0 oy
285 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kızlar kaynanam sürekli istekcilik yapıyor mesela nisanliydik evlerine geldi annemden bana poşetlik alin mi dedi evlendim annem bana yaprak bastı kim yaptı diyor annem dedim bana da yapar mı dedi ben ailemden evlendikten sonra bir şey istemeye çekiniyorum sürekli bir şeyler istiyor birilerinden. Ben hamileydim yemek zor yapiyom merkeze gittik dönüşte size gelecez ne pisiriyon dedi tarhana diyorum biz sevmeyiz diyor mercimek yapım o zaman dedim tamam diyor eşimle marketi geziyoz bişe istiyon mu diye soruyoz marketten ister saniyoz fıstıklı baklava alın gelin diyor evlenmisim bir aylık evliyim bana eltimin aldığı hediyeleri gösteriyor hiçbir doğum gününü anneler gününü es geçmez vs bende inadına ikisinde de bişe almadım. Böyle insan tipi ile nasıl başa çıkılır bilmiyorum. Bide ağzı o kadar yalancı ki çok yalan söylüyor tek başıma kendime baktım lohusaykeb  bı tabak yemek bile istemedim açım yemek yapamadım dedim yapta getir demedim millete güya bana nazar değmesin diye ben baktım geline her gün gidip bakıyorum demiş bunu da bana söylüyor aşırı soğudum eskiden hep içime atardım ama artık çatır çatır konuşacam. Kek yapar götürürüm nasıl olmuş derim içi kuru der yemek yaparım yağlı der eşim de böyle ne yapsam eleştirir. eşim döverdi daha 11 aylık evliyim hamilelikte dövdü lohusa iken 5 kez dövdü annemlere geldim tedavi olacam dedi diye geri barisacam ki sanmıyorum adam olacağını sırf bebeğim için deniyorum bidaha olmazsa yine bebeğim için ayrilacam bu deliyle ömür geçmez deyipte. Bunlarla nasıl başa çıkarım bilmiyorum. Yalancı anası sinir hastası oğlu. Biktirdilar evlenmek ne kötü bir şeymiş bekarligin gözünü sevim evliligimin en güzel hediyesi bebeğimiz oldu. Yalancı istekçi ve her haltı eleştiren insanlarla nasıl baş ederim çözüm önerilerinizi bekliyorum

10 Cevaplar

0 oy
(418 puan) tarafından
Uzak dur, sevmediğini söyleme ama öyle bir davran ki, kendisi hissetsin. 
-Reklam-
0 oy
(14,428 puan) tarafından
Hayırlısı olsun kuzum ya 

