0 oy
153 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (886 puan) tarafından
Bi 5 kilo vermek istiyorum 1 ayin toplaminda ama ramazanda sporda yok nasıl yapcm bilmiyorum bi yanım sabah insan daha dinc oluyor 40 dk yürürsün diyor bi yanım aksam iftar sonrası evde spor yaparsn diyor oda nasıl olcak bilmiyorum ezan zaten 8 bucukta okunuyor o saatten sonra spora da halim kalmaz gibi belki bölgesel egsersiz yaparm daha önce kilo verenler ramazanda tatli isteğinizi nasıl bastırdınız sporsuz mu verdnz emziren anneyim 18 aylk

11 Cevaplar

0 oy
(4,983 puan) tarafından
Ben ramaznda kilo alırım kuzum ☺️☺️☺️
-Reklam-
0 oy
tarafından
Cnm bebeginbkucuk degil yani buyumus

Valla iftardan sonra cayini falan ic kalk 45 dk leslie yap

Gunduzde ev işi yemek sonra cocugu cikart dolaştr öyle.yap tatli yeme ekmek yeme
0 oy
(44,724 puan) tarafından

Alırım ama umursamam takmaaam:woot::D

0 oy
tarafından
11 kilo vermiştim. Ben  ramazan da her ramaxan mutlaka bi üç kadar gider ama  bu  bir defasında 11  kilo vermiştim  çok iyi hissediyordum kensim i 
0 oy
(1,964 puan) tarafından
Ramazan tam benim ayım canım mükemmel zayıflarım. Minimum 13 kilo veririm.  Sahurda sadece su içiyorum yada 1 tane yumurta yiyorum uyuyorum. Sabah 1 saat yürüyüş ( her zaman değil ama yurusemde yurimesemde veriyorum) uzun süre midem boş olduğu için akşam yemeği zor oluyor benim için genelde ilk yediğimi kusuyorum. Daha sonra tekrar yiyorum ama daha az genelde tatlıya yer açıyorum. Bu şekilde döngü devam ediyor.  Bebeğim çok küçük o yüzden bu sene tutamicam. Eğer sahurda abartmazsan birde akşam yemeğinde tatlı varsa hamur işinden uzak durmaya çalış verirsin kilo
tarafından
Tam olarak yapmak ıstedıgım bu benım ya :) bakalım ne olacak bayrama :D
(1,964 puan) tarafından
İnşallah verirsiniz canım.  İnşallah bende tutmicam ama veririm :)
tarafından
ınsallah kuzum :)
0 oy
(736 puan) tarafından
Alırım ama hiçte takmam. Zaten yaş ilerledikce kolesterol şeker vs cikiyir herşey yiyemiyorsn
0 oy
tarafından
Ben her Ramazan en az altı kilo veriyorum zaten 55 kiloyum
(886 puan) tarafından
Dikkat ederek mi peki
tarafından
Hayır midem almıyor bı zaman sonra. İftar vakti bı iki lokma yiyorum midem bulanıyor. Mide küçülüyor
0 oy
tarafından
Herkes ayni sorun hahaha
0 oy
(119,458 puan) tarafından
hic bisi yapmadan kilo veriyom ben
0 oy
tarafından

Ne alıyorum ne veriyorum canım :D

0 oy
(3,950 puan) tarafından
Canim spor vs yapmadan ben verdim sadece sahur da ekmek ye aksam corba ve salata yap biz esimle bu sekilde yaptik cok da guzel kilo verdim. Yani yediklerine dikkat ettin mi kilo gidiyor

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 248 göst.
0 oy
9 cevap 199 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ELIF KOCAS (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 127 göst.
0 oy
7 cevap 165 göst.
17 Nisan 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Frezya (693 puan) tarafından soruldu

380,941 soru

11,404,983 cevap

34,942 kullanıcı

...