0 oy
445 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Hepsi evlenmişler ama kaynanamla birlik yaşıyoruz.Gorumceler günün her öğünü annelerini arıyorlar benim telefondan yarım saati gecer konuşmaları açmak zorunda mıyım? Yada bir yemek yaparım kocama tatlı kaynanam bunu kaynina da ayır der

10 Cevaplar

+1 oy
(118,484 puan) tarafından
kaynanana tlf alin bence
tarafından
Telefonu olsada o acmazsa beni ariyorlar
(118,484 puan) tarafından
sen engelle hepsini alin kadina bi tlf arasinlar onu yada tlf ona ver sen kendine yeni tlf hat al
(3,162 puan) tarafından
Katılıyorum sevda ☺️
-Reklam-
0 oy
(6,520 puan) tarafından

En guzeli evlilik basinda kaynanana ana ba ebe nine hepsindeeeeennn uzakkkk oh ne rahat ben ayni sehirdeyim daha 4 kere 5kere geldiler :happy: 

0 oy
(14,476 puan) tarafından
Aynı evde oturuyosunuz değil mi kayninla. Öyleyse eğer sadece eşime yaptım ben bunu deyip kenara saklamak hoş olmaz. Aynı evin içinde aile olmuş oluyorsunuz. Zorlukları elbet olacak. Ama yemek tatlı konusu bambaşka bişey. Telefon konusunda haklisin
tarafından
Şu şekil kaynım farklı yerde oturuyor o yemek yapsalar hayatta eşimi düşünmezler bende evde kimse tatlı yemez eşim için yaparım kaynanamla kaybına ayirir
(14,476 puan) tarafından
Anne yüreği işte dayanamıyordur.
0 oy
tarafından
Maalesef ayni evde yasiyorsan bazi seyleri yapmakta da mecbur oluyorsun kuzum
0 oy
(10,567 puan) tarafından
İşte bundan ev üstüne ev olmaz diyor büyükler. Ama aynı evde olup ayırmak da olmaz o da cok ayıp olur kuzum. 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Yani kaynina ver bişey olmaz yaptığından nolcak sanki telefon konusunda da kaynanana telefon alsınlar senin teli meşgul etmelerine gerek yok  o konuda haklısın.
0 oy
(108 puan) tarafından
Bence çok bi sorun yok ortada.  Bizde de birine ulaşılamayınca diğeri aranır. Bu normal bir durum.  Tatlı olayı da aynı evde olunca ayrı gayrı yapmak çirkin bir durum. 
0 oy
(1,343 puan) tarafından
Aynı ev =Mecburiyettir kuzum 
0 oy
tarafından
Kayninin evi ayrı senin evin ayrı, yaptığın her şeyden ona ayırmak zorunda göndermek zorunda değilsin. Kaynım çok zengin ve lüks içinde yaşıyor ama kaynanam evdeki kabartma tozundan peynire kadar her şeyi diğer oğluna taşıyor. Ve ben bu duruma çok sinirleniyorum, madem diğer oğlunu daha çok seviyorsun gitsin onunla yaşasın ama illa benimle yaşayıp beni çıldırtacak.
0 oy
tarafından
Evde yapılan tatlı yemek herkese verilir ayıp olur düşünsene kaynanan kendine bi yiyecek alsa size yedirmeye nasıl olur? Telefon muhabbeti hoş dğeil ama

İlgili sorular

0 oy
23 cevap 766 göst.
4 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 375 göst.
0 oy
3 cevap 148 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde Demir2020 (47 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 447 göst.

374,655 soru