0 oy
1,412 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Ilk adımı attık bugün ilk duruşmamız vardı oraya gidince içime sanki bisey oturdu bir zamanlar nikah masasina oturduğum adamla bugün boşanmak için hakim karşısına çıkmak sanırım biraz ağır geldi bana oğlum için güçlü durmaya çalıştım ama sadece güçlü görünüyorum asıl içimde neler oluyor bilseniz bunun bir rüya olmasını isterdim uyanmak yanımda ailemi bulmak eşimi bulmak istiyorum ama yolun sonuna geldik artik bu hale gelmemizde emeği geçen herkesin yaşadıklarımı yaşamasını sabırsızlıkla bekliyorum 

30 Cevaplar

0 oy
tarafından
Seviyorsan niye bosaniyosn
(86 puan) tarafından
Başkaları yüzünden
-Reklam-
0 oy
tarafından
Zaten kotuydumm aglattin
0 oy
tarafından

Rabbim yardımcın olsun canım cok zor bi durum:(

0 oy
(2,931 puan) tarafından
Bittimi :( hemen ilk celsede anlasmalimi gittinz
(86 puan) tarafından
Yok anlaşmalı değil
0 oy
(1,082 puan) tarafından
Okuyunca ellerim buz kesti.. Rabbim hakkinda hayirlisini versin yuva yikanin yuvasi olmaz. Ahin yerde kalmaz merak etme :(
(86 puan) tarafından
Inşallah o günleri görürüm
0 oy
(1,722 puan) tarafından
Ah canım Allah hakkında hayırlısı neyse versin sna ne diyim ksderinde bunu yaşamak varmış bi bakmışsın yeni birisiyle çok güzel bi hayatın olmuş umutsuzluğa kapılma lütfen...
0 oy
(195 puan) tarafından
Acı bisey gerçekten okurken icim bi tuhaf oldu yuva yikanin sebeb olana Allah elbet bi gun sorar 
0 oy
(1,302 puan) tarafından
Rabbim kimsenin yuvasını bozmasin kuzum ama bundan onceki postunu okudum en hayırlısı bu bence senin icin sana aile zarar vericek biri eşin yinede Rabbim gonlunden ne geciyosa hayırlısıyla onu nasip etsin insallah
0 oy
tarafından
Allahım yardımcın olsun. Zor ama üzülme dik dur en azından bebeğin için 
0 oy
(2,032 puan) tarafından

Hakkinda hayirlisi buymus cnm sıkma canini buda senin imtihaninmiş bu şekilde düsün :(

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 235 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 500 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 768 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 581 göst.