0 oy
960 göst.
Aile kategorisinde (1,918 puan) tarafından
Biz kaynanamla altlı üstlu oturuyoz ve kendisinden nefret ediyorum olaylarimiz cok uzun kisaca cocum 3 bucuk aylik erken doğdu sarilik oldu kaynanam o aralar bırak ölürse ölsün gibi laflar kullandi annemi evden kovdu gibi problemler ve ben kaynanama cocugumu vermiyorum görümcem ondan beter dovesim geliyor karıyı bazen keske burda oturmasaydim bile diyorum 

45 Cevaplar

0 oy
(3,419 puan) tarafından
Benim s.erefsiz kadında kızıma o kelimeyi kullandı artık ipleri tamamen kopardım eşimin zoruyla bir kere gittim o laftan sonra sonra eşime kapıyı gösterdim artık o kadın geberse beni o eve götüremez kendi kaybeder 
(1,918 puan) tarafından
Ilk cocugumu kaybettim kalbi durmustj aldilar falan tabi kendimi cok zor topladim kaynanam olcak karı bebek çamaşırlarıni yikayip tele asmis deliye döndüm gorunce agzima ne geliyorsa yüzsüz köpek yinede kapima geliyor napcan kovuyorum geliyoo
(3,419 puan) tarafından
Terbiyesiz canm açı nedir bilmez ki hani Allah'ıma büyük konusmayim ama benim evladıma o kelimeyi kullandığında sen açı nedir bilirmisin dedim Allah benim evladimi alcaksa önce o acıyı sen yasa demiştim bende bunlar anlamaz canm dayımın oğlu öldü içim kor gibi yandı ama onun yanmamış ki böle kelime kullandı ama seninki tam bir yuzsuzmus valla ağzına etsende kapından ayrılmaz o Rabbim evlatlarinla mutlu hayat versin canm gerisi boş
(1,918 puan) tarafından
Amin canim benim
-Reklam-
0 oy
(4,986 puan) tarafından
Allah razı olsun hepsinden 

Kimse dört dörtlük değil herkesin hatası vardır 

Ama beni derinden yaraliycak unutamayacağım sorunumuz hic olmadı çok şükür 
0 oy
tarafından
Malesef anlaşamıyoruz yıl olmuş 2022 hala kaynanalik gorumcelik eski adetleri devam ettirmek istiyolar
(1,918 puan) tarafından
Kalkmış cocuguma sekerli su versinmis falan cocuk benim o karar veriyor
0 oy
(7,673 puan) tarafından
Gorumcem yok kayinvalidemle de iyi geçiniyoruz uyumlu cıvıl cıvıl biridir. Hatta 1 haftadır bizdeydi bugün gitti üzüldüm ev bomboş geldi
0 oy
(98 puan) tarafından
Kaynanamda gorumcemde cok cok iyiler cok seviyorum ikisinide 17 yıllık evliyim hic kırmadım kırılmadım allah razi olsun onlardan gorumcemde bende tek kiziz bacim der bana öz ablam olsa bu kadar iyi geçinmeyiz belki 
(1,918 puan) tarafından
Problemsiz ne guzel
0 oy
(341 puan) tarafından
İkisiyle aram iyi. Kaynanami haftada 1 görürüm.  2 gorumcemi ayda 2 kez filan.  4 tanede eltim war bi kere bile kavga etmedim kimseyle.  Cunku  birsey olsa en son benim haberim olur kotu veya iyi. Bana dokunmayan yilan bin yaşasın  modundayim. 
(1,918 puan) tarafından
Biz altli ustlu oturdugumuz icin hep dibimdeler
0 oy
(1,030 puan) tarafından

Kaynanam yaşlı kadın ara sıra arar konuşuruz şükür yazın gider 3-5 gün kalırız kalk şu işi yap demez kendi yapar  :D gorumcemle 1 kere kavga ettim sonra barıştık daha bulaşmıyor bana 

