0 oy
232 göst.
Diğer kategorisinde (91 puan) tarafından
Bu aralar baya heves etdim ya ... Nasıl oldu sizde planlı mı kaza mı hayat nasıl geçiyor?

15 Cevaplar

0 oy
tarafından
%90 kaza 

Ya prezervatif mağduru 

Ya ilaç mağduru 

Ya es mağduru 

Ya sprail kayması mağduru sjsj
tarafından
Hahaha haklii ☺️☺️☺️
tarafından
Heeee hıc kendı ısteyen yok sitede geneli ‘ALLAAAH VERDİ’
tarafından
3 yavrumuda kendimiz hazir olunca  istedik şükür elhamdülillah
(1,244 puan) tarafından
Tam olarak bu uygulamada ki anneleri anlatmışsınız.
tarafından
Ahahahah aynı burasi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Kiz valla benim kaza oldu halen biseyler hissetmiorum
0 oy
(1,663 puan) tarafından
İsteyerek oldu 15 gün sonra gelince nasıl olacak bakalım korkular sarıyor yüreğimi 
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Kizim 8 aylikti kaza demek istemiyorum bizim salaklığımiz korunmadik olmaz diye simdi 18 aylik ve 2 aylik kizcelerim var :) cok zor araya baya yaş koy istiyosan eğer 
0 oy
tarafından
Ikincisi kazayla oldu büyük kızım 9 aylıkken Ama şu an iyi ki olmuş diyorum küçük 30 aylık büyük bugün 4 yaşına girdi birbirlerine arkadaş oldular Evet zorlukları var ama kolaylıkları da var çok şükür Rabbim bağışlasın evlatlarımızı
(91 puan) tarafından
Benimkide 3 yaşına girdi bugün Allah uzun, hayırlı ömür nasip etsin inşAllah
0 oy
(6,047 puan) tarafından
Planlı yaptım arada 4 yaş 8 ay var. Bazen çok güzel nazende zorlu oluyor tabi. En güzel yanı kızım kardeşini hiç sorun yapmadı. 
0 oy
(44,603 puan) tarafından
Benim ikiside planlı oldu istediğim yaş araliginda hemde zorlanmadan büyüttüm oğlumu kızım bilinçli olması beni bunalıma sokmadı aksine faydasi bile oluyodu
0 oy
(228 puan) tarafından
ilk anne oldugumda 29 yasindaydm yastan dolayi arayi kisa tutmak istrdim 2 yas 3 ay olacak aralarnda simdi sezeryan icin gun sayiyiyorm cuma gorecez Allah nasip ederse iki cocuklu olmayi :) o zaman yazarm yapin yada yapmayn diywe ;-)
0 oy
(119,153 puan) tarafından
hemen yap cok guzel bisi
0 oy
(11,217 puan) tarafından
ilk kizim evlendigim gece hej mamma dedi :) 

2. si gayet planli oldu. onumde yapmam gerekenler vardi hepsini hallettikten sonra son adetten kalan pedleride kaldirip bu ay hamile kalicagim dedikten sonra hamile kaldim :) buyuk kizim 5 yasinda kucugum 8 aylik :)
0 oy
(1,015 puan) tarafından
Planlı yaptım valla isteye bile 11 aylıktı oğlum istediğimde =) ikisi Bi arada büyür yaş farkı olsun istemedim bnm kardeşim yok oğlumun olsun 2 3 sene çok zor olucak ama sonra güzel olucak çevremden de görüyodum zaten 
0 oy
tarafından
  İlk i. %100 pilanlı. İdi

İkincisi ni de kızım bi bucuk iki yaşasın sonra dedik  ikinci yi düşünelim. Olsa da bir olmasa da dedik korunma. Yokt u. Ne zaman gelirse baş üstüne dedik ...  Kızım bir  yaşına girdiği nin ertesi günüydu   hamile olduğumu öğrendim ama pişman mıyım değilim. Günler biraaz. Yorucu geçiyoe. Ama. İkisi ni de mutlu. Gördüğüm  an   her şey. Bitiyo ne yorgunluk ne uykusuz luk. Hiç bi şey kalmıuo 
0 oy
(997 puan) tarafından
İkinci kızım gayet isyerek oldu şuan büyük 7 küçük 2 yaşında 3. Ye hamileyim 3. Supriz oldu isde
0 oy
(1,097 puan) tarafından
İlki 3 buçuk yaşında mayısta 2.yi doğurucam. 1 korunöasız ilişki yaşadık onda da tuttu :) ne kaza ne isteyerek. Bizimki bile bile lades :) tutmaz dedik tutarsa da başımızın üstüne dedik tuttu :)
0 oy
tarafından
planli ama planladigim kdr erken olmadi. benm icin daha kolay oldu bu sefer, buyugu daha cok yoruyo diyenilirim

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 404 göst.
13 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy
31 cevap 610 göst.
23 Ağustos 2020 Aile kategorisinde Guuness (758 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 462 göst.
18 Haziran 2019 Diğer kategorisinde Aceylin (13 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 278 göst.