0 oy
2,576 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Mesajlastik yazdıklarına bakın aglmaktan helak oldum

image

image

image

image

image

image

image

98 Cevaplar

0 oy
(659 puan) tarafından
Bazı evlilikler sırf çocuklar için bozulmuyor ama sen seviyorum diyemiyor diye takılmışsın ama bariz belli ayrılmak istemedigi
-Reklam-
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Valla hiç bişey demiyorum artık aksm okadar şey dedin şimdi bişi deniycem resmen yukarda liseli askilarin konuşamasini okudum.gibi geldi çok çocukça yaa 
0 oy
tarafından
Esin sana nazaran daha olgun olduğu için senin düşüncelerin vs yormuş artık.

Dövdüğü zaman neden ayrilmadin şiddeti sineye nası çektin bu kadar nazla hayret .

Adamdan daha ayrılmadan başkasıyla evlenirim vs çok çirkin şeyler valla .ayrılmasan yuzunw nqsil bakacaksın 
0 oy
(548 puan) tarafından
Çocuklarım icin bi şans daha vermelisin bnce canim
0 oy
(1,559 puan) tarafından
Valla birsey anlamadim ortada elle tutulcak birsey yok gibi bence konu sevgiliye kadar gelmis sen bosanmak istiyosun eşin yapmayalim diyo çocuklarini düşünüyo o alttan aliyo sen deģil 
0 oy
(5,359 puan) tarafından
Ayy adam boşanmak istemiyor bnce çoçukların için bi fırsat ver sırf çoçuklar içinmi evli kalacam dyorsun tabii çoçukların hayatı düzeni maf olcak oda senı düşünüyor bnce yapma konuşarak insan anlaşır biyere varır konuşmayı dene bnce boşanma
0 oy
(2,126 puan) tarafından
Canm tüm mesajları okudum hakkınızda hayirlisi olsun ama sanki inat ediyorsunuz gibi geldi hani çocuklar da var. Senin öyle evlenirim felan demen yanlış olmuş hayatıma bakarım diyip geçsen daha iyiydi bak pişman gibi bence biraz süründür hayatınıza bakın yazık cocuklara erkekler zaten böyle hangisi sevdiğini söylüyor gösteriyor ki sana çocuklarına baksın oda bisey
0 oy
tarafından
Hiç üşenmeden bütün msjlari tek tek okudum ama bir boşanma sebebi yok Tabi yine karar senin ama esin hakaret etmemiş dövmemiş aldatmamış ama sen ila boşanmak istiyorsun boşanmak istediğin kişinin adinida bal diye kaydetmisn
0 oy
(581 puan) tarafından
Konuşmalarınıza bakılırsa ikinizde birbirinizi seviyorsunuz. Esin sana kesin bisey söyle o zaman tripli söyleme diyor. Direk kestirip atmıyor. Sende kesip atmıyorsun evet istemiyorum bitsin demiyorsun. Eşine beni sevmeyen biriyle olmam diyip eşinin seni sevdiğini söylemesini bekliyorsun. Haklısın da insan sevildiğini duymak ister. Ama belli ki ikiniz de kopmak istemiyorsunuz. Canım bende 2 kere dayak yedim. 2.si olursa bir daha asla durmam bu evde dedim. Ve ikincisi oldu dayağımı yedim hiç ses etmeden direk gidip hazırlandım çocukları giydiriyordum. Tabi eşim gideceğimi fark edince Yusuf Yusuf etti. Öyle şaştı kaldı. Oğlumu aldı odaya girdi kapıyı kapattı sen git o zaman dedi. Oğlum çok ağladı biliyordu onu bırakmayacağımı. Ondan sonra ben binayı ayağa kaldırdım komşular geldi beni evine götürdü. Sonra gözü korktu. İnşallah tekrarı olmaz. Olursa da ne olacağını göze almış demektir.
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Evlilikte siddet küfür var mi canim
tarafından
Yok ama sevgi de yok
(1,439 puan) tarafından
Ilgi göster canim bunlar yoksa çok iyi düzelebilir
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Kuzum sizde bence herşeyi olduğu zaman konuşmadığınız için bir güven problemi kafa karışıklığı oluşmuş bence ikiniz de birbirinizi seviyorsunuz çünkü boşanmayı kafaya koyan adam çoluk çocuk düşünmez ki sende öyle çeker gider yani. Çocukları birakacagin biri yok mu bırak bigun adam akıllı konuşun böyle mesajla filan olmaz evde çocukta olmasın böyle ciddi şekilde bir konuşun herkes eteğindeki taşları döksün muallakta kalan şeyler netleşir ya biter ya barisirsinjz ama tavsiyem bu SMS le filan konuşulacak şeyler değil boşanmak bı kere kolay bişey değil evlilikten çok daha zor. Sen çocukları bir günlüğüne annene kaynanana bırak onlara da konuyu çaktırma.
0 oy
tarafından
Hayatında başka birisimi var eşinin. O zaman durma bence de 
tarafından
Öyle bişey mi düşündünüz yazdıklarından.
tarafından
Kiz sen yazmissin ya
0 oy
tarafından
Bence bu adam hasta sizin Bi aile terapisine ihtiyacınız var. Adam sevmiyor değil ama dönemsel saçmalıyor bence. Siz de gururunuza yediremiyorsunuz. Hakkınızda hayırlısı olsun inşallah ayrılmak yerine uzlaşırsınız
0 oy
tarafından
Canım eşinin umrunda değilsin üzgünüm açık ve net dediği gibi düşünüyor tek derdi elalem bişey demesşn çocuklar da babasız kalmasın diye evli kalalım diyor sen hala ayrılalım çünkü beni sevmiyosun diyosun aslında dmeek istiyorsun ki beni sevmediğşn için ayrılalım diyorum sevdiğini göstersen yada söylesen beni ayrılmamaya ikna edebilirsin demek istiyorsun ama eşinin cevabı çok açık seviyorum demiyor zorla da diyince bir anlamı olmıcak. Muhtemelen de başka biri olabilir hayatında hiç yoksa başka hoşlandığı biri. Yarım ağız boşanmayalım diyor onuda çocuklar için ve elalem ne der diye. Belli yani sana sevgisi kalmamış ama sen boşanmadığın sürece de boşanmaz bunu kabul ediyorsan evli kal ama bir beklentinde olmamalı ne sevgi ne ilgi gelmez bu şekilde bitmiş artık onun kafasında. Yani kelimelerle bittiğini bir sürü yazan sensin ama tavır olarak asıl umursayanda sensin aranızda tavır olarak gerçekten bitirmiş artık umursamıyor sevmiyor ayrılsa hayatına bakıp yeniden evlenecek olan kişi eşin 
0 oy
(757 puan) tarafından

