0 oy
2,525 göst.
Diğer kategorisinde (267 puan) tarafından
Çocuğu sakınmak kıskanmak değil benimki 

Ben sezeryan doğum yapıp odaya geldiğimde oğlumu kaynanam kucağına almış bak kızım oğluna diyor iki metre öteden versene kucağıma emzireyim annem aldı zorla ver artık emzirsin bekletmeyelim dedi

Oğlum sadece bana gülerdi bebekken odaya geçer tek başına çocuğun kendine gülmesi için çabalar sonra gelir annesine gülüyor bana neden gülmüyor der

Oğlum uyurken sesi bile çıkmıyorken ben kapıya daha yakın otururken kalkıp oğlana bakıp geleyim der

Şimdi ikinciye hamileyim özellikle hastane odasına geldiğimde kimsenin kucağında görmek istemiyorum 

Bütün erkek anneleri mi böyle neden benimle yarış halinde sev torunu çok sev ama babaannesi gibi sev torun gibi sev 

62 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ay ilk dogdugunda bende nasi kiskaniyodum yaa şuan 7 aylik hala minnak ama annemde kaldigim zaman annemle uyur gece annem yapar mamasini yedirir kaynanama gittigimde gece onla yatmiyo ama gün icinde hep onlarin elinde torunlari sevicekler bizden daha cok seviyorlar 
-Reklam-
0 oy
(337 puan) tarafından
Annemde kaynanam da babam da kayınpederimde çocuklarıma oğlum diye hitap ederler onların yanında asla kizamam çocuklara 

Bidefa oğlum yemek yemediği için kızmıştım bagirmistim annem günlerce benimle konuşmadı aradigi zaman oğlum nasıl der bence kaynanan seviyor abartma 

Evlat cevizdir torun ceviz içi der büyüklerimiz 

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 228 göst.
4 Temmuz 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 356 göst.
22 Haziran 2023 Aile kategorisinde Evrim.34 (486 puan) tarafından soruldu
+1 oy
43 cevap 454 göst.
14 Ağustos 2023 Aile kategorisinde dertli.anne (29 puan) tarafından soruldu
0 oy