0 oy
937 göst.
Diğer kategorisinde (301 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Yeni evliyim eşimin kuzeninin kreş çağlarında küçük bir çocuğu var evimize her geldiklerinde evi alt üst ediyor annesi de çıtını çıkarmıyor bende bir şey diyemiyorum haliyle ünitenin çekmecesine jengaları koymuştum geçen onları buldu bizim yanımızda çıkardı bişey diyemedim çocuktur tabii ki oynasın da onun oynayabileceği bir oyun değil her yere dağıtıyor koltukların altından topluyoruz millet gittikten sonra her geldiklerinde bir şekilde o jengaları bulup alıyor ve dediğim gibi annesi hiçbir kelime etmiyor yani bu tarz şeyleri alıp bir yerlere atıyor sürekli mobilyalarım çizilmeye çok meyilli sehpalar öyle, annesinin düşünmesi gerekiyor, geçen düğün flash belleğimizin kutusunu bulmuş aldı eline konsola vurdu baya yanımızda, yine kadından ses yok bende almaya çalıştım elinden güzelce vermedi üstelemedim bende hatta eve götürdü kutuyu annesi de gördü hiç sesini çıkarmadı çocuk işte falan dedi götürsün onun olsun zaten kutunun lafını yapacak değilim de çok tuhaf geldi televizyona falan vurup duruyor küçücük çocuğun eline yemek veriyor geçen meyveli yoğurt verdi bütün halıma yoğurt döktü yine ben temizledim annesi mutfakta kahve keyfi yaparken, he bide geçenlerde elinde kakaolu kurabiye vardı çocuğun beyaz koltuğuma dökmüş lekesi çıkmadı, perdelere bildiğiniz tırmanıp yükleniyor perdelerle beraber çocuk yere inecek diye korkuyorum ben koşuyorum arkasından bunların lafını asla yapmam çocukları da çok severim ama kadın hiç oralı bile olmuyor ya çocuğa bağırsın etsin demiyorum zaten güzelce uyarsın yiyecekle dolaştırmasın evin içinde mesela, yada getirmesin sinirlerim bozuluyor fena bozucam kadını da o olacak en sonunda siz ne düşünüyorsunuz

50 Cevaplar

0 oy
(7,768 puan) tarafından
Kabul etme işim vr de her defasnda illa gelirsede azarla çocuğu bu nedir arkadaş annemn karşısına yeni gelin geldi bnm çocuklarımıda çk sever arada gideriz ikramlık verir kızdan hemen sofra bezi isterm altına sererm çocuğun o da olsn bizde çocuk çoktur sorun olmaz der ama bn rahat etmem oğlum bişilere dokunmak ister dokundurmam kmse bnide çocuğumuda çekmek zorunda değilki bnde çocuğuna bakmayan kadındam haz etmem ne desen haklısın kız çocuğa anası kızmıyosa şaka gibi yaa birde mobilyanı koltuktu sanırm okudm ama unuttm bimin a101in yada şokuun bulaşık mak  parlatıcısı ile sil finis olmaz bunlardn biri olsn o kutuda özel bişeyse geri iste alıştırma çocuktur falan boş laf anası öğretecek söyle getirsinler jengada allah koruusn bi atsa tv ye gelse tv bozulr
-Reklam-
0 oy
tarafından
Hiç izin vermem.yigenim gelir kendi cocuklarimi nasıl uyariyosam onuda uyaririm çok da tın dediğin gibi sonrasinds sen temizliosun ve bazı Lekeler cikmio 
0 oy
(324 puan) tarafından
Ay okurken ben daraldim bende de vard böyle bı komşu açık açık kalp kırma boşver mübarek gunlerdeyiz sana gelcem derse isim var bugün ya vala de geçiştir cat kapı gelirse de açma baktın ısrarla çalıyor ceketini tşk üstüne hemen markete gider gibi ay canım tam bende cikiyodum dersin çıkarsın böyle insanlara yüz vermeye glmiyo benim iki tane oglum var ikiside arsız ama birinin evine gittiğimde yanımdan kalkmazlar baktım durmuyo normalde tel vermem ama öyle zamanda açıyorum biseyler oyalaniyorlar ayıp yaptigi 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Bu kadar susman hata 
0 oy
tarafından
Valla direk boz kusura bakma da bu karda para ile alınıyor annesinin umursamadigi çocuğu ben niye umuraim 
0 oy
(480 puan) tarafından
Ay benim kendi kuzenim böyleydi, kendi annesiyle benim annem aynı apartmandalar annesine gelince bize de gelirdi tüm gün bizdeydi çocuk her yeri mahvediyordu annem bişey diyemezdi yazık, ben en sonu da rahatsız olduğumu belli etmeye başladım ondan beri dikkat ediyor 
0 oy
tarafından
Madem görüşme. Var öyle çocuğuna dur demeyen kadinlar malesef bende sevmem öyle misafiri
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Bı daha gelme de kapat kapıyı suratına kadinin
0 oy
(3 puan) tarafından
Bence anneyi uyarmalisin bunun hatrı kırgınlığı olmaz 
0 oy
(11,416 puan) tarafından
Davet etme.canjm sende bahane uydur gelmesin gelirlerse de her şeyi kaldır odalarını  kilitle ben de kızarım öyle şeylere tepkimi de net gösteririm annem de bana kızar alınıyorlar bi daha gelmezler diye gelmezlerse gelmesinler benim malım kıymetli diyorum bende

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 332 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Guzelle123 (272 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 242 göst.
10 Mayıs 2024 Aile kategorisinde Emine2803529 (6 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 322 göst.
7 Nisan 2024 Aile kategorisinde Kaavi (2,121 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 144 göst.