0 oy
235 göst.
Diğer kategorisinde (4,758 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Arkadaşlar ikinci kızım doğacak hayırlısı ile 32 haftalık olduk bugün ilk kızımdan kalan olacak olan kıyafetleri çıkardım yıkamak için artık hastane çantası için yani ondan kalan bir sürü kıyafet var yalnız 03 aylıkları yazlık kolsuz zıbınları falan da öyle ekstradan kollu zıbın almalı mıyım bir kaç tane doğumum Ekim başında olacak havalar soğuyor bide hastanede kaç kat giydirilir ona göre hastanede giydirmek için yeni bir kaç takım alacağım bide eski kalanlarda yıkayıp saklamama rağmen sarı lekeler oluşmuş onları nasıl geçirebilirim çamaşır suyu geçirir mi bir akıl verin lütfen 10lu hastane çıkışı aldım onun dışında kaç takım yeni alayım hastanede giydirmek için bide tulum alayım mı sizce 

3 Cevaplar

0 oy
(4,089 puan) tarafından
İki çocuğum yok ama kışın doğum yaptım kesinlikle uzun kollu zıbın almalısın ilk doğduklarında bilirsin çok üşüyorlar o yüzden altına uzun kollu zıbın üstüne hastane çıkışı giydirdi ebe öyle hazırlamış kalın battaniyenin içine sarıp vermiştimn
(4,758 puan) tarafından
Zaten hastane çıkışı içinde ince bir battaniye var onun dışında da elde yaptığım kalın battneye de vereceğim yanımda kaç takım götüreyim peki canım
(4,089 puan) tarafından
Ben bir onlu iki beşli hastane çıkışı iki uzun kollu zıbın iki patikli alt koydum yetti canım odaya geldikten sonra emzirdim sonra annem hemen soyup diğer hastane çıkışı giydirdi ne kadar silselerde mutlaka kan ya da nem oluyor bebeklerin vücudunda değiştirmek gerekiyor bide ertesi gün eve gitmeden değiştirdik
(4,758 puan) tarafından
Tamam canım bende onun dışında 3 takım yanıma alayım ne olur ne olmaz kusar kirletir yanımda bulunsun her şeye rağmen toplam 4 takım olsun yeterli değil mi tatlım
(4,089 puan) tarafından
Yeter canım bi sıkıntı olmadan hayırlısıyla ertesi gün evinize gelirsiniz inşallah
(4,758 puan) tarafından
İnşallah canım amin
-Reklam-
0 oy
(12,486 puan) tarafından
Yeni doğan üşür uzun kollu almalısın kıyafetten lekeler malesef çıkmıyor hastanede tek kat giydiriliyor battaniye mevsimlik götür 
(4,758 puan) tarafından
Biliyorum kuzum tek kat olur onun dışında sonradan değiştirmek için kaç takım çantaya koyayım bide o lekeler hiç mi bir şeydenn çıkmaz diyorsun yazık hepsi yeni az kullanılmış kıyafet
(12,486 puan) tarafından
Canım hastaneye en az 5 takım altlı üstlü götür ben 3 takım götürdüm yetmedi kustu kakası taştı falan yıkayıp kurutup tekrar yedirdim hastanede ben çıkaramadım lekeleri evde giydirirsin hiç bişi olmaz yazık atma
(4,758 puan) tarafından
Yani en az 4, 5 takım olmalı diyorsun kuzu
(12,486 puan) tarafından
Aynen canım ne olur ne olmaz
0 oy
(4,758 puan) tarafından
Sorum üste çıksın 

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 233 göst.
2 Mayıs 2022 Diğer kategorisinde Leyla233 (91 puan) tarafından soruldu
0 oy