0 oy
135 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (686 puan) tarafından
Kizlar 26 aylık oğlum memeye düşkündü hep artık biraktiracagim ins adimlarima başladım azaltmalar başladım ama dış cikartgi için istior sürekli bende memeyi hasta olmuş süt kalmamis evde kaldı meme gibi söylüyorum yalvarıyor üzülüyorum aslında ama en son bırakacağız sonuçta ama bende bı tuhaf duygular içindeyim acaba meme biraktirinca bana olan bağlılığı azalicak gibi hissediyorum neden böyle hissediyorum bilmiorum 2 yıldır hatta fazlası aramızda bağ var sonuçta sizce normalmi bu hislerim nasıl olucak bilmiorum üzülüyorum 

8 Cevaplar

+2 oy
tarafından

Bende öyleydim ama kestim malesef çok şükür daha çok aramızdaki bağ güçlendi annemm diyip bana sarılıp öpmesi ölüyorum öyle yapınca 2 dakika peşimden ayrılmaz :D 20 gün oldu keseli bende 

(686 puan) tarafından
Hadiiya baya bı sıkıntılı dönem oluyor tabi bende 2 gündür gündüz vermemeye calisiorum 2 günde toplasan 5 kez emmistir enfazla oda gece yani bu gece istemedi uyandı su verdim yattı sanırım gündüz vermemekte işe yarıyor bakalım ben nasıl olucam sanırım biraz süt dolcak  bayrama kadar belki biraktirmaya cabaliycam yavaştan yavaştan ins başarabiliriz
(686 puan) tarafından
Peki gogusleriniz birazda olsa toparlanıyor mu o eski haline dönmesi bile küçülme yaşadınız mı en çokta onu merak ediyorum hakkınızı helal edin çok soru sordum
tarafından
Tabiki zor hem psikolojik olarak hem de bedenen ama çok şükür geçti umarım sizde başarırsıniz ilk günler çok ağladım üzüldüm çok zor oldu dediğim gibi süt dolarsa sizde benim yazdıklarımı yaparsanız rahatlarsıniz bir de ben çok az pompa ile de sağdım
tarafından
Helal olsun canım ne demek sorabilirsin sorun yok zaten göğüslerim küçüktü öyle büyük olmadığı için pek bir fark görmedim açıkçası ☺
(686 puan) tarafından
Çok teşekkürler önerilerinizi dikkate alacağım ins basaricam Allah izin verirse Allah'ım hakkımızda hayırlısıni versin ins kolaylik versin
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ayyy bu ben valla ben de aynı düşünceler içindeyim :) ya beni unutursa diye korkuyorum 
(686 puan) tarafından
Ya insan korkuyor dimi
0 oy
(486 puan) tarafından
Aranızdaki bağ sadece meme değil sevdiğinizi söylemek ilgilemek oyun oynamak bunlarda bir bağdır üzülmeyin 
(686 puan) tarafından
Yani hep söylerim ona sevdiğimi sariliriz öperim oynarım ama bilmiorum üzgünüm yani duygularım değişik hal aldi
0 oy
(680 puan) tarafından
Ben de bir haftadır kestim yani hala daha seviyor ama emzirdiğim kadar artık yanıma gelmiyor benden başkasıyla uyumazdı babasıyla bile yatmaya gidiyor Ben de çok üzülüyorum
(481 puan) tarafından
Keske bizimde öyle babasıyla yatsa insan annesini unutur mu hiç bu bir süreçti geçti bisver biraz özgürlüğünün tadını çıkar
(686 puan) tarafından
Yaaa sanırım o durumda olursam bende çok üzülürüm hatta ağlarım yani geçici durumdur ya babaya duskunde oluyorlar
(680 puan) tarafından
Vallahi canım onu iki üç gün önce yazmıştım şimdi daha beter oldu babası tuvalete dahi gidemiyor yemin ederim durum bu ben yokmuşum gibi davranıyor artık çok üzülüyorum önceden beni daha çok severdi bensiz uyumazdı Şimdi ben varım yokum Onun için hiç sorun değil
(686 puan) tarafından
Yaaa odurumdasiniz acaba neden öyle olduki kizz düzelir bence ya babayı ozluyolar ondandir
0 oy
(6,198 puan) tarafından
Bunu oğlum mememle aşk yaşarken görmem ve 6-7 aya kesecek olmam☹️
(686 puan) tarafından
Yaaa aynen cnm
0 oy
(1,311 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Benimkide 24 aylık. İlaç kullanmam lazım bı yandan öğün azaltiyorum günde bire falan düşürdüm. Bı yandan da vermek istiyorum istedikçe hüzünleniyorum. Ama yeterli emdiler bundan sonrası ihtiyaç değil alışkanlık. Mahremiyet eğitimi için de 2 yaştan sonra emzirmek doğru değilmiş 
(686 puan) tarafından
Evet ya doğru deyilmis dinimizcede ama ben kıyamadım ve benim gibi kaç anne bu şekilde ama sonu vardır herşey gibi bakalım belki gündüzü azaltmaya calisiorum gecede isterse veriyorum belki o şekilde geceyi unutur
0 oy
(1,944 puan) tarafından
Birkac ay sonra ben:)  yemek yemiyor o yuzden her gece sinirle biraktiracagim diyorum sabah oluyor ilkokula kadar emmesini istiyorum:)
(686 puan) tarafından
Haha ya benimde guldurdun kizzz
0 oy
(2,565 puan) tarafından
Sana olan bağlılığı azalmıycak canım o bizim annelik psikolojimiz daha derin uyıyuycak daha güzel beslenicek artık Kendi kendine sorumluluk alacak mesela kendi yemegini kendi yiyccek çok zor oluyor biliyorum bende atlattım ama inan süreç uzadıkça daha da zorlasıyor hem artık emdiği süt ona yaramıyor :) 
(686 puan) tarafından
Evet cnm haklısın teşekkürler desteğin ve yorumun için

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 124 göst.
23 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Umutsuz_33 (506 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 116 göst.
0 oy
11 cevap 213 göst.
0 oy
6 cevap 142 göst.

378,360 soru

11,325,137 cevap

34,777 kullanıcı

...