0 oy
313 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
Buradada post açmıştım kaynanam yaprak mantı falan yapıcak yardıma cağırdı dıye neyse kıyamadım yine gidiyim dedim  1 bidon yapragı 2 kısı sardık zaten yoruldum bır sonraki gun de mantı yapalım dedi neyse tamam ama ben acmayı bilmiyorum acamam dedım komsusunu cagirdı kadın bır geldı benim kollarım Agrıyor acamam sen ac dedi yine bana kaldı neyse mantı da tamam dedik bıttı eve geldim gelirken 1 poset ne mantı ne yaprak verdı. Birde telefon acmış sanada sıkalım gelıyım de oraya dıyor bende bakalımda dedım artık aslında annem bana 6 poset verdi yeterdi ama annem verdi demedim. Pazar günü gelelım dıyordu dun oglum hastalandı butun gun onunla ugrastım aksamda annem cagirdı posetın var gel al diye 2 durak falan var aramızda gittik. Normalde annem Kayın validm  yarın gelip mantı sıkıcaktık kız kardesım in sınavı var annem goturecek Kayın babam da bugün carsıda babamı gormuş babam oğlan hastaymış ilgilenin bır demış Kayın babamın zoruna gıttıkı demeki yarın mantı sıkacaklar kızı sen gotur sınava demış(babam cok ilgilenmez okul hastane işiyle) dahayenı esım işden geldı gıdıp alsakmı annem gılı yarın otobüste rezil olmasın dedi. Bende tamam dedim aradım kı Kayın babam baban cocugun hasta oldugunu baban biliyor dıyor sende bılıyon bana dedım. Yarın kızı sınava sen gotur dedım dıyo sankı usdune vazife. Bende babam yapmaz dedım sinirlendim tabi sankı ben gelin ılla bana yardım edin dedim sımdıye kadar kendı ışımı kendim yaptım zaten. Sonra niye zoruna gidiyor dıyo bende mantı ne ısdemıyorum ben kimseden dedım esımde babasına kızdı sen neden gidip konuşuyon biz zaten dedık gelıcek olsa gelir dedi sınır oldum ya sanki ben dedım gelin diye. Hem kendi dıyor kaynanam gelıyım 2 3 bezi mantı sıkıyyım diye sonra annen nıye gelmiyor diyo ya

11 Cevaplar

+1 oy
(494 puan) tarafından
Bu kadar yazmışsın canm inan ki hiç bisey anlamadim kim kime ne demiş hangi baban hangi babana ne demiş... hepsi karışmış 
(252 puan) tarafından
Kayın babam kendı babamın yanına gidiyor cocuk hastamı oldu falan dıyor, kayınbabamda bizimkiler mantı yapacak senın karında gelsin dıyor annemden ıcın
(494 puan) tarafından
Ha tamm şimdi anladım kayın babanı ne ilgilendiriyomjs kadın işleri az ötede dursun yaaa nefret edoyorm şu erkeklerin her halta karismasina
(252 puan) tarafından
Kesinlikle sınır olurum
-Reklam-
0 oy
(2,722 puan) tarafından
What dedin Gülüm ☺️❣
(252 puan) tarafından
Okumadınızmı ki?
(2,722 puan) tarafından
Valla sonuna kadar okudum ama sonunu sinirlenip  yazmissin karışmış ☺️
(252 puan) tarafından
Olabilir galiba :)
(2,722 puan) tarafından
Hahaha☺️ bide anam verdi  diyip  manti yalmamazlik etme sende yaptir
0 oy
(1,371 puan) tarafından
İlk kez bu kadar uzun şeyi okudum ama onuda anlamadım vah kibne vah bana ☺️
(252 puan) tarafından
Karışık yazdım galıba
0 oy
(3,156 puan) tarafından

Ben anlamadı hiç bişe :D

(252 puan) tarafından
Hem kaynanam gelıyım mati yapalım sana dıyor sonrada annen nıye gelmıyor dıyorlar sankı ben dedım gelin mantı yapın diye
(3,156 puan) tarafından
O kaynananın terbiyesizliği kusura bakma da onca şeyi yaptırmış insan der şurdan 2 poşette sen al diye bildiğin kul hakkı hem suçlu hem güçlü valla
0 oy
(1,975 puan) tarafından
Gerçekten okudum ama ne nokta var ne virgül beynim yandı. Babalar da kaldım en son. 
0 oy
tarafından

Herkes ortalık karıştırmak için hazirda bekliyor sanki :D

0 oy
(208 puan) tarafından

Hiç bişe anlamdm yorumlara baktım kimse bişe bişe anlamams sorun bende değilmiş :)

0 oy
(1,230 puan) tarafından
Tek anladığım kayinvalidenle mantı yapıp yaprak sarmassn 
0 oy
(7,945 puan) tarafından
Tek anladığım kayinvalidenle mantı ve yaprak sardigin 
0 oy
tarafından
Amannnn ne yaparım ne yerim valla. Herkes işini gordururken iyi. Kayınpederin de ne alaka babana laf ediyor . 
(252 puan) tarafından
Aynen öyle erkeklerin kadın işine karısmasından nefret ederim
0 oy
tarafından
Kayinvaliden mantı yaptırmış  sarma sardirmis sana vermemiş bir tek bunu anladım sen isteseydin anne o kadar yaptık biraz bana ver diye ben bizzat kendim kaynanama makarna ne yapacaksın haber ver bende kendime ayirayim biraz dedim
(252 puan) tarafından
Herkez bır degil

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 350 göst.
5 Nisan 2022 Diğer kategorisinde 38 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 470 göst.
24 Mart 2024 Aile kategorisinde Gamze 35 55 (2,094 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 349 göst.
4 Nisan 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu