0 oy
2,580 göst.
Diğer kategorisinde tarafından

Mesajlastik yazdıklarına bakın aglmaktan helak oldum

image

image

image

image

image

image

image

98 Cevaplar

0 oy
(27,352 puan) tarafından

Kendimizden önce biraz çocuklarımı gözetsek...

Sence bu konuşmalar boşanmaya sebepmi ben büyük bir sorun göremiyorum.

-Reklam-
0 oy
tarafından
Dayak var mı 

Aldatma var mı kesin gördün mü  biliyormusun itiraf etti mi yada. Bu kadar basit bitmez yaa  adam sabır dedikce bence sen daha üstelemişsin bir i niz öfkeli iken diğeri sakin kalabilmeli  bilemedim   ama çok  saygı kalmamış bence arada  bu noktalar a getiren şey ne sizi.  Oturup sen neden sen nneden  demeden sakince konuşmanız gerekiyor bence. Yada    artı eksi yazın birbirinize verin ne istiyorsınız ne bekliyorsunız  hemen ha diyince bitmemeli  sebebi her ne olur sa olsun   Allah kolaylıknversin ne diyim 
0 oy
tarafından

Tek sıkıntı ayrı uyumaniz mı ? Seviyorum dememesi mi ? 

Ben eşimle uzun zamandır ayrı yatıyorum. Seviyorum demeyiz. Ve daha beter şeyler yaşadık yinede bir aradayız. Eğer ki başka sebep yoksa boşanmayın olan çocuklara oluyor malesef. Ki bende babasız büyüdüm eşinde belirtmiş bunu. Çocuklarımda babasiz büyümesin demiş. Hayatında biri var zaten demiş eşinin güvenimi yok sana karşı ? O yüzden sanırım seviyorum gel barışalım dememiş. Ama boşanmak istemiyorum da dememiş. Çocuklarını düşün canım. Annem babam boşanmıştı arada kalan hep ben oldum. Aynı evde kalıp kavga gürültü saygısızlık varsa tabikide ona birşey diyemem kal demek saçma olur. Çocuk dahada çok etkilenir çünkü. Ama yol bulunacak bir durumsa eğer bir kez daha dene derim canm <3 Allah yardımcınız olsun. Evlatlarını öpüyorum yürekten <3

tarafından
Babası ölmüş küçükken. Bana hep öyle der sen bni bırakıp gidicek misin. Başkasına aşık olursan naparsin bni bırakır misin filanndiye. Korkuyor biraz
0 oy
tarafından
Bir yorumunuza hamileyken kaç kere dövdü beni demissiniz,ama yine de sırf bir seni sevmiyorum lafını duymak istiyorsunuz.kusura bakmayın ben şiddet olan hiçbir evliliği desteklemiyorum sizde seni seviyorum dese barisacaksiniz belli 
(2,014 puan) tarafından
kız geçen bi postundaki yorumda da dövmesi sövmesi yok demişti, ne dediği ne istediği belli değil arkadaşın kafası çok karışık bence
tarafından
Ayy bir dediği bir dediğini tutmuyor anlmadim ki valla
tarafından
Bnm hesabım yeni cnm
0 oy
(168 puan) tarafından
Tek anlamadığım sen sevgilin var diyorsun ısrarla o neden demiyor sacmalama yok diye ben oraya takıldım. Allah yardımcınız olsun ama bence mesajla olmaz karşılıklı oturup konuşun beni seviyor musun karın olarak görüyor musun bir daha aynı hatalar olacak mı de çocuklar var ortada yazık Allah yardımcınız olsun 
tarafından
Sonradan mesaj attı bnm kızımdan başka sevgilim yok diye. Bni yine saymıyor zalım
0 oy
(666 puan) tarafından
Hepsini okudum bence eşin vok mantıklı çok anlayışlı senide seviyor ve sende onu seviyorsun ki hala ismi bal olarak kayıtlı bi inat uğruna değmez boşanmak bu kadar kolay olmamali .hele iki çocuk varsa kendinize biraz zaman tanıyın arada sevgi var o yüzden tekrar düzelirsiniz inş 
0 oy
(179 puan) tarafından
Kaç, yıllık evlisin sen oturup derdiniz nyyse konuşun bu şekilde olmaz ki ikinizde de hata var bende bazen kızınca diyorum boşancam diye sonra hata bende ise gidip özür diliyorum eşimden onda hat olursa oda benden malesef hepimiz de oluyor kavga kaynana sana laf ettirmesin madem hem karısına sahip çıkıldımı kavga uzamaz gelip huzur bozuk gidiyorlar ****** et ya 
0 oy
(261 puan) tarafından
Adam senden boşanmak istemiyor. Eğer geçen olanlara karşılık ceza vermek istediysen güzel vermişsin ama daha seviyorsan kocanı fazla da boule davranma barışın adam seni seviyor bence :)
0 oy
tarafından
Belliki ikinizxe birbnzi seviyorsunuz sen adım at seni seviyorum adam de :))) barışın
0 oy
(1,106 puan) tarafından
Bak bacım siz ikinizde ö.. küz gibi birbirinizi seviyorsunuz. Saçmalamayın yaaaa ne boşanası vallaha sana da eşine de çocuklarda yazık olur. Sen adamı istemesen ne gel beni götür diyeceksin gider avukatla konuşursun verirsin mahkemeye. O seni istemese ne dil dökecek hazırlan geliyorum der.... Bak şu mübarek aylarda birbirinizi üzmeyin, akşam güzel bir sofra kur, eşini de çağır çocuklarınızla güle oynaya yeyin yemeğini. Akşamda gururu bırak git kocanın yanına yat. Birlikte uyuyun. Sen bütün evlilikler 4/4 lük mü sanıyorsun saçmalama. Ben mesela eşimi bazen Bi kaşık suda boğasım geliyor ama 2 saat sonra bakıyorum ölürüm layn sana derken kendimi buluyorum.... Adama da bağırma bak sende istemediği seyi söylemiş ne güzel. İnan bana erkekler çocuktan daha beter daha çok sevgiye ve ilgiye muhtaçlar. Bu arda bu adam seni çooookkkk seviyor. Hadi akşam barıştık postunu bekliyorum canım
0 oy
(7,935 puan) tarafından
Bu neyin gururu ya 

