0 oy
1,844 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Tek istediğim şey dua yalvarırım dua edin annemdeyim bugün bebeği anneme bırakıp ilk defa evime geldim kocam yüzüğünü bırakmış mide haplarını gömleklerini camasrlarni valizini alıp gitmiş rabbim kimseye böyle imtahn vermesin bana dua edin kocam evine donsun çok kötüyüm ailesini aradık onlarında haberleri yokmuş içim yaniyo dua edin bana 

32 Cevaplar

0 oy
(2,849 puan) tarafından
Nasıl yani kocan evi mi terketmiş neden peki 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kavga mı ettiniz neden eve terk etti kocan 
0 oy
(118,901 puan) tarafından
Allah Allah hic bi sorun yokkenmi toplanip gitti noluyo bu erkeklere daha bi kac gun once birinin eside gitti cok uzuldum yaa rabbim yardimcin olsun bi yakin arkadasi falan yokmu yada patronu 
(60 puan) tarafından
Bu bayan o zaten
(11 puan) tarafından
Ben bugün 4 gün oldu çaresizim önceki postlarda yazıyo dua istiyorum
(118,901 puan) tarafından
Pardon canim ben baska bi arkadas sandim
0 oy
(849 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun kocana akıl fikir versin inşallah tez zaman da değerinizi anlayıp geri dönsun kaynanangile gitmedin mi hiç gidip konuşsana ne olabilir diye çaresizce beklemek çok zor birşeyler yapmaya çalış 
0 oy
(15,482 puan) tarafından
Bu kocalar nedir bele kolay mı evi terk etmek ya anlamıyorum Allah akıl fikir versin doğru yoldan cevirmesin. Olan çocuklara oluyor madem yapacaksın  eşini dusunmuyorsn bari evladini düşün yarım bırakma.