Youtub da bisürü video var onlarla ilgili boş vaktinde izle,öyle dön kocana canım faydası olur 
0 oy
tarafından
Mesafe koy sürekli arayıp sorma anlar zamanla 
tarafından
Anlayınca da itiraf edimmi
tarafından
Yok oyle deme geçiştir başka şeyler söyleyip öyle söylersen kötü olur
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Aslında evlenmek kötü bise değil sana adam olanı denk gelmemiş Allah ıslah etsin onlari,biraz acımasızca olucak ama ömrü billah düzelmez o adam da o kadın da 
0 oy
(1,831 puan) tarafından
Gülüm arkanda ailen varsa boşanıvereydin şiddet var diyosun adam sana lohusayken kıymış o adamın lafına inanılır mı şiddetin oldugu bir evde çocuk büyütülür mü kaynana gelince yapamam edemem müsait değilim içersen tarhana var beğenmezsen yallah alamam edemem diceksin böyle böyle senden bir şey istemiyi kesecek 
tarafından
Mesela ben salonda yatıyorum her gün arıyor gelecez diye yatak toplamakla ömrüm geçti. Egerki benim ona kırıldığımi anlarsa ben yalanı sevmiyorum ben istemek durumunda olsam bile o halde bişe istememisken millete ben baktım demen beni şaşırttı eşi yardım ediyor veya annesinde kaldı bı süre ya da bilmiyorum diyebiliridn deyim mi
(1,831 puan) tarafından
Güzelim ben öyle dümdüz sorunlarımı konusmam laf sokarım gelmek mi istiyor musait değilim derim gelmemi mi istiyor gelemem derim aramalara çıkmam ve eşime neden böyle yaptığımı anlatırım eşim olayı çözer ailesinin bana karsı nasıl davranması gerektiğini konusur ona göre görüşürüz sizin mevzu bambaşka problem başta şiddet bide bunun üstüne yüz göz olmaya gerek yok evin hn sensin sen gel dersen gelebilir sen gidersen sizi görebilir mesafeni koy gitsin
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Olduğu gbi kalbul edip hayatında seni mutlu eden yönlerine yönelebilirsin kimseyi değiştirmek için çabalama çünkü çabalarken en çok yıpranan sen olucaksın  ve kimse bunu fark etmeyecek   ve yine sen tükeneceksin  agzını aşıp eleştirsen yapsaydık diyeceklerini duyuyacaksın 
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Senin de hatan vardir belki ama esinin  ee degismesi gerek. Kaynabaya yorum yapamiyorum dis kapinin mandalı yani az gorusursun mumkun mertebe. Bi konuda eikayetciysen de dile getirirsin yani. 
tarafından
Dile getirecem bilmiyorum veya eşi ilgileniyor demek varken ben bakıyorum demişsin ben senden bı tabak yemek bile istemedim o zor halleri tek başıma atlattim bakıyorum diye yalan söylemek bu kadar kolay olmamalı deyim mi
(7,791 puan) tarafından
Nazardan korkuyosa nazar duasi okusaymis yalana ne hacet?
0 oy
(1,334 puan) tarafından
Kaynanani bilmem ama esin eğer düzelmezse ayrılmalısin aslında bu cümleyi kurmak kolay değil iyide değil farkındayım ama şiddet gosteren bir adamla bir ömür geçmez hadi sen geçirdin diyelim daha suçsuz günahsız bir bebeğin gelisimi açısından iyi olmaz hatta seninde ilerleyen zamanlarda psikolojisi bozuk bir çocuğun olmuş olur seni hamileyken döven bir adamdan hayır gelmez birde özel değilse merak ettim seni lohusayken hangi sebeplerden 5 kere dövdü Allah aşkına
tarafından
Bir şeyi çok söylüyordum bende doğumdan sona unutkanlık oldu çok söyleme diye bağırdı bende nedenini sorunca dövdü bebeğe takılan altınları almaya çalıştı  vermedim megersem altınları bulmuş benim ağzımı ariyomus verecemmi diye beni denemiş. Bende vermicem dedikçe izin vermedi öteki odaya gitmeme çocuk cildiriyordu ağlıyordu gidecem bırak dedikxe önümde durdu bende dellendim dememeliydim biliyorum ama çocuğum da ölse canım da çıksa altınları vermicem dedim dememle o belim tutuk halimle beni yatağın üstüne attı üstüme çıktı çenemi sıktı boğazımı sikti burnum kanadı benim hamilelikte tansiyon şeker vardı doğum sonrası tansiyon çıkmıştır sinirden veya sen kendin kanattin burnunu dedi kabul etmedi beni dovduğunu nafakada anlaşalım bosanalim dedim para avcisi kevaşee dedi. Güldü karşımda ben ağlarken. Ben severek evlendim bebegimi ceyizden getirmedim dedim madem ayrilacan eşek gibi bakacan diyor yaşım 26 altı yıl sevgili kaldık 11 ay evliyiz insandi evlenince değişti bunun bedelini bile ödemeye razi olmadı öyle işte
(1,334 puan) tarafından
Canım kusura bakma ama eğer ailen yanında duruyorsa git oda o sırada seni çok seviyorsa tedavi olsun çok gençsin bunları yaşamak zorunda değilsin eğer ailende yoksa arkanda devlete sigin kadın sığınma evlerinde adresin bulunmasin diye seni başka yere bile yoluyolar
0 oy
(118,978 puan) tarafından
degistiremezsinki huylu huyundan vazgecmez

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 217 göst.
26 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Greyy (933 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 329 göst.
5 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
32 cevap 659 göst.
9 Temmuz 2020 Diğer kategorisinde Selo De Bana (25,224 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 531 göst.
21 Şubat 2020 Diğer kategorisinde Minikkiraz (798 puan) tarafından soruldu

377,144 soru

11,286,980 cevap

34,694 kullanıcı

...