iyi insansın da ne demek 

Güzel bir çicek yaptırıp bi tek taş alıp 

"Seni çok seviyorum , ayrılmayalım , aşkımızı tazeleyelim demek" bu kadar mı zor.

Bu erkeklerin kendi ayakları üzerinde duran güçlü kadınlara tahammülü yok illa senden bekliyor , ağlayacan ayrılmalım diyecen .

Pes etme kız ayrılmaktan vazgeçen o olsun.Hakim sizi tek celsede boşamaz zaten darp raporu , ihanet kanıtı falan yok 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Bence eşin iyi bir insanda sen çok takıntılısın çok belli 
(2,014 puan) tarafından
ay artı oyum bitmiş :D
0 oy
tarafından
Bu evlilik çoçukalrın oynadığı evlileğe benziyo bacım sen bi terslik var hadi hayırlısı
0 oy
tarafından
Helal olsun kız sana yemin ederim helal olsun. Karakterini çok takdir ettim. Kendi ayakların üzerinde durabiliyorsan hiç korkma. Eşin bazı şeyleri düzeltip söz vermedikten sonra hiç geri dönme. Millet bahane. Sevgilisi falan bunlar çirkin şeyler. Birbirinden soğumuş iki insanın çocukları için aynı evde kalmaları da o çocukların psikolojisini boşanmış anne baba kadar etkiler. 
0 oy
(2,633 puan) tarafından
Avukata gideceğine çift terapistine git bacım. Ben bu konuşmalardan ikinizde hatasının olduğunu görüyorum 
0 oy
(179 puan) tarafından
Kardeşim sadece şu mesajları okuyarak söylüyorum tabiki sizin yaşadıklarınızı bilemem. Herşeyi geçmişi bir kenara bırakın eşinle karşı karşıya geç birbirinize sen suçlusun muamelesi yapmadan kim ne istiyor ne hissediyor bir konuşun. İlk ikiniz birbirinizi onarın bu evlilik gerçekten bitmemeli. Çocuklarınız için değil ikiniz için bitmemeli. Sen ne istiyorsan açık açık söyle oda istediğini söylesin birbirinizi onarın eksiklerinizi tamamlayın bitirmeyin şu evliliği..
0 oy
(4,889 puan) tarafından
Bi ego var sende . Bi kadın kocasına ben yine evlenirim yine çocuğum olur senin halin ne olur demez diyemez edepsizliktir. Adam seni şu söylediklerine rağmen boşamıyorsa seviyordur gerçekten. Sen sadece gururun okşansn peşinden koşsun istiyorsun bu. 
tarafından
+++ en haklı yorum
0 oy
(887 puan) tarafından
Canım benim eşin belli ki boşanmaktan yana değil gayet mesajlarda ılımlı yaklaşmış ama sende kötü biri değilmişsin ki bu kadar sakin ve olumlu yaklaşmış yazışmalarda, sen biraz üstüne düşsün beni bilsin ilgilensin istiyorsun anladığım kadarıyla o da erkek sonuçta bazısının yapısında yok öyle narin davranmak birşeyleri dışarıya vurup söylemek biraz odunlar bu konuda ama bence en azından çocukların ayrılmaması, eşinin bu tavırlarına karşı ben bir kere şans verirdim ama tabi en ince ayrıntıyı ne yaşadığını sen bilirsin karar her zaman senin. 
0 oy
(25 puan) tarafından
Arkadaşım siz olamamissiniz problem orda .ikinizde birbirinizi seviyorsunuz .evlatlariniza yazık .birbirinize sevdiginizi söylemek bu kadar zor olamaz .karşıdan beklemeyin .
0 oy
tarafından
Dikkatimi çeken tek şey daha ortada gerçekleşen bir boşanma yokken baskasiyla evlenip çocuk bile yapabileceğini rahatça soyleyebildigine göre bence sevmeyen sensin sen galiba boşanmayı kafana koymuşsun onun seni sevmediğine kendini inandirip vicdanın rahat ayrılmak istiyorsun 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 182 göst.
0 oy
4 cevap 253 göst.
18 Mayıs 2021 Diğer kategorisinde Tombul yanak (2,736 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 220 göst.
24 Aralık 2023 Aile kategorisinde El1997 (1,908 puan) tarafından soruldu
0 oy
24 cevap 735 göst.
21 Nisan 2024 Aile kategorisinde Hickimse1111 (7 puan) tarafından soruldu