0 oy
936 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yeni evliyim eşimin kuzeninin kreş çağlarında küçük bir çocuğu var evimize her geldiklerinde evi alt üst ediyor annesi de çıtını çıkarmıyor bende bir şey diyemiyorum haliyle ünitenin çekmecesine jengaları koymuştum geçen onları buldu bizim yanımızda çıkardı bişey diyemedim çocuktur tabii ki oynasın da onun oynayabileceği bir oyun değil her yere dağıtıyor koltukların altından topluyoruz millet gittikten sonra her geldiklerinde bir şekilde o jengaları bulup alıyor ve dediğim gibi annesi hiçbir kelime etmiyor yani bu tarz şeyleri alıp bir yerlere atıyor sürekli mobilyalarım çizilmeye çok meyilli sehpalar öyle, annesinin düşünmesi gerekiyor, geçen düğün flash belleğimizin kutusunu bulmuş aldı eline konsola vurdu baya yanımızda, yine kadından ses yok bende almaya çalıştım elinden güzelce vermedi üstelemedim bende hatta eve götürdü kutuyu annesi de gördü hiç sesini çıkarmadı çocuk işte falan dedi götürsün onun olsun zaten kutunun lafını yapacak değilim de çok tuhaf geldi televizyona falan vurup duruyor küçücük çocuğun eline yemek veriyor geçen meyveli yoğurt verdi bütün halıma yoğurt döktü yine ben temizledim annesi mutfakta kahve keyfi yaparken, he bide geçenlerde elinde kakaolu kurabiye vardı çocuğun beyaz koltuğuma dökmüş lekesi çıkmadı, perdelere bildiğiniz tırmanıp yükleniyor perdelerle beraber çocuk yere inecek diye korkuyorum ben koşuyorum arkasından bunların lafını asla yapmam çocukları da çok severim ama kadın hiç oralı bile olmuyor ya çocuğa bağırsın etsin demiyorum zaten güzelce uyarsın yiyecekle dolaştırmasın evin içinde mesela, yada getirmesin sinirlerim bozuluyor fena bozucam kadını da o olacak en sonunda siz ne düşünüyorsunuz

50 Cevaplar

0 oy
tarafından
Açık açık söyle benim evimede yaramaz çocuklar geliyor haa anneleri kızıyor tabi ama bende kızarım kesinlikle ve benim kızımda çok yaramazdir başkasının evine gittiğimizde dokunmasan oda aynen bunları yapar ama hiç izin vermedim böyle şeyler yapmasına gerekirse bağırır kızarım
-Reklam-
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Bence daha çağırma o çocuktur yapar ama annenin uyarması lazım hadi biseyine zarar verse annesi zaten umursamaz olan sana ve esyana olur :/
0 oy
(13,124 puan) tarafından
Valla kadını bozma zamanı gelmiş Kadinin rahatlığı paşa da yok
0 oy
(373 puan) tarafından
Birdaha çağırma o ne öyle doğurup ortaya salıyor okurken ben gerildim ya 
0 oy
(1,556 puan) tarafından
Kaç yaşında bu cocuk
0 oy
(2,226 puan) tarafından
En sinir olduğum şeylerden biri ya
0 oy
(7,791 puan) tarafından
Henga ve ooltuk altinda oyuncan olayi normal onu her cocuk yapiyo ama sen jenfaui yatak odana koy kitle düğün flashijinda oyle misal onu ellemedi yanlis senden izinsiz evinden esya cikmasi yankis çöp olsa da iznin gerek.

Bnde evde kizima pek eklemem gezerek fln yer her seyi döker ama misafirlikte dizzat edilmeli dikkat ettigin halde dokulduyse anne olarak sen temizlersin. Bilmiyorum bence uyar annesini cocuga da yapma cnm diye belirtiler vermeye basla tepkini anlasin maksat anneyr duyurmak
0 oy
tarafından
Eve alma canım ben çok sinir olurum böyle şeye 
0 oy
tarafından
Uzunca Bi zaman mümkündür ki görüşmem 
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Kesinlikle görüşmem 
0 oy
tarafından
Fazla sabır benim bünyeme zararlı oluyor. Uyarırım çok net bir şekilde. Bir daha gelmek istemez benim İcin daha iyi olur. 
0 oy
(101 puan) tarafından
Ben söylerdim vala çocuğuna sahip ol diye terbiyesizlik resmen öyle kadınlara deli oluyorum.
0 oy
tarafından
Şu posta ablamı gördüm her gelmesinde kızı evimin ağzına şıçıyor

Kendi Çocuğumun yapmadığını yeğenin yapıyor çocuğa gıcık oluyorum
0 oy
tarafından
Benim eltimimde cocukları öyle 7.8 cokuklar evi berbat ediyorlar kizimim terliklerini camdan attılar annesi ses etmiyor biz öyleyiz diyor bende birşey diyemiyorum
0 oy
tarafından
En sinir oldugum insan tipi bi yere gidince bi bardak cay icemem oturup hep cocugumun peşjndeyimdir
0 oy
(103 puan) tarafından
Anne dediğin çocuguna bakması lazım son derece haklısın birde utanmayıp aldırmıyor ise kasıtlı yapıyordur. Hizmetçisi değilim kimsenin ben olsam tepki veririm. Sessiz kaldıkça iyi demiyorlar saf diyorlar haberin olsun. 
0 oy
(2,593 puan) tarafından
çocuk bu merak eder oynamak ister eline yemek verilirse elbette ki dökülür jengalar zaten tahta onlar kırılmaz bişey olmaz geldiğinde ver jengaları hatta otur kendinde oyna bebişle birlikte ama annesinin bir kenarda oturup sesini çıkartmaması doğru değil ben oğlumla bir yere gittiğimde peşinde gezerim bir yere zarar vermesin diye ama şöyle de bir durum var getirmesin sinirlerim bozuluyor dediğin bir bebek o zaman sen kabul etmeyeceksin bir bahane bulup
0 oy
tarafından
Çok bile dayanmış sın
0 oy
(390 puan) tarafından
Asla kabul etmem cagirmam bi kez olur o
0 oy
tarafından
Valla iyi dayanmissin sinir olurum. Herkes kendi evinde naparsa yapsın misafirliğe gidince çocuğuna ne yapıp yapmaması gerektiğini anlatmalı. Annesini uyar bir değil iki değil bu ne. 

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 332 göst.
15 saat önce Diğer kategorisinde Guzelle123 (268 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Emine2803529 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 322 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,118 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 144 göst.