İhanet şiddet aldatma var mı canım 

Eğer yoksa oturup sakin kafayla bi konuşun çocuklarınız için 
Bak benim eşim de seni seviyorum demez hatta çoğu zaman soğudun benden falan da derim çoğu erkek sevdiğini dile getirmez 
Bi sinirle de sevmiyorum der 
Bi inat uğruna çocuklarınızın hayatını mahvetmeyin 
Sakince konuşun 
0 oy
(33 puan) tarafından
Mesajları okuyunca üzüldüm açıkcası insanlar ne problemler yaşıyor çocukları için ses etmiyorlar.Canım seni aldatmamış ,dövmemiş ,sizi aç susuz koymamış evet haklısın belki ayrı yatıyor bu bir kadını incitecek bir davranış ve o evde seni cocukları icin tuttugunu hissettirmeside yanlıs ama bence seni hala seviyor belki aranızda cok fazla tartısma oldugu icin isler bu hale gelmistir bence onun tek bir guzel sozuyle yine affedersin yumusarsın sende  konusmana triplerine bakılırsa sende onu seviyorsun.Bosanma ciddi bir mesele boyle kotu akrabalariniz varsa sizin barisacaginiz varsada o surece girdikten sonra yollariniz ayrilir fesatlik cikaran cok olur.Yeniden bir insana guvenmek yeniden evlenmek ozellikle cocuklarini o kisiye emanet etmek kolay degil.Ne sen baska bir kadinin cocuklarina annelik yapmasina katlanabilirsin nede esin bir baska adamin babalik yaomasina .Bence uzatmayın kırmayın birbirinizi adam zaten sevmese isine gelir hemen bosanmayi kabul eder ama bak istemiyor
0 oy
tarafından
Eski postunuda okudum sacma sebeplerden 2 evladi anne baba ayrı mi büyüteceksiniz.her evde sıkıntılar var maddi manevi aldatma şiddet dışında her sey hallolur.Ayriyeten yine evlenirim demissin ya bir kadına hic yakıştıramadım 
0 oy
tarafından
Offff bosanirsan bosan ne uzatin dünden beri burdakilerin sana yalvarmasini mi bekliyorsun 2gunden beri yok bosanacam bosanacam iyi boşan kocanda senden sende kocandan kurtulursun olan çocuklarına oluyor ne düşüncesiz çocuk gibi insanlarsınız 
0 oy
tarafından
size ilişki danışmanı şary. 2-3olmadı 4seansla çözer. Youtube selin karacehennem izliyorum. online görüşmelerde yapıyor. Sen kendi evinden, eşin kendi evinden bağlansın. Sizde çözülmeyecek bir durum yok.
0 oy
(968 puan) tarafından
Adama uzuldum cokta olgun konusmus sen guzel laflar bekliyorsun belki ama bence ikinizde davranislarinizi olcun ufak bi tatile cikin cocuklari birine verip birbirinzle vakit gecirince olacak seyler..  israrla cocuklar icin mi evli kalicaksin demissin adam bosanmak istemiyor canm yoluna girecegini dusunup oyle soyluyor bence birbirinize sans verin 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 181 göst.
0 oy
4 cevap 252 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,736 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 219 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 735 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hickimse1111 (7 puan) tarafından soruldu