0 oy
453 göst.
Diğer kategorisinde (570 puan) tarafından
Off kızlar günaydın sabah sabah bismillah  diyceksiniz ama sinirim bozuldu dünden beri cumartesi kayınvalidem gile gittik tabi ondan önceki günler eşimin yüzü sallanıyor tek kelime etmiyor benle bile zor konuşuyor neyse cumartssi kayınbaba geldi oğlumla beni aldı gittik kendisi de işten öyle geldi orda yüzü bi gülüyor anlatamam hani yemin ederim sevindim şükür gülüyor diye dün akşam eve geldik yüzü yine düşmeye başladı yatağa geçti kulağına kulaklığı takıp uyudu anlamıyorum neden böyşe yapıyor acaba benmi kuruntu yapıyorum

13 Cevaplar

+1 oy
(5,954 puan) tarafından
Cokda üstüne düşme aynı tavrı sende sergile o sana cabalasin 
(570 puan) tarafından
Yapcam artık hep alttan alıyorum hep çabalıyorum yeter ama bende yoruldum
-Reklam-
0 oy
tarafından
Konuş canm amacı neymiş 
(570 puan) tarafından
Konuşmıyor ki canm
0 oy
(2,339 puan) tarafından
Eeee konuş neymiş karın ağrısı sor
(570 puan) tarafından
Konuşmuyor ki canm yine
0 oy
tarafından
Sorunca ne diyo yani kuzum ? 
(570 puan) tarafından
Sus hele ben yatıcam diyor konuşmuyor ben ona maddi manevi her şekilde destek olurken onun böyle davranması zoruma gidiyor
0 oy
(594 puan) tarafından
Aynı ben m eşim benden sıkılmış gibi suratı hep asık hic sohbet etmez
(570 puan) tarafından
Valla zoruma gidiyor ben ona maddi manevi destek olurken onun böyle yapması zoruma gidiyor
0 oy
(262 puan) tarafından
Vardır bı derdi onlarla yaşamanı istemiyor değil mi benim ki de hep aynı bu arada daha bu hafta sonu agrim var gitmek istemiyorum dedim uzanmak istyorum vs ozluyorlar ozluyorlar torunu benimkiler memlekette kaç ayda 1 görür ama hep onlar özler gitmeyelim dedim bütün gün sürat asti gittik tabi yüzü nasıl güldü pislik :)
(570 puan) tarafından
Önce beraber oturuyoduk şimdi ayırdık evi 5 ay filan oldu kaynanam bebeğe bakamam deyince anneme söyledik o bakıyor anneme yakın ev tuttuk benle tartıştılar kaynanam gıl ona  
   rağmen her gidelim demesinde tamam derim hemen hazırlanırım ikimiz de çalşyz bebeğe o yüzden annem bakıyor
0 oy
tarafından
Mesaj at neden böyle yapıyorsun diye 
(570 puan) tarafından
Uyuyor şimdi uyansın yazcam kendisine neden hiçbişeyden mutlu olmuyosn ben seni mutlu etmek için daha napabilirim diye
tarafından
Bence boyle bısey yazma asla ne demk senı mutlu etmek ıcın daha ne yapabılırım herseyı yapmaya hazırmıs gibi bır imaj çizmemelısın bence o senı mutlı etmeye ugrassın bırak asarsa assın suratını suratı batsın çok mu onemlı kendıne deger ver otur sen surat as trıp yap
(570 puan) tarafından
Haklısın aslında canm ama ortada bi tartışma filan hiçbişey yok bilmiyorum ya dediğin gibi hiç yazmasam mı
tarafından
ortada bısey yokken o boyle yapıyosa sen nıye ortada bısı olmadıgı halde kadın gibi trıplenen adamın afedersın g.tunde gezesin ki madem ortada bısı yok surat asmasına da gerek yok
0 oy
tarafından
Sen kuruntu yapmıyorsun eşin tam bir dengesiz kusura bakma
(570 puan) tarafından
Anlamadm gitti ya ona olsun ailesine olsn bikere saygısızlık yapmadm bi kere karşılk vermedim yoruldm ama bende herühnu acaba bugün yine mutsuz mu olcak acba şuan yüzü gülüyor mu diye düşünmekten benmi bişy yapıyorm diye kendimi suçlamaktan
tarafından
Kendini niye suçluyorsun ki sen elinden geleni yapmışsın yerinde olsam burnundan getiririm yaptığı bu hareketleri
(570 puan) tarafından
Bende çok yoruluyorum yemin ederim günde 10 saat çalşyorm eve gıdıyorum annem yemeği y yapıyor saolsun evimize geçersek geçince hemen yemeğimi yapıyorum bebeğe bakıyorum temizlik varsa yapıyorum ayrı yeten saat kaç olursa olsn kendiylede ilgileniyorm ama yeter daha ne yapabilirim ben konuşcam kendisiyle tabi konuşursa
0 oy
(2,295 puan) tarafından
Seninle ilgili uydurmasyon bişey duymuş olabilir mi? Böyle dedi böyle yaptı falan 
(570 puan) tarafından
Öyle bişey olsa mutlaka sorar tutamaz içinde
0 oy
(1,728 puan) tarafından
Gönder anasının koynunda yatsın derdi ne anlamam böyle yapanların evinde huzur var ilgi alaka var ama böyle yaparlar
(570 puan) tarafından
Kafayı yiycem artık zaten gün içinde çok yoruluyorum eve gidince bebeğe bakıyorum kendisi bebekten beter yeminle çöktüm artık yaşım 19 ama sanki 50 yaşlarımdayım
0 oy
(427 puan) tarafından

