0 oy
956 göst.
Aile kategorisinde (1,918 puan) tarafından
Biz kaynanamla altlı üstlu oturuyoz ve kendisinden nefret ediyorum olaylarimiz cok uzun kisaca cocum 3 bucuk aylik erken doğdu sarilik oldu kaynanam o aralar bırak ölürse ölsün gibi laflar kullandi annemi evden kovdu gibi problemler ve ben kaynanama cocugumu vermiyorum görümcem ondan beter dovesim geliyor karıyı bazen keske burda oturmasaydim bile diyorum 

45 Cevaplar

+4 oy
tarafından
Bı kaynanam var hiç gecinemiyoriz dua ediyorum öyle bı eltim olsun da bunun burnundan getirsin 
(506 puan) tarafından
Aynen oyle. o parayi yiyenden de iyisi de yoktur  burda somurdukleri evladi da hic sevmezler. hele benimle evli ya düsmaniz iyice.
(1,918 puan) tarafından
Simdi etrafimda evlenenleri görüyorum ay bunu istiyorum yok bu olsun hazira geliyorlar babam vefat etmisti esiminde babasi vefat etmisti ikiside dugunu goremediler biz esimle yapmya calistik 4 sene oldu hala dugun borcu ödüyorum dün bi duyuyorum kaynanam kredi cekiyor gorumceme veriyor cildircam
(506 puan) tarafından
valla hilalcim burda sanirim zamaninda bizim eşlerimiz kiyamiyorlar aman yuk olmayim diye ama onlar bunu iyi yonde dusunmuyor. hele ki devaminda gelen cocuk iyice bir yiyor bizim esler gibi ince dusunmuyor. soyleyince de derler ki eee deseydin sanada cekerdik neyini eksik ettik derler.
(1,918 puan) tarafından
Aynen cok haklisin canim napalim Allaha havale etcez
(506 puan) tarafından
aynen canim Rabbim buyuk elbet hesabini sorar ya bu dunyada ya oteki dunyada
-Reklam-
+1 oy
(4,097 puan) tarafından
Kaynanam bizimle yasıyor masallah cok cok ıyıyız benı cok sever bıze cok faydası olur. 3 gorumcem var hepsi benı sever överlet bende onları ablam diye sever sayarım bırarada abla kardes gibiyiz sohbet eder güleriz.. Eltimlede cok ıyıyız daha 1 gun saygımızı yıtırmedık ben küçük gelinim o benı sever ben sayarım.. 8 yıldır evliyim ıyıkı esım ve ailesi dıyorum onlarda ıyıkı senı aldık diyorlar☺️
(1,918 puan) tarafından
Vay be varmis demekki gecinen masallah canim
(4,097 puan) tarafından
Herkes yerini bilince sorun olmuyor cnm, birde benm esım dısıplınlı serttir yanlıs yapanı siler ana bacı farketmez soyler yuzlerıne herseyı onun korkusu var bıraz millette bana asla bısey diyemezler esım musade etmez. E herkes ona gore davranır sorun olmaz böylelikle
(1,918 puan) tarafından
Ne gzuel canim
0 oy
tarafından
Gorumcem yok kaynanamla da çok mesafeleyim hatta konuşurken siz derim bir yabancıyla konuşur gibi yani bir komşudan farkı yok saygısızlık etmem ama mesafe her zaman iyidir 
tarafından
Ayrı kaldığımıza değseler ona yanmayacam sen aileni bırakıp geliyon ama o anasının memesini bırakamayan bebek gibi çıkıyor şans işte
tarafından
Kendi aileleri yakın mi :/// kim olursa olsun bir süre sonra aile bambaska mutlu olsamda ailemle çok farklıydı eşimin ailesine bakıyorum Allahım diyorum aileme yaptığım her bir hata ve saygısızlıklarimi affet gerçekten illet insanlar kafayı yiyorum bambaşka bir boyuta geçmişim kültür gerçekten önemli aşk meşk yalan valla geçim derdi insanı bunaltiyo eşimle iyiyim çok şükür ama bekarlık zamanlarımk çok özlüyorum
tarafından
Evet yakın maalesef aynen şehirler farklı olunca kültürlerde farklı oluyor maalesef insan alışmakta zorlanıyor
tarafından
Aynen öyle benim ailem 3 saatlik yok 3,4 aya bı gideriz hep sorun hep kavga ile kendi annesi aşağı sokakta yakın her gün gidek der
(1,071 puan) tarafından
Valla canım bende öyle siz diye konuşurdum.
0 oy
tarafından
Kim bana ne yaşatıyorsa kendi evladından görsün :) Ben gelinim. Ama birde kızı var unutmasın :) :) 
(1,918 puan) tarafından
Gorumcemin kızı masallahi var onunda elbet evlencek :))
tarafından
Ahhh nede güzel dua ettin bana yaptıkları yapmadıkları kocamın her bir kuruşunu yiyip kendi çalıştığıni kenara altın yapmasını bana 60 yıllık eski pis eşyalar getirip benden önceki gelinine herşeyin en güzelini yapmasının hakkını inşallah Kendi kızına yaşatırlarr bunlara rağmen yaptığı hizmetler gösterdiği değeri karşısı hiç değer kıymet göstermesin kızına
(1,918 puan) tarafından
Amiiin caniiim
0 oy
tarafından
Görümcemle görüşmüyoruz 17senelk evliyim ne ben onun evine gittim ne o benim evime geldi bayramd düğünde cenazede fln karşılaşırız sadece kynanamında aşkından ölmüyorum sadece saygı duyuyorum o kadar resmiyiz yani 
(1,918 puan) tarafından
Bende resmiyim ya yok icimden gelmiyo sevmek
0 oy
(306 puan) tarafından

