0 oy
109 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (26 puan) tarafından
Kizlar Ramazan geliyor ramazanda kilo veren var mi ? Ya da ugladiginiz bisey

5 Cevaplar

+1 oy
(7,971 puan) tarafından

Ben kilo.alan kisimdayim:D

(11,216 puan) tarafından
alin bunu al allll: D bnde
(7,971 puan) tarafından
Ahajahah aman 1 ayda kilo alak nolcak☺
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla alan kisimdayim bu sene emziriyorum ne olur bilmiyorum
0 oy
(12,624 puan) tarafından
Ben veriyorum sahur yemiyorum normalde de yiyemiyorum zaten iftarda ekmek yemiyorum bol su içiyorum sonrasında da sadece şekersiz çay içiyorum 4 kilo vermiştim geçen sene 
(26 puan) tarafından
Yaa super insallah bende veririm
(12,624 puan) tarafından
Inşallah ☺️
0 oy
tarafından

Beeen

İlk olarak. Kısıtlama hiç bi şey yapmadım nerdeyse  ama daha çok   orucu ilk. Açar açmaz   ikinüç yuddum ılık su  içiyorum   sonra çorbam ı   içerim ama böyle  ekmek le fiöan değin. Sadce çorbam olur ardın da. Salata. Ağırlık lı o gün akşam a na yaptıysam yerim.  Salata da sınır ım yok diğer  i de beni şişirmeyecek kadar olur ki  acele yemem. Onlar ı da sakin sakin çiğneye çiğneye. İyice  bir lokmayı 40 defa çiğnerdi sünneti  ni uygulardım   akşam sakin doymuş oluyorsunuz sonra sınırsız sürekli  bissürü  ılık. Su. İçin ama yudum yudum gelin gidin iki üç yudum için öyle  bi bardağı   tek seferde değil...  Sonra çayın yanına. Ne  verdiyse allah.  Abartmadn yine sakim sakin ye  sahurda da. Biraz daha erken kalkıp. Gelip gidip sürekli su iç  hazırlık ları yaparken aynı zaman da  salata tarzı ağırlıklı   sebze. Yemekleri ağırlıklı. Ve. Unutmadaaaaan yine sakin her lokma kırk defa çiğne yi uygulayın.  İlk bi kaç günüm zor geçmişti. Benim ki kızlar. 11 kilo vermiş tim  ama  ben üç aylar ı. Ful tutmuş tum üç yıl önce 

0 oy
(416 puan) tarafından
Normalde alırım bu sene emziricem bakalım inşallah 3 kiloda olsa veririm

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 208 göst.
30 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ELIF KOCAS (26 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 293 göst.
22 Mart 2024 Aile kategorisinde Seher yildizi (37 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 196 göst.
6 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Nurcihn (7 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 119 göst.
2 Mart 2024 Diğer kategorisinde Miniminnaķ (3,129 puan) tarafından soruldu

397,302 soru

11,883,097 cevap

36,003 kullanıcı