Erkeginde triplisi hic cekilmiyr derdin neyse syle iste illa nazlanacaklar amaaan ;)

(570 puan) tarafından
Aynen öyle bişey de konuşmuyor
0 oy
(9,495 puan) tarafından
Tavrı sana demekki  sinir oluyorum şöyle adamlara ne dersin varsa anlat konuş 
(570 puan) tarafından
Derdini bi bilsem zaten ortada bişi de yokki
0 oy
(482 puan) tarafından
Canim bana kızacaksiniz ama ne olur şu erkeklerin peşine cok düşmeyin. İnan sen üstüne titredikce onun bir yerlerini kaldırıyorsunuz.  Konuşmuyorsa umursama ye iç keyfine bak. Bi arkadaşım var kocasına xok düşkündü, ilgisini sevgisini kocasından asla esirgemezdi. Bu adam nasıl olsa karim bana cok düşkün deyip ilk fırsatta arkadaşımı aldattı. Ona kotu laflar söyledi evleneni 7 sene oldu halen bu adana mecbur yaşıyor. Akıllandı eskisi gibi kocam da kocam demiyor ,eve gelmezse nerdesin dahi demez  .gec oldu ama akıllandı.  Demem o ki bu erkeklere mecbur değiliz, cok sevmeye de değer vermeye de gerek yok. Kovalayan değilde kaçan olma tataftariyim.  Ne de olsa sen peşinden koştukça kıymetli olmuyorsun en iyisi umursamadan yaşamak. Konuşmuyorsa aman de gec n hali varsa görsün.  Bir ev içinde konuşmamalık yapıyorsa bu onun sorunu .valla hi yeter bu erkeklere****z oluyorum esim de dahil :) benim hem cinsleri m güçlü olsun  kocasına fırsat vermesin. Onlardan daha baskın olsun  güçlü olsun ,akilli olsun. Ezilen değilde ezen olsun. 
(570 puan) tarafından
O kadar haklısın ki canm sebepsiz yere bötle yapması benim zoruma gidiyor teşekkür ederim
(482 puan) tarafından
Birinin dolduruşuna geliyordur canım kaynana var mı
(570 puan) tarafından
Var evet ama daha cumartesi oraya gittik 1 gece kaldk yani

İlgili sorular

0 oy
14 cevap 678 göst.
16 Eylül 2022 Aile kategorisinde Anneeecilik (280 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 967 göst.
30 Mart 2022 Aile kategorisinde Aisem3155 (252 puan) tarafından soruldu
0 oy