0 oy
2,574 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Mesajlastik yazdıklarına bakın aglmaktan helak oldum

image

image

image

image

image

image

image

98 Cevaplar

0 oy
(11 puan) tarafından
Bence eşin seni seviyor boşuna birbirnizi kırmayın çocuklarınızin hayatını maf etmeyin bence bosanmayin
-Reklam-
0 oy
(316 puan) tarafından
Canım boşanma oluruna bak kolay değil tekrar evlenmek güzel yuva kurmak ah alırsın belki kadınların yanındayım herzaman o yüzden beni yanliş anlama biraz ayrı jalın gerekirse bi kaç şey deneyin boşanmadan önce hakkında hayırlısı olsun inşallah 
0 oy
tarafından
Bi inat ugruna çocuklarini hem anne hem baba sevgisinden mahrum edeceksiniz cok yazik ben neler cektm ama oglum icin sabrettim iyikide sabretmisim suan cok mutluyum esim duzeldi arkadas ortamini birakti arakadaslari esimi yiyodu somuruyolardi bize yok daha neler neler anlatmak bile istemiyorum gecti cok sukur o gunlerim sende sabret birazda sen altta al emin olki duzelecek 
0 oy
(409 puan) tarafından
Sizi seviyor, çocuklar babasız büyümesin işin bahanesi. Erkeklik gururu dedikleri saçma sapan bir şeyin eşiğinde bence. Ama haklı olarak sizde gurur yapıyorsunuz. İki taraftan biri alttan almalı ama illaki siz alttan alın asla demem. Yaşadıklarınızı siz biliyorsunuz. Hayatında biri olduğunu düşündürüyorsa size bu konuda ikna olmalısınız ama bence birbirinize yem atıyorsunuz. Çünkü o da size senin hayatında biri var belli, demiş. Tahminimce ikinizin hayatıda birbirinize bağlı ama bu gururla inşallah geri dönülmez bu yoldan kurtulursunuz bir an evvel
0 oy
(1,244 puan) tarafından
Bidaha evlenirim bidaha çocuğum olur kelimesini ne kadar rahat bi şekilde soylemissiniz. Eşiniz her ne kadar haksiz da olsa.
tarafından
Kızdırmak için söyledim cnm . Tepkisine bakmak icin
0 oy
tarafından
Herşeyi geçtim de. Senden sonra ben evlenirim bir daha doğrurum sen kendini düsün demek daha evli olduğun adama iyi cesaret. 
tarafından
Kızdırıp tepkisini ölçmek istedim
tarafından
Bu tepki ölçülecek bir cümle değil bence. Çok ağır.
tarafından
İşte ağrıma gitsin istedim
tarafından
Gerçekte bilemem ama yazışmalarda adamın üstüne çok gitmişsin. Ağzından illa tamam bitsin dökülsün ister gibi halin var. Ne yaşadınız bilemem ama eğer kalmaya gönlün razı değilse saçma bir sürüncemeye girme. Çocukları hırpalar bu.
0 oy
(62 puan) tarafından
Bana boşanmak istemiyor gibi geldi karşı taraf ;ama söylemeye de çekmiyor gibi ...
0 oy
tarafından
avukat yerine aile terapistine gitseniz çözülecek bence eşin seni kaybetmek istemiyor çocukları bahane ediyor 
0 oy
tarafından
Bence biraz sende hat var 
0 oy
(1,537 puan) tarafından
Böyle konular mesajla değil yüzyüze konuşulması gerekli canım pire için yorgan yakmayın karşı karşıya gelin artıları eksileri düşünün boşanmak çocuklar varsa kolay değil aşılmayacak ihanet ve şiddet dışında bişey yok iyice düşünün hatta bir süre ayrıda kalabilirsiniz ama boşanmak için henğ erken 
0 oy
(812 puan) tarafından
Tek üzüldüğüm şey çocuklar olan sadece çocuklara oluyor. Okuduğum da elle tutulur bişey yok gibi sanki herşey inat yüzünden gibi geldi. Bu çocukları anne baba kardeş sevgisinden mahrum etmeyin ilerde sizi suçlu bulmasınlar. Ve hayat boyu bunun pişmanlığıyla yaşamayın mantıklı düşünün derim.!
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Bacı kusura bakma inat eden sensin. Adam daha ne desin. Çoluk çocuğa acı bari. 
tarafından
Seviyorum senden ayrilamam desin mesela
(3,491 puan) tarafından
Bunu duymak için mi bütün tantana. Dese o zaman kanıtla dersin?
0 oy
(514 puan) tarafından
Bu adamin seni sevdigi yok. Allah yardimcin olsun
tarafından
Neden öyle düşündün
0 oy
(597 puan) tarafından
Şaka gibisin valla. Adam eve gelsin sarılın barışın belli ikiniz de ayni şeyi istiyosunuz
tarafından
İşte şuan akşama gelir
0 oy
(863 puan) tarafından
Acaba önce bir evlilik danışmanına filan mi gitseniz beraber aile terapileri oluyor sanki sorunlar çözülmeyecek gibi değil. Tabi ki çocuklar için evlilik sürdürülemez sen mutlu değilsen nasıl mutlu çocuklar yetistireceksin ama sanki boşanmadan önce esin de çocukları düşünüyormuş ya onlar ico bir terapi almayı deneyebilesiniz baktin olmuyor son çözüm  boşanmak
0 oy
(2,537 puan) tarafından
Bence eşiniz o kadar da kötü değil mesajda bile belli ederdi kendini. Çok naif konuşmuş sizi kırmadan cevaplar vermiş ayrılmak değil de çözüm odaklı olsanız, belki sevgi kalmadı ama şiddet yoksa size kötü davranmıyorsa evlatlarınız için beraber olmak daha iyi değil mi? Onlara bu acıyı yaşatmayı belli ki babaları kötü biri değil.
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Genel anlamda erkekler gururludur cnm.burda eminim anlatamadigin çok şey var seni şuan çok iyi anlıyorum sevgi istiyorsun çok basit birşey.haklisin birbirinizi severken bir anda nasıl böyle oldunuz ve eşine herkesde ne sorunlar var kimse güllük gülistanlık değil bunu bilsin.bende eşim bana soğudum faln dedi seninkine benzer geçen yıl Eylül'de kendi eliyle aileme bıraktı birsuru  olay oldu ortada benim hiç bir suçum yoktu millet birini bulmuştur bu ondan yapıyordur dedi 7 ay ailemin evinde kaldım çalışan biri değilim üniversite mezunuyum sadece.akrabam ve memur hastanede her gün kızlarla yan yanalar.sonra nafaka davası açtım bunların buyukleri geldi bir şans verim dedim bir çocuğum var onun için ondan önce zaten şiddet hakaret herşey var üstüne.geldim bir iki iyi olur gibi oldu sonra yine başladı dediğin gibi ayrı yatmalsr ailesinin yanında neler yapmalar herşeyi anlatmıyorum şok olursun.suan ayrı odalarda yatıyoruz sadece adı evli kendi gidip arkadaşlar oyla kız erkek geziyor ben evdeyim bunu niye çekiyorum nasıl kurtulabiliriz bilmiyorum her gün ağlıyorum.babam kalp hastası annem şeker hastası yüksek heran gidiciler gibi .rabbim yardımcın olsun cnm dilerim inşallah iyi olursunuz sevgisizlik nedir çok iyi biliyorum 
0 oy
tarafından
Iki tane çocuğun var onlar için çok zor olur bir orda bir vurda ufak tefek şeyler için bozmayın yuvanizi birbirinizin söylediği herseye kulak vermeyin kendinizi torpulemeye bakın ewin ayrılmak istemiyor belli ,yemek yedikten sonra midem bulanıyor falan diyor kendi içinde başka sorunları falan mı var babasız falan büyümüş belki evlilik içindeki şeyler zorluyordur eşini 

