0 oy
1,141 göst.
Aile kategorisinde (124 puan) tarafından
Kızlar çok kötüyüm ağlıyorum 32 haftalık hamileyim geceleri zaten zor uyuyorum hızlı nefes alıp veriyorum die resmen gece eşim bana eziyet ediyor sabah pişman oluyo çok alınıyorum  üzülüyorum ne yapıcam bilmiyorum hamilelik dönemide iyi geçmiyor yüksek tansiyonum var zaten birde beni üzüyor kırıyor sinirlendiriyor... bebeğime birşey olucak diye çok korkuyorum lütfen dua edin birşey olmasın ona 

15 Cevaplar

0 oy
(860 puan) tarafından
Kuzum yaa Bu durumda eşinin anlayışlı olması lazım insAllah Rabim evladını sağ salim kucağına Almayi nasıl etsin 
(124 puan) tarafından
Saol güzel duan için cnm :)
-Reklam-
0 oy
(964 puan) tarafından
Evet çok hassas hir dönemdesin seni kırıp uzmemesi lazım.  Ama belki uyku sersemliginden yapiyordur. Bak sabah kalkınca Özür diliyorMuş. Gece duyma onun dediklerini boşver.  Çok da üzüp yipratma kendini. Şu durum da Bebeğine birsey olacağını sanmıyorum. Ama strese girip onu da o daracık yerde strese sokma.❤
(124 puan) tarafından
Valla uykudan mı bilmiyorum ama kendimi çok kötü hissediyorum oyüzden
(964 puan) tarafından
Boşver umursama. Sen keyfine bak. Çok rahatsız oluyorsa kulaklarını tikasin. Senin rahatindan önemli değil onun rahatı.
(3,617 puan) tarafından
Oo bizde hemen hemen her gece aynı tarhana 32. Haftadan itibaren sistim burnum büyüdü resmen horlamaya başladım normalde horlamam suan aslan gibiyim esimde uyuyamio konusuo uyutmuom ise gidiom uykusuz kaliom die çözüm olarak pamuk tkyo :D  hic umrumda değil onun çocuğunu taşiom ben bunca acı cekiom oda az uykusz kalsn umrumda olmaz :) sende takma bosver canim
(964 puan) tarafından
İşte demek istediğim buydu ☺☺
(3,617 puan) tarafından
:D valla kendi fosur fosur uyucak yok öyle bi dünya analık ne kadar zorsa baba olmakta kolay değil hem bugünden alışsın yarin cocuk dogunca napcam cocuk uyutmucak cocuga sus ağlama uyuyamiom dicek alışsın birak :)
0 oy
(7,177 puan) tarafından
Ay ben son haftalar da horluyurdum artık Allah akıl fikir versin kocana üzülme boşver normal senin nefes alıp verisin .. 
(124 puan) tarafından
Kendisi horluyo asıl ben 3 gündür o jasyaydı bu halimle hastanelere götürdüm iyileşain die nelwr yaptım neler ama o böyle yapıo bu beni çok üzüyor sevmiyor gibi
(7,177 puan) tarafından
Seviyordur canım öyle düşünme uyku zamanı insan bazen tahammül edemiyor uyuyamayinca ondandır üzme kendini
0 oy
(124 puan) tarafından
Sizlere anlattım iyigeldi çok teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Yatağını ayira bilirsin hem üzüldüğünü kırıldığını anlar
(964 puan) tarafından
İyi bir çözüm değil bence bu. Yatar 1 kez ayrildiginda hep sürer canım.  Düşünsene doğum dan sonra da ağrıları olacak o zaman onu bahane edip yatak ayrılacak. Çocuk durmayacak o yüzden yatak ayrılacak. Bence iyi gün kötü gün olayı burda belli oluyor. Yatak falan ayirmasinlar nacizane fikrim ❤
tarafından
Haklısın canm
0 oy
(14,079 puan) tarafından
Hamilelik dönemi zaten başlı başına zor bir donem ALLAH tüm hamile olanlara sağlıkla bebeklerini kucaklarina almayı nasip etsin insallah❤⚘❤⚘
0 oy
(170 puan) tarafından
Ne olursa olsun üzülmemeye çalış dün doktora gittim 1 gun öncesinden kavga ettim agladim falan ne kadar etkilendiyse bebek başı cok asagi inmis sanci mi var dedi nts cektirdi hafif cikti allahtan cok korktm erkenden doğuracam diye 33 haftaligim bende 
0 oy
(196 puan) tarafından
eşinin anlayışlı olması lazm 35+6 haftaligim suan  ben sahaba kadar bağırıyorum ağrılardan kaburgalarıma batıyor yukarı topluyor kendini hep eşim sinirli biridir benim uykusuna düşkündür uyandirilmasndan ses yapilmasndan cok rahatsız olur ona rağmen arada bir kalkar bana parol verir yada karnımı okşar o okşadıkça bebeğimiz sakinleşir  hemen babasının elinin olduğu yerden tekmeler aşağı doğru iner artık refleks olmuş hep eli karnimda uyur uykusunda okşar hep eşinle konuş anlayış cok önemli allah yardımcın olsun sabret az kaldı 
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Son aydır pat diye doğurursun haa anlayışlı olsun 
0 oy
tarafından

:( :( ne yapsak da yaranamayiz ki :(

Karnında bir can tasiyor insan , yine eziyet haksızlık Allah büyük :(

0 oy
(1,816 puan) tarafından
Çok s

Hasas bi dönemdesin onun bu şekikde davranması doğru deil sakin bi kafayla konuş bence canım durumunu ne hisettiğini anlat
0 oy
(2,241 puan) tarafından
canim hem kendini hem bebegini uzme gece uykulari bolundugunde aksi oluyolar hiic takma sende soyle rahatsiz oluyosan baska yerde yatayim diye bir gun tamam dese de sonra kiyamaz bence belki kendini duzeltir . ben son haftalarda bir horluyodum kendi horlamama uyaniyodum resmen gecici bir durum canm :) 
0 oy
(864 puan) tarafından
Ya allah korusun üzme kendini cnm ya yüksek yastıkta uyu eşine de söyle anlayışlı olsun sen bile isteyerk yapmiyon benim eşin de öyle derdi terslerdim daha demedi 
0 oy
(5,436 puan) tarafından
Eşinin anlayışlı olması lazım içimizde can taşıyoruz sonuçta allah yardmcn olsn sag salim kucağına al inşallah bebegini
0 oy
(2,159 puan) tarafından
Canm ya erkeklerin çoğu aynı.

Bbeim eşimde öyle sırf kendi rahatı bozulmasın kendi keyfi bozulmasın başka kime ne olursa olsun. 

İlgili sorular

0 oy
0 cevap 332 göst.
18 Şubat 2020 Aile kategorisinde Arzukamacı (124 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 1,268 göst.
4 Kasım 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 333 göst.
25 Eylül 2022 Aile kategorisinde Zelis... (446 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 761 göst.