0 oy
278 göst.
Aile kategorisinde (800 puan) tarafından
2 çocuğum var kız erkek farklı cinsler ben istiyorum 3 kardeş olsun birinin hemcins kardesı olsun 

Maddiyat hayat geçim bunları düşünmeyin ben 3 çocuklu annelere şunu sormak istiyorum ben duygusal mı düşünüyorum yoksa 3 kardeş li olmak çocuklar için gerçekten gözle görülür bir mutluluk veriyor mu 

Anne olarak siz neler hissediyorsunuz

11 Cevaplar

0 oy
(7,545 puan) tarafından
Ben dört kardeş büyüdüm inan iki kardeş olmayı çok isterdim nerde çokluk orda nokta nokta büyüyünce masumlukta bitiyor herkes birbirinin arkadından atıp tutuyor ama bakıyorum iki kardeş olanlara birbirlerine o kadar bağlılarki iki kardeş gerçekten çok iyi .
(800 puan) tarafından
Öyle mi bizde 3 kardesız ama okadar deyıliz düşkünüzdür ilde bu benim kafamı karıştırıyor biz 3 kardesiz eşim 3 kardeş iyi gibi sanki
-Reklam-
0 oy
(611 puan) tarafından
Eee birinin hem cinsi olucak diğerinin olmayacak bu durum da 
(800 puan) tarafından
Olmasın biz karı koca 3 kardesiz o sorun olmuyor ama bir taraf için iyi
0 oy
tarafından
3 çocukla ben zorlanıyorum ruhen yıprandm bnm 3 kazayla oldu ama o olmasaydı kanser olcaktım imtihanım benim ve çok aglak bi bebek diğer ikisinin hakkına gidiyorum onlara neredeyse zaman ayıramıyorum 
(800 puan) tarafından
Gerçekten hiç mi kalmıyor
0 oy
(988 puan) tarafından
Bugun 3. Bebegımı gördüm ultrason da kızıma gösterdim 4 yasında çok tatlııı diyo yani mutlu oldu :) ama küçük 10 aylık bende düşünüyorum nasıl bakcam die ama inşallah bi kolaylığını verr Allahım 
(800 puan) tarafından
MasaAllah ne guzel benım kilerde çok küçük ama aralarında 1 yaş var çok ara kalsın istemiyorum 3 sevmezler dıe korkuyrm bir yandan 3 çok mu zor acaba hayır 2 demi diyorum bilemedim
(988 puan) tarafından
Bence az daha arasını uzalt en azından 2 yaş olsun sana zor olur benım 3. Kaza oldu ıstemıyodum
0 oy
tarafından
2 oğlum bir kizim vardı kızımin bir kızkardeşi olsun istedim 4.yü yaptım oda oğlan oldu nasip kızım tek kaldı yine bence iyi oluyo 
0 oy
(17,659 puan) tarafından
Ben mutluyum güzel bi duygu 
0 oy
(457 puan) tarafından
Bizde 3 kardeşiz bi ablam bi abim var, abim tek erkek olmaktan mutlu :) bizde ablamla kız kıza mutluyuz, küçükken abimle çok oynardım şimdi ablamla dertleşebiliyorum. Elhamdülillah güzel de geçiniyoruz , ben kalabalık aile severim , eşim de 4 kardeşler çok şükür onlar da iyi geçiniyorlar , eğer hepsine yetebileceğime eminsem ben isterim ya 3 /4 çocuk 
(800 puan) tarafından
MasaAllah kaç çocuğunuz var
0 oy
(8,980 puan) tarafından
Benim iki oğlum var ama biz 3 kardeş büyüdük ben tek kızdım 2 erkek kardeşim var çocukken onların oyununa ben uyum saglayamazdim onlar hep ikisi oynardı. Ben hep bı kız kardeşim olsun istiyodum Rabbim 22 yıl sonra nasip.etti kız kardeş. Rabb'im gönlüne göre versin inşallah
(800 puan) tarafından
Hay MasaAllah
0 oy
tarafından
canım yap birini daha. Bi kere bir arkadaşım şunu demişti. Belki ilerde ne ben ne de eşim olmuycak. Hayat öyle oyun oynar ki, çoçuklarım bir birinden küser. O zaman 3cü olsun ki, hem barıştırsın, hemde zor dönemlerde yalnız kalmasınlar. Hiç unutmadım bunu.
(800 puan) tarafından
Tabiki ve şimdi bizimkiler iki farklı cins birinin hemcinsinin olması çok avantajlı olur
Varmı sizin yavrunuz peki
0 oy
(119,168 puan) tarafından
benim 1kardesim var 1 tane daha olsa guzel olurdu amam ben 3.yapamam bize 2 tane yeter
(800 puan) tarafından
Oda guzel miş

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 233 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 404 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 236 göst.
14 Ağustos 2021 Diğer kategorisinde ❤️Asmin Deroş❤️ (4,758 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 552 göst.
29 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Rukieye (2,127 puan) tarafından soruldu

378,421 soru

11,326,989 cevap

34,780 kullanıcı

...