0 oy
199 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar Ramazan geliyor ramazanda kilo veren var mi ? Ya da ugladiginiz bisey

9 Cevaplar

0 oy
(565 puan) tarafından
Ben daha çok alıyorum sorun neyde anlamadın:Ddd
-Reklam-
0 oy
(718 puan) tarafından
Bnde bekliyim surda
0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ramazanda da normalde de tek tüyo az yemek. Sofradan gözümüz doyunca değil karnimiz doyunca kalkmak. Zira karnimiz bir tas çorba ile doyarken gözümüzü doyuracak yemekler henüz  bulunamadi. 
0 oy
tarafından
Sürekli sıvı beslen bak bakalım nasıl gidiyor kilolar tabii nefsine dur siyebilirsen canım 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Bol su, sahurda kahvaltı, çorba içip mola verip yemek yemek ve iftardan 2 saat sonra meyve... Ayrıca tatlı, pilav, makarna yeme bak nasıl gidiyor 5 kilo
0 oy
tarafından
Sahur yemeyeceksin canim bol sıvı tuketeceksin
0 oy
tarafından
Sorun hızlı yemek  canlar hızlı yiyince toktuk hormonuna fırsat kalmıuor ki çalış sın   tıka basa hızla yiyoruz genel de. Bir yanda a çorba salata et. Falan filan   üzerine tatlı çay börek çörek.   E gece oluyor  sahurda. Ezandan önce ne yesem diye tıkış tıkış.  Dolduruyoruz  midemizi   doymuyoruz ama  tıkanıyoruz doyduk zannediyoruz   sakin yavaş. Ve ılık. Tüketirseniz herşey i. Ne çok soğuk ne çok sıcak dengeyi sağlamış olursunuz böyle olunca da zayıflarsınız zayıflama olmasa bile bazen   en azından kilonnuz  artmamış olur 
0 oy
(3,672 puan) tarafından
Sahur yapma iftarda da çok az ye ve bol bol sıvı tüket ancak o şekilde geçen yıl sahur yapmadım iftarda 1 tas çorba bi kaç kasik yemek yiyerek 5 kilo verdim 
0 oy
(632 puan) tarafından
Ben sahura kalkamadigim icin sahursuz tutuyorum aslinda sagliksiz ama kilo vermemi hizlandirdi iftarda abartmamaya calisiyorum cocukla yuryus yapacak da halin varsa tek fitarla cok hizli gidiyor kilo. Tatliyi hergun yememek de cok iyi geliyor 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 65 göst.
15 Ocak 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde baharercan59 (16 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 122 göst.
0 oy
4 cevap 213 göst.
9 Mart 2022 Diğer kategorisinde Po htc (248 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 291 göst.
4 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nisa Kaya (30 puan) tarafından soruldu

381,188 soru

11,411,686 cevap

34,954 kullanıcı

...