0 oy
1,411 göst.
Aile kategorisinde (86 puan) tarafından
Ilk adımı attık bugün ilk duruşmamız vardı oraya gidince içime sanki bisey oturdu bir zamanlar nikah masasina oturduğum adamla bugün boşanmak için hakim karşısına çıkmak sanırım biraz ağır geldi bana oğlum için güçlü durmaya çalıştım ama sadece güçlü görünüyorum asıl içimde neler oluyor bilseniz bunun bir rüya olmasını isterdim uyanmak yanımda ailemi bulmak eşimi bulmak istiyorum ama yolun sonuna geldik artik bu hale gelmemizde emeği geçen herkesin yaşadıklarımı yaşamasını sabırsızlıkla bekliyorum 

30 Cevaplar

+2 oy
(2,768 puan) tarafından
Okurkenn cok kotu oldum önceki postlarina baktim eşin nasil öyle degisti Rabbim o annesine ve kardesine sorar bunun hesabini. Mazlumun ahi kalirmi hiç. Insallah öyle bi zaman gelirki sen tamamen toparlamis olursun kendi ayaklarinin üzerinde durarak esin ise anlar ne hata yaptigini sana gelir ama sen onu istemezsin insallah.
(86 puan) tarafından
Umarım bende onların böyle hallerini görürüm
-Reklam-
+1 oy
(283 puan) tarafından
Bizede ayni seyi yaptilar .. yapmayada devam ediyolar ***** kafam ki hala susuyorum .. kaynanam olacak yilan abisi ve ablasi .. kavga etmemiz icin ellerinden geleni yapiyolar ve basariyolarda .. esim demiyoki benim ailem sizsiniz die hayir onun ailesi sadece annesi işe yaramayan babasi baba d3meye bin sahit ister sapik abisi ve igrenc ablasi .. kirmizi cizgisi varmis ailesiymis tek kelime etmicekmisim .. onlar bizi mahvetsin agzimi acmim ne guzel demi .. bizim kocalarda is yok 6 seneden beri cekiyorum ikizilerim oldu bu saatten sonrada onlar icin sabredicem napayimm.. bende diyorum bosa o zaman ailenin yanina git yok onada yanasmiyo   agzimdan bosanma kelimesi cikinca hemen sirnasmaya basliyo .. yani ne emmeye ne gommeye geliyo anlayacagin .. seninkide kopek gibi pisman olcak ama  ne yazikki affetme sakin huylu huyundan vazgecmezzzz
(86 puan) tarafından
Malesef haklısın canım keşke yanılıyor olsak ama
+1 oy
(220 puan) tarafından
Okuduğum en acılı postlardan birisiydi(((( Allah acını hafifletsin,bundan sonraki hayatın geleceyin o kadar güzel olsunki kötü günlerin hiç aklına gelmesin gelse bile onlara gülüp gecesin.Allah yardımcın olsun( 
(86 puan) tarafından
Inşallah bu günlere de gülüp geçeriz
+1 oy
(2,744 puan) tarafından
Canm ilk postlarina da baktm da yanlis anlamazsan hic baktrdnmi annesi kardesi seni sevmiyormus hc esin bu kadar iyiken kotuye gtms hc bi sebep yokken acaba diyorum büyü mu yapilmis malum ortalik boyle pis insanlarla dolu benim kuzeniminde basina geldi bosandiktan sonra ogrendi ve bozdurdular inan tekrar araya geldiler ikinci cocgnu bekliyorlar ne blm belki oyle birseydir
(86 puan) tarafından
Ama benim bunun için harcayacak param yokki tek başıma böyle şeylerle uğraşamam düşündüm ama elimden bisey gelmiyo
0 oy
(185 puan) tarafından
Offff içime öküz oturdu resmen Rabbim yuvanın kurtrsin cnm herşey hayal ettiğinden bile saha güzel olsun insallah
(86 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim
0 oy
(77 puan) tarafından
Gecmis olsun canim insallah hayanin bundan sonra istedigin gibi olur aradigin mutlulugu bulursun hersey nasip kismet 
(86 puan) tarafından
Çok haklısın canım
0 oy
(2,744 puan) tarafından
Cokkk kotu yaziyi okurken yasiyor gibi hissettim bizde bi turlu oturtamadik evliligi boyle hayat gecmez diyoru ama sonucun bu olmasin da korkuyorm RABBIM hayirlisini etsin canm guc kuvvet versin ins guzel kapilar acar senle ogluna
(86 puan) tarafından
Rabbim sizi bu hale getirmesin hiçkimseyi getirmesin
0 oy
(747 puan) tarafından
Allah her zaman için hakkında hayirlisini nasip etsin
(86 puan) tarafından
Amin teşekkür ederim
0 oy
(324 puan) tarafından
Geçmiş olsun inşallah 
(86 puan) tarafından
Çok saol canım
0 oy
(162 puan) tarafından
Hakkında hayırlısı olsun canım çok üzüldüm okurken sanki ben Yaşıyorum gibi hissettim 
(86 puan) tarafından
Rabbim kimseye yasatmasin canım
0 oy
(83 puan) tarafından

Rabbim yar ve yardimcin olsun canim:angel:

