0 oy
403 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Durumlar nasıl,zorlanıyormusunuz,çok yıpranıyormusunuz?

23 Cevaplar

0 oy
(156 puan) tarafından
Aralari yakinsa zor olur
-Reklam-
0 oy
(599 puan) tarafından
Üç çocukla idare ediyorum bazen ciksamda zıvanadan genelde ıyiyiz şükür 
0 oy
tarafından
Evet yıpranıyorum tek çocuklu halim daha iyiydi ama iyki kızımda doğdu  biraz zorluğu var ama sabredip bu günlerde geçecek diye kendimi avutuyorum 
(4,115 puan) tarafından
Ayy ben 1.cocuk neymıs diyorum asıl 2 de baslıyormus
(800 puan) tarafından
Kesinlikle
0 oy
(12,927 puan) tarafından
Ne güzel kız bende istiyorum 2 ama nasip biraz daha büyüsün bebem
0 oy
(383 puan) tarafından
Buyuk kizim 6 kucugu 2 yasinda dolayisiyla aralari yas olarak guzel oldugu icib zorlanmiyorum sükûr buyugu oglen okulda oluyor zaten küçüğü de kndu halinde oyunlar oynuyor tabi abla kardes kavgaları  ara ara oliyor ozmn bmm icin yıpratıcı  olabliyo okdr da olsub:)
0 oy
(780 puan) tarafından
İlk başlarda çok zorlandım büyük oğlum alışana kadar küçüğüm kolikti flan ama şuan 11 aylık küçük büyük 4.5 yaşında nasıl oynuyorlar abisi olmadan durmuyo bile bende artık dinlenebiliyorum rahatladım 
0 oy
(3,695 puan) tarafından

Ben yeni 2 çocuklu anneyim :) kızım 3 yaşında oğlum 20 günlük.  Eskisi gibi değil tabiki hicbir şey. O eski keyiflerim ya da rahatca temizlik yapmam falan artık lüks oldu :D Kızımın huyu daha da değişti  dışarıya hissettirmese de  kıskançlığı dolayısıyla hem kendi hem de ailecek bizi yıpratıyor. Ama illa ki düzelecek her şey.

(46 puan) tarafından
Merhaba canim kızınızın ilk tepkileri  nasil oldu acaba duzeni cok degistimi benim oglumda 3 yasina gircek 1 ay sonra cok sakin bi cocuk kendi kendine uyur yaramazlik pek yapmaz ama bana cok düşkün yarın sabah dogumum var cok korkuyorum huyu suyu degisirmi cok üzülür mü tepkisi nasil olur diye
(3,695 puan) tarafından
Doğumdan sonra ilk eve geldiğimde oğlum küvözde kaldı 3 gün,kardeşini sordu durdu gelene kadar. Geldiğinde de çok sevindi kardeşini öptü sevdi. Hâlâ öyle.. Zarar vermiyor çok şükür.   Kucağına almak istiyor bazen.. Ya
da  ben gazını   çıkarırken ben yapayım diyor..   Aşırı zorlanacağımı düşünmüyordum açıkçası ama öyle değilmiş:) Normalde de  yorucu bir cocuktu kızım.  Daha da yoruculaştı.. yanlis bir sey yaptığında anlatıyorum dinlemiyor bile.. Ilgisi bölündü sonuçta..   Annem-babam beni sevmiyor diye ağlıyor bu da çok içimi acıtıyor..  Ve uyku düzeni 0 uyku saatleri değişti tamamen.. uykusu olsa da uyumak istemiyor çoğunlukla..  uzun uzun da yazdım kusura bakma :) faydam olur belki hazırlıklı  olursun
(46 puan) tarafından
Yok canım estağfurullah iyi ki uzun uzun yazdınız bende beni neler bekliyor cok merak ediyorum ona göre hazirlikli olalim
(3,695 puan) tarafından
Rabbim kolaylık versin inşallah canım cümlemize:)
0 oy
(319 puan) tarafından
Ben bir yandan masa toparliyorum bi yandan odayi hepsi yarim yani bi yandan mutfak toplaniyor firsat buldukca kosuyorum oralara hangisine yetisirsem ☺☺ kafayi yicek gibi oluyorum artik 3 ve 2 yas..
0 oy
tarafından
Çok şükür başta zordu şimdi biraz daha rahatım. 4. Ayına girdi bebegim. Başta illaki zorluk oluyor biraz büyüyünce düzenin oturuyor yavaş yavaş cnm.insallah yaz gelince tamamen rahatlamış olurum
tarafından
Kız aynı yorumu yapmişiz seni kendime çok benzetiyorum :)) acaba sen ben misin
tarafından
Ahahah bende benzetiyorum:D
tarafından
❤️❤️❤️❤️
tarafından
❤❤☺️☺️☺️
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Aralarında 4 yaş var zor olmadı 
0 oy
(1,850 puan) tarafından
3 tane var ellerinden öper:)) 

