0 oy
126 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından

Bebeğim göğsümun ucu yok diye emmiyor diye yazmıştım. Şırınga ile çıkarıyorum çıkarmaya çalışıyorum bi yandan da biberona alıştığı için beni emmek istemiyor bende mamayı hazırlıyorum azıcık veriyorum ağzından çıkarıp memeyi sokuyorum ağzına 2-3 çekip uyuyor aç kalıyor neden böyle napacam çok yoruldum bi türlü emmiyor beni

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Biberon vererek hata yapmışsın. Kes biberonu şırınga ile besle gerekirse. Bende yaptım o hatayı çok zor döndü.

Göğüs ucunu en iyi bebek emerek çikar. Ben tam 15 gün sabah aksam uğraştim. 
(506 puan) tarafından
Çok ağlıyor bende ilk bi iki cektiriyorum biberon ile sonra hemen memeyi sokuyorum ağzına ama onuda çekiyor 1-2 uyuyor
tarafından
Uğraşmak istemiyor cünkü. Memeyi emmek daha zor
(506 puan) tarafından
Aç mı kalıyor
tarafından
Aç olsa ağlar
-Reklam-
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Ah yavriim zorlan tepecektin ağzinaben öyle yaptım hep bı.zaman sonra emiyo benimki ememezdi ememese hem küçüktü hem de ucu yoktu dört sene emdi dana:)
(506 puan) tarafından
5 günlük silikonu da almıyor uykuda emmiyor
(4,430 puan) tarafından
Çok küçük daha Bacım alışır sen sabırla ugrasmaya devam
(506 puan) tarafından
Sabirliyim ama malesef ki eşim kaynanam gile getirdi beni ben bi şekilde veriyordum memeyi unutmasın diye ama bebek ister istemez ağlıyor bana diyor ki eşim sen bakmayı bilmiyorsun aglatiyorsun diyor elimden alıp mama veriyor biberonla üzülüyorum
(4,430 puan) tarafından
Ya he he deseydin belki çocuk kolik belki gazdan istemiyo.benimkide memeyi gördüm havalara çıkıyordu biberon kaşıkla verince lıkır lıkır içiyordu.ikinci. kızım mama bile aldık hatta acmi bu.acmi.bu.dediler yok iki üç hafta kaynanam uyku uyumadan sabah etti sağolsun öbür çocuk seni.uyuaz ben gider uyurm sabah diye
(506 puan) tarafından
Eşim ise gidiyor ben bu sefer vermeye çalışıyorum silikon meme ucu ile onunlada emiyor ama yutmuyor silikondan birikiyor dökülüyor bu sefer. Pompa ile sağıyorum öyle veriyorum onuda eşim biberon ile ver diyor çıldıracam eşim ve kaynanam karışıyor
0 oy
(306 puan) tarafından
Meme ucunu çıkarmak için sürekli sağ ben elektirikli sağma makinesiyle sagıyodum gün icinde sürekli , hem sütün kesilmesin hem ucu çıkar
(506 puan) tarafından
Pompa alacak eşim meme vermeye çalışıyorum ama olmuyor ağlayınca eşim kiziyor elimden alıyor ve biberon tepiyor agzina

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
0 oy
8 cevap 138 göst.
0 oy
4 cevap 123 göst.
0 oy
13 cevap 238 göst.
12 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Linan'nın annesi (113 puan) tarafından soruldu

380,141 soru

11,379,911 cevap

34,869 kullanıcı

...