Benim eşim tsk da çalışıyor birbirimizi çok seviyorduk ve meslekten dolayı assiri sınırlı bir adamdı psikolojini bile çok etkilemişti mesleği ilk evlendiğimde zamanlar bana zehir gibiydi en ufak bir şey olsun bağırır çağırır hep bir huzursuzlugu huysuzluk vardı ama hiç bir zaman aynı şekilde tepki vermedim o bağırıp çağırıp küfür ettiğinde küfür etmedim saygısız diyip kendi köşeme çekildim her şeyi benden öğrendi şimdi pamuk gibi annesi cevresi çok şaşırıyor onun bu haline suratı kırk kat gezen adam şimdi gülmeden yapamıyor .

Alttan almak biraz yıpratıyor insanı ama bu kadar kolay bitirmeyin derim çocuklar için en azından 
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Sen şuan sırf esin sana yalvarmadigi için bosaniyorsun ama unutma karşındaki bı erkek!!!!! Sırf buyuzden yuvamı yikiyosun bı inat uğruna şuan esin yalvarsa özürler dilese hemen vaz gececen demi ama çok saçma 
0 oy
tarafından
Bişey deyim mi inat ediyorsunuz adam sana burda seni sevmiyorum dememiş . Hayatında biri var falan demişsiniz ama onaylanan bişey yok avukata gidin ama sizi evlilik terapisyne göndersin konuşun .

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 181 göst.
0 oy
4 cevap 252 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,736 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 219 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,906 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 735 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hickimse1111 (7 puan) tarafından soruldu