0 oy
968 göst.
Aile kategorisinde (252 puan) tarafından
1 haftadir memlekete geldik kaynanagilde kalıyoruz . 8 aylık hamileyim geceleri rahat uyumak için üzerimi çıkarıyorum .Kaynanam sabah namazı odaya girdi lambayı açmış basimizda gelmis namaza kalkmıyor musunuz temiz misiniz cünüpmusunuz arayıza girimi  yorganı üzerimizden çekmeye çalışıyor ne benim nede eşimin üzeri müsait degil kabus gibi bağırdım artık ne yapıyorsun sen çıkarmisin odadan dingonun ahirimi burası bağırdım odadan çıktı  oturup ağladım kabus gibiydi ilk kez kaynanama bağırdım eşimde hiç sesini çıkarmadı siz olsaydiniz ne yapardınız ? 

43 Cevaplar

+3 oy
(1,926 puan) tarafından
Ay aman diyeyim doğumdan sonra yanında kalmayın 
-Reklam-
+2 oy
(217 puan) tarafından
Ben olsam birşey yapamam eşşek kadar kadına edebı adabı ben ogretıcek degılımde, senın kocanın burda sesını cıkarması lazım ne degısık ınsanlar var ya
+1 oy
tarafından
Doğru mu okuyorum diye dönüp 2 defa okudum ne biçim kadın o öyle tam bir hadsiz
tarafından
Ahahahah senin yorumunu ve artini görmeden önce senin yorum yaptığın bi posta bende artı verdim sana hatta yorumda yaptım kalplerimiz birmiş ❤️❤️
tarafından
Aaaaa evet şimdi fark ettim :D sanırım aynı düşüncelere sahibiz çoğu konuda :)
tarafından
Kesinlikle :)
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️❤️
tarafından
❤️❤️❤️❤️❤️
+1 oy
(2,871 puan) tarafından
Az bile yapmış sin akıl yaşta değil başta diye boşuna dememiş
+1 oy
(565 puan) tarafından
Mahremiyet diye bisey varya nasl bir kaynana Pat diye odaya girip üstünüze açabilir Allah akıl fikir versin valla sapık değil bence tahtaları eksik
+1 oy
(4,983 puan) tarafından
Ne edep ne haya kalmış millette 

Allah im sen affet bizi 
+1 oy
(7,935 puan) tarafından
Manyak mı kadın yaaa hamileymişsin koca göbeğinle sabahın köründe namaz kılamayacağın belli birşey.Amacı namaz niyaz değil gibime geldi , namaza kaldıracak olan kapıdan seslenir çıkar gider yorgan çekmek nedir.Eşin hiç bişey demedi mi
tarafından
İsterse neden kılamasın sabah namazı sabah kılınır :)
(544 puan) tarafından
Hamileler sabah namazı kılmasın diye bir fetva mi var niye haberimiz yok kadının uyandırma şekli tavırları yanlış sadece
0 oy
(7,246 puan) tarafından
O neydi gız diyesim geldi ne saçmalik 
0 oy
tarafından
Valla haklısın canım manyak mi birde kalk namaz kıl cünüpmüsün diye sormuş hey Allahım yarabbim iyi yapmışsın valla
0 oy
(119,251 puan) tarafından

puhahah cunupmusunuz diyemi soryd oohaaa :D aayy kusura bakma guldum yaa

0 oy
(320 puan) tarafından
şaştım  kaldım canım ya yani ne alaka böyle bişeyi çocuk yapmaz yani koca kadın delirdi heralde akıllıysa . bende napıyosun anne çıkarmısın derdim bagırmam gerekirse mecbur bagırırdım tabi
0 oy
tarafından
Gülsemmi ağlasammı bilemedim 
0 oy
(1,154 puan) tarafından
Şoklar içersindeyim aşko ya trbsyz karı ya deseydin  He git suyu ısıt sabaha kadar durmadan nefes almadan yaptık
tarafından
Puhahahahha durmadan :)
(1,154 puan) tarafından
He durmadan ahahahahha :d
0 oy
tarafından
Kafayi mi yemis ya      
0 oy
(9,571 puan) tarafından
Kaynanan kaşınıyor galiba kocası yokmu 
0 oy
(1,361 puan) tarafından
Yok artık daha neler duyacağız ya. Hadsiz kadın. 
0 oy
tarafından
Anammm adam delirir. Eşin ne desin annesinin haraketine bakıb şaşırmış o da. İyi yapmışsın. Bi daha yapamaz .
0 oy
(1,045 puan) tarafından
Dengesiz ya iyi yapmıssın 
0 oy
(1,595 puan) tarafından
Ne kadar terbiyesiz senin değilde kocanın o tepkiyi vermesi gerekirdi 

Benim başıma geldi ama daha masumu

Kaynanamlarda yedek anahtar var ilk dogum yaptım aradan 15 gün falan geçti eşimle evdeyiz pat bi baktık evin kapısı açıldı kaynanam geldi esim çok kızmıştı sende anahtar olması bu eve zili çalmadan girecegin anlamına gelmiyor belki ben karımla yatıyorum neler neler söyledi kadına tabi kaynanam altta kalirmi başladılar tartışmaya tabiki yine ben suçlu çıktım oğlunu dolduruyormusum diye 

Allah hepsine akıl fikir versin 
0 oy
(7,922 puan) tarafından
Yok artıkkk benim kaynanam biz 11 e kadar uyusak bile odaya girmez yaa

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 678 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 456 göst.
10 Ocak 2022 Diğer kategorisinde demirgizem2307 (570 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 105 göst.
8 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bsranaz (609 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 175 göst.
30 Ocak 2021 Diğer kategorisinde Nazdemirci (1 puan) tarafından soruldu

379,360 soru

11,355,524 cevap

34,830 kullanıcı

...