0 oy
280 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim beni çok seviyor ama ben hiç bir zaman saygıdan sevgiden kusur etmedim . Bazen sinirliyken ne dese asla karşılık vermem çünki biliyorum eşimi, kalbini. Görümcelerimin konuşmaları gerçekten şeytan konuşmalarına benziyordu ve ben bu durum yüzünden mesafeliyim hiç numaraları yok bende . Kaynanam da onların yolunda gidiyor çünki insan hal hareketlerinden belli etmezmi. Kendi kulaklarımla duyduğum laflar kendi gözlerimle birbirlerine göz kırpma çok kiricilardı. Çok konuşmalarını duyuyorum ama hiç ilgilenmiyorum onlarla ve bu yüzden eşimi de hiç arayıp sormazlar   çok saygısızlar abi demek baba yarısı demek bunlarda öyle bişiy yok. Birbirlerini hep yalancı ederler sonra yanana geldilermi birbirlerini yaliyorlar resmen.  

4 Cevaplar

0 oy
(2,948 puan) tarafından
Ben de bunu anlamıyorum. Eşimin kardesi de ayni 2 yıl bize küs kaldı sebepsiz yere. Kaynanam da eşim beni dinliyor arkamda duruyor diye pek bi dertli. Kendisi kocasından bir şey görmemiş oğlu da bana qynisini yapsa ona dert yansam mutlu olur eminim. Görümce desen sanki üstüne kuma geldim. Tuhaflar
-Reklam-
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Bizde de var 18 yasinda bekar görümce kaynana desen ondan beter kizi ne derse yapar gecw yemek cay kahve ne isterse sabah kaldirir ustunu giydirir dus alsa sacini tarar ama asla saygi denen bisey yok annesine babasina afedersiniz parayla tutlumus hizmetçi gibi yani neyse esimde hic sevmez konusmasini oturup kalkmasını bilmez 1 senedir konusmuyo esim ayni evdeyiz ama konusmuyo bende konusmuyorum insanin midesi bulaniyo ayni ortamda olunca oyle igrenc biri
0 oy
(4,551 puan) tarafından
Hayir yani dertleri ne bende bu tur insanlari anlamıyorum kardesiniz bir kizla evlenmis gayette mutlu allah bozmasın sevinecekleri yere kuduruyorlar kiskancliktan

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 433 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (481 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 248 göst.
0 oy
10 cevap 778 göst.
5 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 487 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu