0 oy
760 göst.
Aile kategorisinde (1,464 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

Kızlar LC Waikiki'de indirim var belki denk gelen vardır. 4 ürün aldım. 250 TL üstüne 75 TL indirim olsun diye. 117 benim kartımda vardı 90 da onda vardı. 70 at dedim diye kızdı bana. 1 yıldır evliyim mağazaya sokmaz koştur koştur gider geliriz yılda bı defa 500 600 TL verir herşeyi toptan al der. Hamileyim 1 pantolon aldı sadece. Evde eşofmanlarim olmuyo mağazada 70-80 lira şimdi 35-50 internetten aldım diye iste cebimde para yok diyo. 5 gün var maaşı almaya. Bu ay araba aldı (7 bin verdi gerisini kayınbabam ödedi) iş makinesi ehliyeti aldı bana ne aldı hiç bir şey pazara bile 50 lira verir ne aldın diye bakar aldiklarima. Hiç anlayışlı değilmişim. Cebinde sigara parası kalmamış. Ağlıyorum bu sefer su göz diyo. Ya sinir oluyorum yaptıklarına. Annemler diyo evlendiğinden beri aynı şeyleri giyiyosun senin hiç mi başka kıyafetin yok diyo. Yok diyemiyorum napiyim. Çok para harcayan biri değilim denk gelirse alırım. Böyle yapınca çok üzülüyorum. Aldıklarımi da atıyım aşağıya siz olsanız napardiniz 

image

10 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Aileni eleştirmişler de.. El bebek büyüttükleri çocuklarının rahat edip etmediğini merak etmek en doğal hakları. Eşin de sigara zıkkımlanacağına sana kıyafet alsın aynen böyle de ona. 
-Reklam-
0 oy
(2,501 puan) tarafından
Çok üzüldüm evde paran varsa kapıda ödeme yapabilrsin 
(1,464 puan) tarafından
10 lira daha koyuyo 190 oluyo o kadar yoktu ki :(
(2,501 puan) tarafından
Her ay para Verse sana biriktirsen işte ona muhtaç olmazsın önceden bende oyleydim alamazsin para yok falan derdi her ay biraz para alırdım ihtiyacım alırdım şimdi ihtiycm olunca derim hesbma para at diye ancak öyle yoksa nerden getirecez
0 oy
tarafından
Aileni kınadım o nasıl laf ya giyebilirsin nolcak sanki 

Suda var ben olsam LC vaikiki sen almak yerime o paraya tofişada altlı üstlü takımlar var onları alıp değişik değişik kombine yapıp giyerim 
(2,501 puan) tarafından
Tofisa kaliteli değil ya ben istetim memnun degilim
tarafından
Aaa niyekicanm ben sürekli alırım begeniyom kumaşlarını şimdiye kadar bi sıkıntı çıkmadı
(14,428 puan) tarafından
Valla bence o fiyatlara,gelen ürünler çok çok iyi tofisa çok uygun kızım hep alır
Değişik değişik giyer
Mağazalardan da alırız tofisadanda
tarafından
Kız tofisadan iki tane takım aldım baya bildiğin yer bezi geldi en azından LC nin malı düzgün
0 oy
(323 puan) tarafından
Doğumdan belli bir süre sonra çalışın en güzeli kimseye muhtaç olmamak eline bakmamak
(1,464 puan) tarafından
İlçede oturuyorum köy gibi bı yer çalışma yeri yok meslegimde var ama yapabilcegim yer yok aşçıyım
(1,206 puan) tarafından
Arkadaşım vardı aşçi evden birkaç ürün satarak başladı hem bebeği çok küçüktü öyle öyle derken pazar günü ikinci şubesini aciyor. Yapamam imkanım yok dersen yapamazsın olduğu yerde sayarsin bir adım ileri atamazsın böyle bir eş ile bir adım ileriyi bırak beş adım geri gelirsin. Hayat senin hayatın en güzeli kendini gelsitirmek eşin Belliki hayırsız yarın bebeğime eşya almak istiyorum eşim para yok diyo diye post açarsın. Oturt karşına adam akıllı konuş aklını başına alsın ailene şöyle gerekirse madem bakamayacakti elin kziinin başını yakmasaydi
0 oy
(1,048 puan) tarafından
Benim esim begendigin bisey varsa alalim der ama ben istemem bisey surekli ayni seyleri giymekten de asla utanmam kime ne yani bu ailem bilw olsa

Sadece oğlumuza bisey aldirmaz onemsiz bisey kıyafeti varken alma der yoksa asla benim istedigim biseyi almamazlik yapmaz bu yuzden evde yapabilcem is ariyorum ogluma begendiklerimj almak icin onun disinda kismaz cok şükür 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Canım aydan aya verse biriktirin e daha düzgün alınıyor cidden benim eşim ayda 400 veriyor işte bu senin onla eve yada kıza bir şey alma ne eksikse söyle ben alam sen kendine ne istiyorsan al diyor oda benim kocam hayatta kendine birşey almaz bende biriktirip iki ayda bir bir ona bir kendime alıyom 
0 oy
(1,925 puan) tarafından
Zormuş canım. Çok şükür benim eşim aldığıma bişey demez. Şu kadar tuttu derim o da ödemesini yapar. Eşin sigarası kim bilir kaç harcıyodur. Sanada belli bütçe ayırması lazım
0 oy
tarafından
Eşin haksız sigara düşüneceğine önce senin eksiklerini düşünmeli ki bunlar keyfi alınmış şeylerde değil güle güle kullan baya uyguna almışsın 

Ailenin dediği bana tuhaf gelmedi kizlarinin rahatını düşünüyorlar 
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Aldıklarının fiyatları gayet uygun bence canım esin alışveriş yapmadığı için fiyat bilgisi yok sanırım ben geçen sadece iç çamaşırı aldım 300 tuttu sagolsun eşim bisi demez sadece toplu aldığım için biraz şey yapıyor bi anda yükleniyorum diye bende hamileyim doğumu bekliyorum alışveriş için 
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Bacım benimki harçlık verir yetmezse diye üstüne kartın şifresini verir çünkü biliyor ki ben ihtiyaç dışı çok fazla alışveriş yapmıyorum. Cebimize göre davranıyorum. Belki bu ay eşin araba falan alınca sıkışmıştır mazur gör bidahaki ay al

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 1,268 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 333 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 1,141 göst.
18 Şubat 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 332 göst.