0 oy
774 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eltimle iyi anlaşamıyorum zamanında bana hakaret ettiği bile oldu hep laf sokuyor eşim ise her zaman sen yanlış anlamışsındır, o niyette değildir diyor bana kızın kalbini kırma aman şunu söyleme bile dediği oluyor. Geçen gün yine tartıştık bu konuda bana dedi ki bizimde amcamlarla aramız bu yüzden kötü sen bunu anlamıyorsun ama o kız anlıyor dedi yani sanki aileyi ben bozucam gibi davranıyor artık eşimden soğudum bu yüzden tek sıkıntımız bu ama böyle davrandıkça gözümde adamlığını erkeksiliğini kaybediyor zaten bir şeylerden kolayca vazgeçen bir insanım

10 Cevaplar

0 oy
(1,298 puan) tarafından
Arayı bulmaya çalışıyordur belki de
tarafından
idareci olması beni ondan soğutuyor
(1,298 puan) tarafından
Evet haklısın duymak istediklerimiz farklı ama mesela bızde 5 eltıyız beni istemeye geldiklerinde kayınvadelım tek şartı ailemin düzeni bozulmayacak dedı yani en küçük oldugum için sonradan ortalığı karıştır mıyım dıye hoş hepsı seytandı, zaten tanıdıkça çözdüm
-Reklam-
0 oy
tarafından
Açıkça söyle rahatsız olduğunu. Ağzına bi çarparım görür ebesinin filmini öyle bi şey yapsa 
tarafından
söylüyorum
0 oy
tarafından
Adaletli olmak farklı, sürekli kayırmak farklı ayrımını güzel yapmak lazım. Umarım adaletli olanlardandir. Yoksa senin evliliğinde eltin kapının dış mandalı kayırmasi çok gereksiz yersiz anlamsız
(2,589 puan) tarafından
+++++++
0 oy
tarafından
Benim eltimle bi sıkıntım yok görmem etmem memleketteler ama bir konu olsa sırf bizi goya kaynaştırmak için eşimde eltimi bana savunur her defasında diyorum böyle yaptıkca ben kinleniyorum başka işine yaramaz diye.
0 oy
(428 puan) tarafından
Siz elinizin neyine takildiniz
0 oy
tarafından
Ayy babamda yapar aynı şeyi 
0 oy
(8,986 puan) tarafından
Sürekli mı arada mı? Belki o an öyle gerekti ama bunu açıkça şöyle yapmasın 
0 oy
tarafından
Benim eşimde ilk zamanlar kayiriyordu aramızda bi olay olmuştu o günden sonra kadından tiksindim resmen ve herseyi gözüme batmaya başladı neyse baktım benimki onu savunuyor yok o şaka yaptı sen alınganlık yaptın yok sen uzatıyorsun abartıyorsun ben abimle konuştum abimde senin alınganlık yaptığını düşünüyor falan dedi bana bak dedim bak abin karısının yediği halta rağmen arkasında duruyor sen neden benim arkamda duramıyorsunda aramızı bozmaya çalışan kadının arkasında duruyorsun dedim bi daha bana onu savunursan bozuşuruz dedim o günden beri ağzını açmadı bizim hiç bi olayımızda
tarafından
Benimki hala anlamıyor bırakıp gidicem valla çok kırgınım
tarafından
Atar yap trip at otur ağla seni hangi konuda haksız çıkarıyorsa o konuyu abart ben öyle yapmıştım en sonunda benim ki şey dedi seni daha fazla körüklememek için savundum onu ama haklısın benim senin arkanda durmam lazım dedi ve öyle yaptı Haa bu arada asla onların yanında bna sen haksızsın falan hiç bisey demedi
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Eşinin böyle yapması seni eltinden daha da soğutur aslında düşününce, 
0 oy
tarafından
E sen de her şeyi gidip eşine anlatma eltinle de münakaşaya girme uzak dur bak benim eltim de fenadır ters konuşsam benimle kavga eder hemen sürekli laf falan sokar ben hiiç gidip gelmem bayramda düğünde görüşürüz çok çok nadir de WhatsAppta konuşuruz o kadar el gibi oh kafa rahat eşim gider gelir karışmam. Önceden gidip geldik bi gün iyi bi gün kötü baktım dengesiz bıraktım ben de

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 432 göst.
1 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Asyahatunnn (439 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 246 göst.
0 oy
4 cevap 279 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 487 göst.
13 Ekim 2020 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu