0 oy
2,570 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Mesajlastik yazdıklarına bakın aglmaktan helak oldum

image

image

image

image

image

image

image

98 Cevaplar

+26 oy
(1,066 puan) tarafından
Eşinin seni sevdiği ve ayrılmak istemediği çok ortada sen gururun okşansın diye seni seviyorum nolur beni bırakma desin diye uğraşıyorsun eşin gayet mantıklı konuşuyor çocuklar diyor sen başka kafadasın bence sorun sende eşinde değil canım. İnsan sinir hali böyle şeyler söyleyebilir eşim de bana çok söyledi soğudum senden diye bende ona söyledim ama bunlar gerçeği ifade etmiyor asla. 
(2,303 puan) tarafından
Aynn bana öle geldi sanki biraz adamı sıkmş bnce ni salsa glir o ona
(1,777 puan) tarafından
Yani adamı çıldırtan post sahibi, biraz adama tatlı dil konuşsa adam seni seviyorum da dicek, gitme de diyecek, ama işte bazen gerçekten kadınların ağzı hiç durmuyor ve burunlarından kıl aldırmıyorlar
(2,303 puan) tarafından
Bncede biraz yumuşa sa aslında hallolur da işte
(11,505 puan) tarafından
Çok doğru yazmışsın canım
(2,303 puan) tarafından
Kim cnm
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Bir inat uğruna çocukların hayatını yakacaksınız başka da bisey demiyorum 
tarafından
Kardeşim bizde çoğu zaman birbirimizi sevdiğimizi söylemiyoruz bende yeri geliyo benden sogudun söyle oldu böyle oldu diyorum bazen birbirimize çok uzak oluyoruz
Eğer şiddet aldatma kumar içki arkadaş ayağı sapkınlık vs yoksa sizin rızkınızı başka yerde yemiyorsa iyi düşünün
Ayrıca tek taraflı bakma kendi eksiklerine de bak evlilik bu bazen yapmam dediğimiz herşeyi yapıoruz öyle sevdiğini söylemedi diye sil gitsin denilmez kaç yaşında insanlarsınız ortada 2 tane küçücük çocuk var neden onlar anne babasının hatasının bedelini ömür boyu ödesin ki
tarafından
Tek seni seviyorum demeyen senin eşin değil mi tek sorunu da yaşayan sensin seni seviyorum demekle sevilmez sevgi yaşatılır. Ayrıca adam direniyor sen boşanmak için direniyorsun yapma çocuklarıma yazık oğlun varsa büyüyünce psikolojisi bozuk uyuşturucu bataklığında bir evlat mi olsun istiyorsun kızında varsa hep ezgin mi olsun istiyorsun bir başkaları baba derken senin çocuğunun boynu bükük mü kalsın etme bacım sahip çıkın birbirinize ben neler yaşadım da bırakmadım istersen özelden konuşabiliriz
(1,777 puan) tarafından
Valla eşinin ağzıyla seni seviyorum demesini mi bekliyorsun? Ben eşinin yazdıklarını okudum bence seni seviyor ve ayrılmak istemiyor ve üzülüyor, gözü seğirmeye başlamış adamın üzüntüden, bunu söyleyemesede gururundan bence hiç ayrılmak istemiyor
tarafından
Ben anlamıyorum başkasıyla evlenirim yazmış bu kadar kolay mı başkasıyla evlenmek eşim bana ne yasatirsa yaşatsın onu kimseye değişmem ilkim o benim ya çocuğumun babası kolay mi bu kadar evlenmek hemde çocuklarla
tarafından
Ben yine evlenirim benm yine çocuğum olur..ben kocama bu cümleyi kursam neler yapar eder düşünemiyorum..bir erkeğin tartışmada dahi olsa söylenmemesi gerkeen bisiy bu..kadına yakışmayan şeyler. Yine çocuğun olursa bırak madem çocuklarınii..Allah'a  aşkına okudum ama problem göremedim...biras fevri jarar veriyosun yanlış konusuyosun sakin kafayla  düşün derim..tek taraflı hata değil sende hatalisin..
+4 oy
(1,044 puan) tarafından
Özel hayatı buraya bu kadar dökmek ne kadar doğru ? 