Bacım sebep ne neden yapmış ki bunu?
0 oy
(60 puan) tarafından
Ailesini arayin demistik. size  ne zamsn konustunuz silesiylepolise gittinizmi
0 oy
(1,567 puan) tarafından
Allah yardimcin olsun insallah. Cok zor durum.  Insallah en kisa zamanda duzelir bi haber alirsin insallah.
0 oy
(60 puan) tarafından
Bir dk ilk gittiginde zaten onlari toplayip gitmemismiydi tekrar evemi gelmis geri gitmis
0 oy
tarafından
Hala haber yok mu ya polise gidin 24 saat geçmiş yaji
tarafından
Arar tabi ki de sen ve geri de çocukları ailesi var
(11 puan) tarafından
Kimligide benim cüzdanında kalms onda ehliyeti var  tamam gidicem polise   ama nsil bulcaklar iz yok bisy yok telefn 4 gundr kapalı
tarafından
ya polis ne yapiyo saniyosunuz anlamadım bu nasıl.cehalet ne demek istedi gitti diye polis aramıyor o kadr yaşi reşit insan kaçıyor yinede polis ifadesini alıyor ailesine diyorki biz bulduk iyi ama işlem yapamayız bu kadr yani açıkçası senin sakladığın yada korktuğun bişey var demekki bunca insan yanlış mı biliyor yani herkes polis derken bi sen mi doğru biliyosun polis aramıyormuş
tarafından
allah için o çocuklar için bi git be bi git de ki sadece kacgundur haber alamıyorum sadece bunu de ya bukadr mi olur insan aklı ya ne demek polis nasıl bulsun geni herşeyi almıştı?? bide yıllar önce bile olsa gömülü kemik parçasından bile sülalesine ulaşılıyor kaldiki polis senin eşini mi bulamayacak uçtu mu bu adam allah aşkına ya yapmayın
tarafından
Tlfn kapalı olsn yine sinyalden bulunuyor
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Rabbim yardmcn olsun canım eşine de bi kapı açsın inşallah belliki bi konuda darda kalmış yoksa kim evini terk ederki :(
0 oy
(1,169 puan) tarafından
Aranizda bir sorun var mıydı canım yüzüğünü bırakıp gittiyse sorunu evlilikle ilgili olabilir  başı sıkıntıda olduğu için gitseydi yüzüğü bırakmazdı diye düşünüyorum
(975 puan) tarafından
Ben de öyle düşündüm
0 oy
tarafından
Polise gidin başına belkıde bir iş geldi belkide bir şeye bulaştı başında iş var belkide söylediniz mi polise 
0 oy
(557 puan) tarafından
Böyle sebebini söylemeden çocuk gibi kaçmak nedir ya hayır istemiyorsa otursun adam gibi konuşsun kaçmak nedemek ay ben sinir oldum valla biseyler saklıyor demiştiniz öğrenebildiniz mi ne oldgunu ya da onun ailesiyle konuşun onlarda çocuklarıyla konuşsun bu şekilde olur mu biterse de biter sana yazık valla canim 
(11 puan) tarafından
Sakladığı şey bı ot sanırım kafa bulacağı çünkü poşette çikolata gördüm yemiş yarısını öyle şey kullananlar çikolata tatlı şey yermiş  başında bı iş falan yok mide haplarını yanına almış yüzüğü bırakma terkedildim;(((
0 oy
(548 puan) tarafından
Kuzum elbette dua ederiz inşaallah kabul olur inşallah esin doner.ama böyle kafadaki sorular insani yorar yüzüğünü bırakıp gitmesi falan.polise çoktan gitmeniz lazımdı neyi bekliyorsun bulunsun sorun ne bil ki sende rahat et
0 oy
(220 puan) tarafından
Allah kocana akıl fikir versin.cevirgel duası var youtubda banada birisi yonlendirmisdi.onu üç gün boyunca okursan geri dönüyormuş.Allah yardımcın olsun
tarafından
Nas suresi Felak suresi Ayetel Kürsi bunlar zaten kuranda gecen sureler.Allahın isimleri zaten mucizelerle dolu lakin Cevirgel duası diye bi sacmalik sen duydunmu?Dogrulugu varmı?Boyle seyleri guzel dinimize alet etmeyin ben gorursem tepki veririm.Kim olursa olsun.
(198 puan) tarafından
Ismini yanlış hatırladığını oda belirtmiş zaten. Niyetin dinimizi doğru lanse etmekse eğer bir müslümana yakışır şekilde hoşgörüyle kardeşim öyle bir dua yok yanlış biliyorsun bunlara dikkat etmen daha hayırlı ama yine de sagolasin da diyebilirdin. Dinin bunları da emretmiyor mu? Büyü yapın gibi saçma sapan şeyler söylese neyse ama dua diyor ve yanlış biliyor olabilir doğrusunu da güzellikle anlatmak gerekir. Güzel dinimiz daimi hoşgörüyü, mütevaziliği, kalp kırmamayı emreder. Efendimiz gayrimüslimlerle bile güzel konuşurmuş. Din kavgayla kalp kırmayla olmaz kardeşim. Sende bana alınma tartışmayalım da konumuz güzel bir konu çünkü
tarafından
Tartismak deil niyetim.ilk yorumumu okursaniz gülerek yorum yapmisim.Baska bi arkadasta komikmis ismi demis.Yani bunda alinacak gucenek ne var ben cozemedm.Bole bi adama dua etmek ayrica cok cok sacma orasi ayri.Bide bole bi dua ismi gorunce şoka ugradim.Herneyse bosverelim benim icin sorun yok.Arkadas azeriymis belki ayni seyleri dusunuoruzdur ifade edememistir.Yinede bilmedigi bisey icin oneride bulunmazsa benim gibi bi atarliyla karsilasmaz;)
(468 puan) tarafından
kadın bilmediği için yorum yapmadı. bildiğini sandığı için yaptı. ilk okuyunca o nasıl dua hiç duymadım araştırdım yok öyle dua diyorlar. araştırmadan dua etmez artık
(193 puan) tarafından
Çevirgel duası ne ya :Dddd tövbeler olsun
0 oy
(843 puan) tarafından
Ah canım ah... çık tvye rezil olduğuyla kalsın...
0 oy
tarafından
düzenlendi
Giden gider.Nedir bu pesine dusup kendinizi ayaklar altina almaniz.Beni cocugumla birakip giden adam defolsun gitsin.Hicmi kendine guvenin yok?Cok sewseniz bile sizi bu sekilde birakan adami nasil dondugunde affedeceksinz.Guveniniz olacakmi bidaha?
(11 puan) tarafından
İnşallah doğru soyluyosunz inşallah toparlanabilirm  maşallah Allah mutlulgnzu daim etsin
(11 puan) tarafından
Tugberkin annesi ? Rabbim böyle bı acıyı  çaresizliği kimseye yaşatmasın  o yüzden size tek kelime etmiycem
tarafından
Tabiki dogru;)Yalan solesem ne kazancim olacak.Rabbim akli selim karakterli insanlarla karsilastirsin.Unutmayin Şeytana uydum sözü diye bisey yoktur.Egerki yapmak isterse Şeytanlik insanin icindedir.Kalp ferahligi diliorum size.Rabbim dogru yolu size gostersin.
(11 puan) tarafından
Yok inşallah hep güçlü olurum doğru soyluyosunz dedim haklisnz anlamnda cümleyi toparlayamamisim
tarafından
Anlasildi canim;)Opuorum seni
0 oy
tarafından
Polise haber vermedjniz mi yani telefon takibi felan yapamiyorlar mi?
0 oy
tarafından