(1,918 puan) tarafından
Bizimkiler yüzsüz surekli dibimde :)
0 oy
(3,148 puan) tarafından
Kız geçiniyoruz valla şaşırtıcı ama çok da iyi geçiniyoruz şeytan kulağına kurşun 
0 oy
(7,941 puan) tarafından
Çok şükür kaynanamla çok iyi geçiniyoruz ama o 2 kızı yok ilalalh insanı sinjr hastası ediyolar
(1,918 puan) tarafından
Döv onlari :))
0 oy
(2,470 puan) tarafından
Kaynanamlada gorumcemlede geçinemiyorum birsey yaptigimda yok durup durup tribe giriyolar 2 aydır konuşmuyoruz sebebini  bilmiyorum hic
(1,918 puan) tarafından
Bizde 4 ay oldu sürekli kavga
0 oy
(659 puan) tarafından
Kaynanam rahmetli tanımakta nasip olmadı. Ama 3görümce eline vur ekmegini al öyle görümceler çok şükür
0 oy
(3,859 puan) tarafından
Kaynanam yok ama onun yerine amcasının eşi var keşke kaynanam olsaydı da ondan cekseydim bu kadının yerine diyorumm. Görümcem var aramız çok iyi ama düşüncelerini sevmiyorum
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Evet anlaşıyoruz bir problem olduğunda da konuşup hallediyoruz ve olayı asla uzatmayız görümcem ile daha mesafeliyiz hiç problem yaşamadık
0 oy
(211 puan) tarafından
Hemen hemen aynı sylerı yasamısız bı tek farkla bı bır oturuyorduk kaynanam cok kotu biri iki gelınıne cok cektrms ama hafıza kaybı yasamıs eskisi gbı degıl dediler. Evde o ölnce esıme kalıck esımn bnde kıra vermıyım bı kadın ne olcak bır oturayım dedım dogduguma pısman oldum. Ultrason pislik gorumce yanına aldı sonra parasını yemek ıcın anasının.  Ben dogum yaptım 6 gunluk bebem var ve sureklı durmuyo sarılık annem yanımda kalıyordu bunlar hop bı kavga aileler birbirine gırdı annemi evden kovdu o kadın evime gelemez dedı sacını yolmamak ıxın tuttum resmen kendimi. Babamlarda gurur yapıyo smdı gelmiyorlar yanıma lohusalıgım cok zor geçti hepsinden nefret ediyorum 
(1,918 puan) tarafından
Bende pisman oldum altli ustlu oturduğunuz icin lohusaligimda berbatti dövseydim keske diyorum
0 oy
(3,681 puan) tarafından
Ben geçiniyorum valla çok yakın otururuz birbirimize ne çok samimiyim nede mesafeli oda beni çok sever saolsun eltim yok ama 2 tane bekar kaynım var ilk gelinim görümcem de yok ilk evlendigimizde eşimin akrabalarından gorumcelik taslamaya çalışanlar oldu sildik hayatımızdan 
0 oy
(753 puan) tarafından
Kaynanamla yeri geliyor geçinemiyoruz Allah için ama gorumcem candır bacidir ciğeredir çok seevrim kendisini ne zaman yardim istesem üşenmez söylenmez gelir. Yenge görünce gibi değilizdir abla kardeşizdir. Yeri gelir kaynanama karşı bile korur laf sa söyler anasına.  Hatta hiç unutmam bu lafını bir kere demişti kaynanama annemsin ama inşallah senin gibi bir kaynanam olmaz bu ne böyle herşeye karısıyım dedi. Valla ONDAN allah razı olsun
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Bende bir kaynana var asla gecinemiyoruz anne kelimesini asla haketmiyor anne bile demiyorum mecbur yüz yüze bakıyoruz ama çok mesafeliyim
(1,918 puan) tarafından
Ne diyorsuj bende anne demiyorum al sunu ver sunu gel git oyle
0 oy
(1 puan) tarafından
Benim kaynanam vefat etti ama görümcem var, 4 ay oluyo hamileliğim de düşük riski olduğu için gecekondu dan sobalı evden daireye geçtim alzhmer hastası kayınbabam var bitane çocuğum var koskoca evi tek başıma toparladım evi 3 dakikalık mesefade olmasına rağmen bir kere bile ne aradı ne de yanıma geldi ne de gel bir bardak çay iç dedi sonra da pişkin pişkin geldi evimde kaldı. Kalan odunum kömürüm benden arta kalanları istedi. Hiç helal etmiyorum bide akrabayız ha halamın kızı oluyo Allah kat kat sorsun hakkımı 
(1,918 puan) tarafından
Haram zikkim olsun böyleleri herseyi hakkediyor
0 oy
(1,776 puan) tarafından
Öyle kelimeler kullanan ve annemi kovan kaynanayı evimin önünden bile geçirtmem
(1,918 puan) tarafından
Altımda oturuyor mecbur geciyor canim
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Ne ben kaynanam ın dilini biliyom ne de o benim dilimi biliyor işin gerçekten zormuş bende altlı üstlüydüm bide yanlarında eltim vardı sonra sıkıntı çıktı olmuyor yani  başka şehirdeyim 

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 503 göst.
24 Temmuz 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 278 göst.
21 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 358 göst.
3 Kasım 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 257 göst.