiyon ölcülüyo damar yolu açılıyo serum takılıyo ama nst her yerde dogum öncesi yapılıyomu bilmiyorum bana ikisinde de yaptılar.Sonra vakit geliyo ameliyat haneye götürüyolar ben genel anestezi istemiştim gittim ameliyat haneye kollarımı bağladılar sag tarafıma tansiyon aleti sol tarafımda serum vardi narkozu damwryolunun açıldığı yerden veriyolar genel anestezide başımda 10 kişi biri sondayi taktı karnıma batikon sürdüler üzerime örtüleri çektiler tabi o esnada hepsi benimle sohbet ediyodu sakinleştirmek için..Sonra dogum doktoru geldi benim alnımdan öptü elimi sıktı gözyaşımı sildi emin ellerdesin dedi oğlumun doktoru da oydu kurban olurum ben ona ya ❤ anestezi geldi beni güzellik uykusuna yatırdı sonra bi uyandım odadayim :)

(589 puan) tarafından
Ankara şehir hastanesinde mi oldunuz
(9,626 puan) tarafından
Yok canim canim bursadayim genel olarak neler yaşanıyo onu yazmak istedim :)
0 oy
(1,297 puan) tarafından
Ay yatış veriliyor. Odana geçiyorsun bı hasta kıyafetleri veriliyor. Onları giyiyorsun. Sonra alttan lavman mi ne onu takıyorlar. Bak o sıkıntı işte. Kolundan damar yolu açılıyor. Seni sedyeye koyup ameliyata götürüyorlar. Orda oturur pozisyonda secdeye gide gibi yapıyorsun. Ama ayakların ve ellerin önde birleşecek öyle düşün. Belinden iğne yapılıyor yaptırıyorlar serum gibi bişey takılıyor. Uyuşma başlayınca doğum başlıyor. 10 dakikada bebek kucaginsna. Hemen üstü giydiriliyor sen dikiliyorsun. O refakatçne gidiyor sen dikilmeye devam.sonea hasta bezi geçiriliyor altına ve odaya geçiyorsun. Bı kaç saate normale dönersin . Bitter çikolata ya da kahve iç bol bol. 
(606 puan) tarafından
Canım gün verildi direk odaya mi gidiyoruz bana acile gel.dedi Dr.
(1,297 puan) tarafından
Acilden yatış için kağıt verir. Sende o kağıtla kadın doğum ünitesine gidersin. Orda girişim yaoilir ve oda verilir
0 oy
(589 puan) tarafından
Ben de burda bekliyeyim :) 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 113 göst.
4 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kaan.m (99 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 90 göst.
0 oy
16 cevap 448 göst.
0 oy