image

image

bunlari yazdın geçen gün daha neyine uğraşıyosun ki defolup gitmiş biz neyine dua edelim beş para etmez adamın teki için bence sende takma git aç boşanma davanı kurtul ohhh miss bu ne be çocuk gibi terketmek falan kolaydı öyle geri dönünce bide affetmissin ilkinden yüz bulmuş her sıkıştıginda kaç git sen sakladığı şeyi gorunce bı taraflari yemedi işin Özü resmen bu ..

(199 puan) tarafından
Yani daha ne diye arkasında üzülüyor ben olsam cehennemin dibine kadar öyle bizi her defasında yüzüstü bırakacak bir adama evladım babada demesin yani. Bazı kadınları anlamakta zorluk çekiyorum eşlerine niye bu kadar bağlıyorlar kendilerini onlar olmazsa sanki ölecek gibi yaşıyorlar çok saçma beni istemeyeni ben hiç istemem şahsen
tarafından
Çok bı durum rabbim kimseye göstermesin  vallh
(199 puan) tarafından
Amin canım ama bir kadın bu kadar aciz olmasın erkeğin karşında ya biz kadınlar istersek tek başımıza o kadar güzel yetiştirip bakarız ki evlatlarımıza ama yok hemen kendimizi ezdirmeyi seviyoruz
(468 puan) tarafından
bende çok ihmal ettim eşimi hemen evden gitmesimi lazim. aldatan kadınların coguda kocam bana iyi davranmıyordu demesi bunlar bahane olamaz. evlenmeyin o zaman hatalarıni yüzüne vurunca kaçacaksa. çocuk yapsaydı onun günahı ne
(199 puan) tarafından
Aynen yazık günah o evlatları bakmayacağın çocuğu doğurmayın yapmayın olan o evlatlara oluyor ben tek çocuklara üzülüyorum
0 oy
tarafından
Yazık yaa çok üzüldüm  yaaa nasıl olcak. Bu ağlama sen kendini bitirdin yazikalr olsun bide yüzük bırakmış yaa

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 103 göst.
19 Kasım 2023 Diğer kategorisinde SnurT (185 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 384 göst.
25 Ekim 2023 Diğer kategorisinde Bizimkz12 (2,206 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 298 göst.
6 Ekim 2023 Güzellik-Bakım kategorisinde Asya15 (93 puan) tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 918 göst.