Boşanacaksan da burdakilerin sana bı faydası yokki 

İki tane çocuğun var madem sevmiyosun avukatı aramissin git aç davani burda dile getirdin millet destek oldu ama bı yere kadar bazı şeyler özel kalmalı
tarafından
Özel hayat var bnm postlarinda . Rica ediyorum siz okumayın teşekkür ederim
tarafından
Eşim çocuklar için bosanmiyor ama beni sevmiyor ne yapardınız diyebilirdiniz. Yani millete tek tek mesaj okutmanın anlamı ne anlamadım. Adam ayrılmak istemiyor işte
+2 oy
(5,311 puan) tarafından
Yorumların çogunda eşinizin sizi sevmediğini sırf çocuklar için evliliği ikame ettirmek istediğini belirtmişsiniz peki siz eşinizi ne kadar seviyorsunuz ve bu evlilikte bir birinize sevgi dışında neler katıyorsunuz  eşiniz sizin mağduriyetinizi dile getirerek belkide sevgisini dile getiriyordur her erkek ilaa o seni seviyorum sözünü kullanmaz kimsi sen çok güzel bir annesin çok iyisin der kimiside seni seviyorum der ama yaptığınız hiç bir detayı görmez kafanızda evliliği bitirdi iseniz bahanelere sığınmak yerine başvurduğunuz avukatınızla görüşüp ilişkiyi sonladırın yoksa konuşmanızın boyutu sizi saygısızbir konuşma ortamına sürükleyecektir
+2 oy
(48,494 puan) tarafından
karsilikli inat ediyorsunuz yazik geleceginize ve çocuklarıniza. adama ben baskasiyla evlenirim dersen seviyorum diyecegi varsa bile demez. hele bu kadar kopma noktasina gelince hic demez alttan almaya calisiyo sen ısrarla seni seviyorum desin.diye ugrasiyosun bence sen etraflica düşün esin bosanmak istemiyor belli
(1,925 puan) tarafından
Katılyorum evli olduğun insana asla böyle bişey denmez başkasıyla evlenicam nedir ben utandım
+1 oy
(336 puan) tarafından
Adam boşanmak istemiyor sende evde bazen tartışmalar olur o da normal bizde her tartışmada boşanıyoryorz ama sonra düzeliyor abartma bu kadar adama üzüldüm ben
tarafından
Bni sevdiği için değil çocuklar için ayrılmıyor. Sizin ilişkinizde bu şekilde olsa durur musunuz
tarafından
Üzülmeyin hamile halimle kaç kere dövdü bni . Üzüldüğünüz insana dikkat edin
(336 puan) tarafından
Bence swni seviyor cnmm öyle düşünme boş yere yuvani yıkama bazen gerginlik olur lütfen yapma çok üzüldüm
(2,014 puan) tarafından
kendinizle çelişiyosunuz , bi önceki postunuzda yorumlarınızda öyle dövmesi etmesi yok demiştiniz şimdide hamile halimle kaç kere dövdü diyosunuz bence siz normal değilsiniz kafanızda kurup adama sarıyosunuz galiba. Kusura bakmayın tamam kadın dayanışması diyip destek olabiliriz ama burda bence siz haksızsınız gibi görünüyosunuz konuşmalarınız aşırı iğneleyici adam ne kadar hassas bi şekilde yazmışsa siz o kadar itmişsiniz. Bence karşılıklı yüzyüze konuşursanız herşeyin çözüleceğine inanıyorum
+1 oy
(1,389 puan) tarafından
Eşinin seni sevdiğine yemin edebilirim ama ispatlayamam adam bitmesin diye uğraştıkça sen zorluyorsun resmen. Bence sende bi anlık bitsin diyosun sonra pişman olursun bence yapma. Eşinin hayatında kimsenin olmadığı belli. Anlam veremediğim şey ben yine evlenirim milletin çenesini kapatırım ne demek bi evlilikten kurtulmaya çalışıp başka evlilikten bahsetmek ne kadr mantıklı. Sırf eşinizden ilgi alaka görmek için ayrılma lütfen deyip ısrarcı olsun diye sanki böyle konşuyo gibisin. 
+1 oy
tarafından
Off qdamin ustune cok gidiyorsun ya bu ne car car car biraz kadin ol kadinsi ol su cevaplari vermeye disundugun kadar cilve yapsan simdi hocbir sorun yoktu 
0 oy
(7,543 puan) tarafından
Çocuklara üzüldüm yazık aranızda kalmış masumlar.
(7,543 puan) tarafından
Sen boşanınca herşey güllük gülistanlık mı olacak sanıyorsun evlenirim falan demişsin bide kolaymı çocuklu bir kadının yeniden yuva kurması herkes kullanma peşinde kimse temiz duygularla yaklaşmıyor dul çocuklu kadına onu bilde.
(775 puan) tarafından
++++++++++
tarafından
Biliyorum onu kızdırmak için yazdım. Bilmem mi zaten o da onu demek istemiş. Çocukluğum sana herkes laf eder.diue. bı kere de seni kullanmak isterler sana dokunmak isterler bn dayanamam demişti. Hani bosanirsam böyle olacağını söyledi. Bnde biliyorum ayrıca bekarken bile iş yerinde kullanmak için dört dönüyorlardı. İnsan kendini nasil koruyacağını sasiriyorfu
(775 puan) tarafından
Nazını yap ama inatlaşma bence
(775 puan) tarafından
Kız ben diğer postlara bakınca hatırladım şimdi seni onun niyeti boşanmak değil kendi diline dolamış iyice burnunu sürt bir daha yapamasin
0 oy
(2,135 puan) tarafından
Bence eşin gayet ilimli konusuyor.