(86 puan) tarafından
Amin canım saol
0 oy
tarafından
Allah yardimcin olsun . Eski konuna baktim cok uzulsum . Allah islah etsin hepsini 
(86 puan) tarafından
Amin canım teşekkür ederim desteğin icin
0 oy
tarafından
Ah canım keşke bunlar yaşanmasaydı yuva zor kurulur ama hemen yıkılır ALLAH yar ve yardımcın olsun unutma sen herşeyden öte artık bir annesin belki hayatın eskisinden daha iyi olacak ne belli 
(86 puan) tarafından
Işte umudumu kaybetmiyorum hiç ama olanlar da yıpratıyor insanı
0 oy
tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah 

Okurken çok kötü oldum istemiyormusun boşanmayı 

Eğer istemiyorsan tut kolundan vaz geçtim de hayatta gurur her yerde yapılmıyor varsın gururun ezilsin o içindeki acıyı hafifletirsin ne yaşadığını bilmiyorum ama Rabbim yar ve yardımcın olsun
tarafından
Evet canım eski eşim beni zorla kaçırdı ve evlenmek zorunda kaldım
(517 puan) tarafından
Kusura bakma canım ama ailen almadı mi geri seni ya da polise filan gitmedin mi
tarafından
Aileme hiç bir zaman zorla kaçırıldım demedim takiiii ikinci evliliğimi yaptım eski eşim annem gile gelmiş kızımı getirmeye eski eşim o zaman herşeyi anlatmış ben ailem üzülmesin diye kaç yıl sustum kimseye birşey demedim ama yaptığı hataların hepsini kendisi anlatmış eskide kaldı geldi geçti unuttum ben o yaşadığım kötü günleri çok şükür çok huzurlu mutlu bir evliliğim var eşim bana o kötü günlerin hepsini unutturdu
Yani bazı şeyleri yaşamak hayata bakış açısını değiştiriyor ben böyle kötü birşey yaşadım ve iki evladım oldu kızım onda pğlum bende babası olarak şuanki eşimi babası biliyır gidiyor görüyor kendi babasını da ama herkes bi şekilde düzen kurmuş herşey rayına oturmuş herşey eskidegeride kaldı :)
(517 puan) tarafından
Anladım canım Allah sana sabrını vermiş inşallah yeni yuvanda hep huzurlu mutlu olursun
tarafından
Allah razı olsun çok şükür Allahım bana dualarımın kabulünü nasip etti :)
0 oy
(843 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canım 
(86 puan) tarafından
Amin canım saol
0 oy
tarafından
Çok üzgünüm canım:(ve iftira sonucu boyleymissin :(..bende ayrılma süreci yaşadım esimle ama oğlum için dedim geri dönüyorum yine...düşünürken bile canım yaniyordu .ki sen yaşıyorsun şuan.benimde son şansım bu seferde olmazsa bizim de bitecek artık.sonuc ne oldu peki canım cocugu almak falan istiyorlar mi.ben en çok da bu gibi korkularimdan dolayı boşanmaktan vazgeçtim.ben bırak çocuğumu vermeyi haftasonu görüşe bile veremezdim .eşime güvenirim ama ailesine güvenemem hepsi birbirinden hasta ruh haline sahip insanlar
(86 puan) tarafından
Çocuğu istemiyorlar ama eşyalarımı ve ailemin verdiği altınlarımı vermiyorlar
tarafından
Durumun iyiyse bırak ama haram et.yazik ya .Allah illaki çıkaracak malı mülkü geç senin hayatını oğlunun hayatını mahvetmisler.sen kurtulduguna dua et .umarım ayağına dolanmazlar hiç bir zaman.Allah sabir versin kardesin
(86 puan) tarafından
Malesef canım durumum iyi değil babam ben tek çocuk olduğum için bütün birikimini bana harcadı bana verdi doğumumu babam yaptırdı ogluma hic bisey alamadım kuzenlerim anneannem onların yardımıyla büyüdü oğlum hem kendi evladını tanımıyorlar hemde bizim kazancımızı vermiyolar
0 oy
tarafından
Allah sabır versin yuvanizi yikanlarin yuvası yıkılsın ne diyim hakkınızda hayırlısı olsun bende bir zamanlar adliyeden geri döndüm eşimle oraya gitmenin nasıl bir duygu olduğunu bilirim. Kader utansın be valla. 
(86 puan) tarafından
Çok zor bi durum rabbim kimseyi düşürmesin
tarafından
Amin ne diyim ayrılmak da kaderden Rabbim inşallah daha hayırlı bir eş versin
0 oy
(5,436 puan) tarafından

Cnm ne denir bilemedim ki geçmiş olsun valla hakkınızda hayırlısı neyse o olsun :'(

(86 puan) tarafından
Amin canım saol
0 oy
(1,284 puan) tarafından
Sanırım eşini hala seviyorsun :( çok üzüldüm.tüylerim diken diken oldu. Sana bunu yapanlardan çıkar inşallah cnm. Yuva yıkanın yuvası olmaz derler. 
(86 puan) tarafından
Malesef bu durumda olmak istemezdim ama hayat iste
0 oy
(1,639 puan) tarafından
Rabbim hakkınızda hayırlısını versin canım gerçekten çok zor bir durum inşallah iyi yerlere gelirsiniz. 
(86 puan) tarafından
Teskkur  ederim çok saol

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 233 göst.
18 Ocak 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 498 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 766 göst.
16 Ocak 2021 Aile kategorisinde Lovebayb (401 puan) tarafından soruldu