Büyük 14 ortanca 10 yaşında küçük 5 buçuk aylık. Planlı iş yoarsan zorlanmiyorsun. Gerçi büyükler kendi işine kendi görüyor ipin ucunu bırakmadan sürekli düzenli tertipli olnuca oluyo
(91 puan) tarafından
Maşallah şekerlere
0 oy
tarafından
Perişan oluyorum :)) ama çok güzel deliriyorum arada 4. Ayım biraz daha iyiyim ilk başta çok zordu 
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Peki 4 cocuklu anneler:( ve hepsinin yaşının küçük olmasi
(91 puan) tarafından
Ya Allah kolaylık versin bizim ülkede 4 çocuğu aynı anda doğuran bve yanlız bakan bir kadın var bazen diyorum ki kendime millet kaç çoxuk bakıyor ben kadınım böyle zaylf değilim ... Sadece rahatlık alanımdan çıkmam lazım
(4,101 puan) tarafından
Valla bende düşünmüyordum oylr cok çocuk bı bakmşm her yıl hamileyim,:))
0 oy
tarafından
İkizlerim var 1 buçuk yaşında sen gel bana sor çok yıprandım valla ama yapicak bisiy yok 3 yaşından sonra laf anlamaya baslayinca düzeliyor diyor herkes 3 yaşını iple çekiyorum 
0 oy
tarafından
Masallah hic zorlanmiyorum aralarinda 4 yas var oglum ve kızım arada tartisma olsada yinede anlasiyolar ve hic zorlanmiyorum
0 oy
tarafından

Ilk başta zor oluyor ama sana yardımcı olan bir eş varsa çok kolay 

Beninmkiler arası tam 2 yaş var güzel yanları çok var valla iyiki doğurmuşum 
0 oy
(2,127 puan) tarafından
aralarında iki yaş var canım kucugum 6 aylık genelde zor olmuyo bide cocukdan cocugada farkediyo bi şekilde idare ediyoruz ama hastalandıklarında çok zor oluyo ondada eşim saolsun destek oluyo kucugum ayaklansa daha da rahat edicem gibime geliyo ama iyikide yapmışım buyuk kızımada arkadaş oldu dışarıya çıkacagımız zamanda biraz zor oluyo bide kış ayı ya mont battaniye felan derken daralıyorum valla ne yalan soylim yaza dahada rahat edicem hem dedigim gibi kucugum ayaklanmış olur kendinede vakit ayırabiliyomusun dersen ayırıyorum valla gezmemden de bakımımdan da geri kalmıyorum sormak istediklerin varsa sorabilirsin uzun uzun anlattım bende çok düşünüyodum cunku 2.cocuk hakkinda 
(91 puan) tarafından
Canım bende çok istiyorum ya yaşadığımız yerde parkda yok kızımı götüremiyorum çok uzak olduğu için parkların... 20 aylık kızım komşunun çocukları bakçeye inince koşuyur arkalarıyca üzülüyorym bende çocuk çocukl büyümeli diye ,bende istiyorum çok ttlı olur yeni bebek ama çokda zor farkındayım piskolojikmen hazırmıyım işte onu bilmiyorum
(2,127 puan) tarafından
pişman olmazsın canım büyyüp gidiyolar valla bende en çok kızım için istemiştem pandemiden parka gidemedik felan simdi kardesi kucuk olmasına ragmen oynuyo çok seviyo
0 oy
(218 puan) tarafından
Büyük kızım 18aylık

Küçük kızım 4aylık 

Bakması zor değilde hayat zor... 
0 oy
(129 puan) tarafından
Hemıde nasılllll yaslandım ben 
0 oy
tarafından
Ewet çok ......

İlgili sorular