Ama sende su konuda haklısın seni seviyorum o yüzden boşanmak istemiyorum demesini bekliyorsun.

Önemli bir konu yoksa çocukları da kendinizide ziyan etmeyin.

Su konuda yanlissin daha bosanmamissin adama evlenirim falan diyosun .
tarafından
Sadece denedim. Dayanamaz o lafına normalde ağzına bile aldirmazdi. Gayet normal karşıladı. Tepki vermedi
(2,135 puan) tarafından
Çünkü oda senin inatlastigini biliyo.
Sende biliyosun
Şuan iki inatçı keçi görüyorum:)
Allah yuvanıza huzur versin
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Bence ikiniz de sakin bir kafayla karar verin şuan ikiniz de inat uğruna boşanıyorsunuz. Ve eşin bariz belli boşanmak istemiyorum. Anladığım kadarıyla da iki tane çocuğunuz var. Sinirle fevri kararla evliliğini yıkma
tarafından
Evlenirken severek eğlenilir. Boşanmak istemiyorsa da sevildiği için bosanilmaz. Çocuklar için bosanilmayacaksa o evlilikten ne gelir ki başa
0 oy
(529 puan) tarafından
Bence uzatmayın inat etmişsiniz evliliklerde oluyor sevmemekten değil öfke inat bundan oluyor bence bir sakince konuşmayı deneyin cidden olacak iş değil boşanmak çok mu kolay nereye sığacaksınız çoçuklarla sorumluluklar ne olacak iyi düşünün..
tarafından
Sevmediği biriyle evli mi kalsın .sevmediğini söylüyor
(529 puan) tarafından
Bencr biraz soğumuş yek taraflı değil sanırım karşılıklı atışmalar gecimdizlikler ikinizde de soğukşuk olmuş sen ise bıcakla kesip atmak istiyorsun bence sakinleş biraz bırsk onu da kendi hsline bir iki güne yumuşar sen tavır yaptıkça üstüne gittikçe inadı öfkesi devam eder srmi de anlıyorum doldun uzın zamandır sonucs bağlandın istiyorsun dayanamıyordun ama biraz sabır kendi kabuğuna çekil birbirinize düşünmek için fırsat verin bak 2 tane çoçuk da var onlara odsklan sorunlarnıza değil
0 oy
(1,948 puan) tarafından

Adam küfür hakaret hiç bişey kullanmamış, insanca konuşuluyor belli. Konunun ne olduğunu da anlamadım bu iş buraya nasıl geldi. Yaşınız küçük gibi geldi konuşmalara bakarak, bu kadar ciddi şeyler mesajla konuşulur mu bilemiyorum. Aranızda bir ciddiyette göremedim.  