:))) e döv sende. Ben bı kere demiştim sana bitane vurcam da yarışı boşa gider diye o gün bgundur akillandi :D

(1,918 puan) tarafından
Valla bende dövmeye kalktim annem tuttu tutmayaydi belki bosardi kocam beni herhalde :))
(306 puan) tarafından
Hakediyolar bazen
(1,918 puan) tarafından
Benimki hep hakediyo ya
0 oy
(6,152 puan) tarafından
3 görümcem ve kaynanamla çok güzel geçiririz maşallah diyim ama ben böyle şeyler yaşamadım tabi yasasaydim gecinemezdim Allah yardımcın olsun cnm
(1,918 puan) tarafından
Ay valla cok zor insallah yaşamazsiniz
0 oy
(3,446 puan) tarafından
Alt katimda otururlar. Üç ay oldu galiba inmemisim evlerine.

Son bir yıl da iki Bayram da ve kayinbabam anjiyo olduğunda indim.

Ana eşim giderse çocuklar babaları ile gitmek isterse sesimi cikarmam.

Ben el kızıyım onlar oğul ve torunları.

Gerçi ben hep el kziyim galiba çünkü eşimden taraf hiç kimseyle görüşmüyorm.

Ne kayın ne elti ne görümce..

Oh hayat ne güzel :D
(1,071 puan) tarafından
Mis gibi kız ohhhhhh valla bak
(6,935 puan) tarafından
Hemen bir yere not edeyim şunları ne de olsa önemli bilgiler  :D
(1,918 puan) tarafından
Kaynananı dovmeyimi :))
(6,935 puan) tarafından
Yok kız o kadar da değil  :)
(1,918 puan) tarafından
Hakediyolar ama sinir zıplatmayı cok iyi biliyolar :))
0 oy
(3,551 puan) tarafından
Aslında birbirimizden aşırı nefret ediyoruz ama geçiniyor uz nasıl mı insan yerine koyup kaale almıyorum he hu deyip geçiyorum. Kendince laf sokar bazen falan ama ben onu hiç ciddiye almıyorum. 11 senelik evliyim 1 görümcem var. Onla da daha bugüne kadar hiç kavgamız olmadı. Ama sevmiyorum. Bugüne kadar bana yapılanlar Baska birine yapılmış olsaydı şuan ciddi kavgalı küs olurlardı qmq dedim ya ben hiç umursamıyorum. Zaten eden ettiğini er yada geç çekiyor 
(1,918 puan) tarafından
Cekerler insallah ya ben birsey yapamiyorum icim icimi yiyor
(3,551 puan) tarafından
Çekerler hiç merak etme. 11 yılın verdiği tecrübe ile sabit... Salla geç muhatap olma kapa kapını hiç umursama. Sen bişileri umursadıca üstüne gelir zıtcık yaparlar. He hu de geç..
(1,918 puan) tarafından
Dayancaz artik napalim elden bisi gelmiyor
0 oy
(6,935 puan) tarafından
Kaynanamla hiç anlaşamıyorum görümcemle orta halli.
(1,918 puan) tarafından
Ben ikisinlede hic anlaşamıyorum ya
0 oy
tarafından
ikisiyle de iyi anlaşıyoruz hatta bayağı iyiyiz herkes insan olamıyor malesef 
(1,918 puan) tarafından
Malesefff
0 oy
tarafından
Çok şükür kaynanam ve 8 görümcem le bi sıkıntımız yok 
(1,918 puan) tarafından
Haaha ben 1 taneye tehammul edemiyorum
0 oy
tarafından