Birde boşanmanın eşiğinde olduğun hamileyken seni döven  birini de  BAL diye de kaydetmezsin heralde ya . 
Hakkınızda hayırlısı olsun . Özelinizi bu kadar dökmekte  hayır getirir mi bilmiyorum. 
tarafından
Kayıtları sürekli değiştirmiyorsun. Yıllardır hiç değiştirmedim aynı kayıtlı hiç aklıma da değiştirmek gelmedi
0 oy
tarafından
Boşanmak bu kadar basit olmamali
tarafından
Valla basit galiba çok üzülüyorum. Ama bni sevmediğini anladim
0 oy
(1,610 puan) tarafından
Hakkınızda hayırlısı olsun söylenecek söz yok. Ama evet çocuklar ayrı kalırsa kardeş sevgisi nedir bilmeyecekler biri anne sevgisinden diğeri baba sevgisinden mahrum kalacak 
tarafından
O zmaan ona göre davranacak. Bana ** gibi davranıp sonra üzülüyorum su bu
(1,610 puan) tarafından
İhanet şiddet yoksa çocukları yakma bence. Evine bakıyorsa ihtiyaçlarınızı gideriyorda çocuklara yapmayın bunu
0 oy
tarafından
Sizin evliliğiniz de başka sorunlar car
tarafından
Bı sürü sorun var sadece bu değil
0 oy
(2,040 puan) tarafından
çocuklar sevgisiz büyümesin diyor ama o evde zaten sevgisiz büyüyor kavga olan evde çocuklar mutsuz olur rabbim yardımcın olsun
tarafından
Bnde bunu diyorum iste
(2,040 puan) tarafından
ALLAH doğru yolu göstersin cnm bu mübarek günlerde
0 oy
tarafından
Çocuklar için üzüldüm gerçekten ortada aşılmayacak bişey yok sadece zamana ihtiyaç var bence ve her evlilikte bunlar oluyor ortada gerçekten aldatma yoksa inat etmeyin derim ona ayak.uydurun bekleyin o gelecektir yanınıza çünkü kötü konuşan biri değil.belli yola gelecek bir kıvamı var siz daha kötü konuşmuşsunuz.
tarafından
Damarıma basmak istedim. Damarıma basınca herşeyi söylüyor ama söylemedi
tarafından
Ben uzatmayın derim bosanmakta ısrarcı olduğunuz için gururu kırılmış belli ama boşanmak istemediğini söylüyor bu gayet açık bir cevap bence sebep aramayın gerçekten sevmeyen erkek seve seve kabul eder ne çocuk görür gözü ne bişey bence uzatmayın
0 oy
(2,062 puan) tarafından
Kız eende bu evlilik bitmedi adamın adı bile bal diye kayıtlı . 

Beni dinle sana diyeceklerim var.

Bak istersen bı haftalığına bir yerlere gidin 4 unuz ve bu konulari konuşmayın bu size iyi gelecek
(2,062 puan) tarafından
Hirpalamayin birbirinizi
tarafından
Bana boşan diyor bende hala bosanacam dedim çok istiyorsan git aç davayı sjsj
3 hafta knusmadik yarının görüşe cagriyor bakalım sjsj
(2,062 puan) tarafından
Aa ciddimisn sen
Neden Bisan diyor ama
tarafından
İstemiyormus
(2,062 puan) tarafından
Ama.bu evcilik degilki
0 oy
(2,803 puan) tarafından
Abartıyorsun ne bekliyorsun ayaklarına kapansın beni ter etme demesinimi bak ne evlilikler var kimse bal icinde yasamiyor evliliginin hayatının kiymetini bil yine sen bilirsin ama insallah pisman olmazsın 
(2,803 puan) tarafından
Farkında deilsin ama o şımarıklığı sen yapıyorsun suan lutfen o seytani koy aklindan yuvandan kalk silkelen evine esine cocuklarina dort kolla saril Allaha dua et seytanin huzursuzluk vermesine musade etme
(2,014 puan) tarafından
o şımarıklığı yapan sensin bencede , adam seni alıştırmış pohpohlamaya birden elini ayağını çekince şuan inadından hırsından boşanmaya çalışıyosun. İnsanlar her zaman senin istediğin gibi olmayabilirler.
(2,803 puan) tarafından
Anlatmak istediğim buydu iste canım sgb
(2,014 puan) tarafından
aslında kocası çok net yazmış senin bağırmalarından sinirinden sıkıldım diye ama hala bende de bi hata varmı diye oturup düşünmüyor
(2,803 puan) tarafından
Keni diyo süpürge tutuyor yemek fırına atıyor diye benim esim mutfakdan cıkıp su isteyen biri sukretcegine pohpohlanmanin derdinde kendi bilir bosansin ozaman

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 181 göst.
0 oy
4 cevap 252 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,679 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 215 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,900 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 715 göst.
5 gün önce Aile kategorisinde Hickimse1111 (7 puan) tarafından soruldu