bu kdr sey yasasam anlasmazdim herhalde seviyeli duzgun bir iliskimiz var gorumcem de yok:D ama olsun isterdim

(1,918 puan) tarafından
Bosver kız cok biliyo kendileri döversin valla.:))
tarafından
muhtemelen oyle olurdu dertsiz basima dert alirdim :)
(1,918 puan) tarafından
Ne guzel kafa rahat senin bende oyle olsam ya bi sure sonra kocanla tartisiyirsun ailesi malum biside yapamiyo
tarafından
evt esinle bu duruma dusmek cok kotu oluyor atsan atilmaz satsan satilmas iste
(1,918 puan) tarafından
Ne yazikki elden bisi gelmiyo
0 oy
tarafından

Allah'a şükür ♥️ 

Kaynanam dert ortağım gorumcelerim aynı şekilde 
(1,918 puan) tarafından
Ne guzel ya
tarafından
Rabbim herkese nasip etsin inslalah sizde anlasirsiniz ♥️
0 oy
(331 puan) tarafından
Geçiniyoruz canım ama hepsi birbirinden usta bnde onlardan daha ustayım laf dalaşına asla giremem çok samimiyet kurmam zaten uzağız ama yakın olsak bizde sizn gibi oluruz keşke uzak olabilseniz bu kadar sorun olmaz Allah yardımcın olsun bol bol oku Allah a sığın hep derim allahım bn den uzak olsunlar diye 
(1,918 puan) tarafından
Oyle yapiyorum zaten canim baska yapcak biseyim yok
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Bende sıkıntı elti diğerleri melek
(1,918 puan) tarafından
Eltim yok Allahtan kıskançlık olurdu hu sefer herhalde
0 oy
(323 puan) tarafından
Bi iyiyiz Bi kötü bi kadın aslında iyi seviyorum bi diyom çıyanın teki iki arada bir derede yürütüyoz
(1,918 puan) tarafından
Bizde zordan yurutuyoz valla
(323 puan) tarafından
Mecbur yürütcez kadının oğlunu aldık iyi kötü :)
(1,918 puan) tarafından
Bazen almasamiydim bile diyorum :)
0 oy
(119,070 puan) tarafından
eden bulur tecrubeyle sabit buluyoda 
0 oy
(2,678 puan) tarafından
Bin maşallah nazar değmesin çok güzel anlaşırız günlük ya o ya ben ararım napıyon diye en az 15 dk konuşuruz. Görümcem desem Allah razı olsun çok iyi merhametli gün içinde görüntülü arar az konuşur kapatırız gider gelir kalırız birbirimizde 
(1,918 puan) tarafından
Biz gördüğümüz yerde birbirimizi bogucaz o kadar iyi anlaşıyoruz:))
(2,678 puan) tarafından
Aynen cnm Allah muhabbetinizi arttırsın emiş :)))))
(1,918 puan) tarafından
Haha amin amin :))
0 oy
(2 puan) tarafından

İkisinide yer yesin gorusmuyoruz  
(1,918 puan) tarafından
Insallah yer
(2 puan) tarafından
Aminn

İlgili sorular

0 oy
20 cevap 498 göst.