0 oy
562 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Kocam sürekli annesiyle vakit geçirir kaynanam gün içinde zaten sürekli gelir o gelmediğinde muhakkak kocam aşağı iner oturur sonrada alır yine gelir annesini ya insanda az biraz düşünce olurya bugün işten geldiğinde kaynanam geldi oturdular 1 saat sohbet muhabbet benimle hiç konuşmaz sonra annesi gitti iftardan sonrada hemen aşağı indi 1 saat oturdu şimdi yine annesini almış gelmiş ya çocuk zaten bırakmıyor bir nefes alayım pijamalarımı giyip rahat uzanmak istiyordum ya ister istemez gerildim yüzüm düştü moralim bozuldu ikisinin yanında  benim gibi olan varmı Allah aşkına bu arada alt üst oturuyoruz buna rağmen böyle yapıyorlar sinir oldum şuan çay yapasım bile yokk eşimden nefret ediyorum  böyle yapınca anlayissiz düşüncesiz herşey onun yüzünden 

13 Cevaplar

+1 oy
(3,446 puan) tarafından
Bavulunu hazırla de al ananda yasa 

Kaynanan değil eşin çok sorunlu bence bu nasıl hareket insan eşi çocuğuyla vakit geçirmez mi 
tarafından
Aynen bütün suç eşimde zaten herşey onun basının altından çıkıyor herşeyin sorumlusu o anlayissiz düşüncesiz bizimle vakit geçirmez bizim yanımızda susar telefonda oynar annesi gelince bülbül Allaha havale ediyorum
tarafından
kesınlıkle katılıyorum
o ne oyle bır oraya bır oraya bızım komsu çocukları ve oglum oynamaya doyamayonca yapıyolar bunu bizden oraya ordan bıze gecıyor lar yanı kazık kadar ınsanlar nedır bu ya
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bizde iki bina mesafe var eşim çok gider rahatsız değilim kayinvalidem çok yardımcı olduğu için işime bile gelir. Ama günde bı defa gitmisse başka gitmez tabi
tarafından
Ya bu hem gider geldiğinde de alır getirir ya gelsin bisey demiyorum da zaten gün içinde sürekli bizde geç saatte belki ben pijama mı giyip uzanacam gelişmiştim ya saat 12 olur öyle gider
tarafından
Onlar işi abartmış yaa
0 oy
(2,562 puan) tarafından
Annesi den bukadar ayrilamiyorda neden evlenmiş kiii alllahim yaaaa
0 oy
tarafından
Ben kendi annemle aynı binadayım valla eşim hiç böyle sorun etmiyor hatta annem 1 gün çıkmasa niye çıkmadı der gider getirir sanırım biz kadınlar biraz fazla takıyoruz kafaya düşününce benm annemde eşimin kaynanası ama saolsun jiç kaynana gözüyle bakmaz 
tarafından
Benim annem ayda bir gelir onda bile hoşlanmadığını belli eder eşim ama kendi annesini hergun getirir
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Canm sen onları umursama nasıl rahat edersen o şekilde giyin valla bunu da eşine güzel dille anlat bizimle vakit geçir die 
tarafından
Kaç kere söyledim nafile insanlar değişmiyor maalesef bağırıp çağırıp susturuyor
0 oy
tarafından

Ayy bu kaynanaların oğullarını evlendirtikten sonra aşk duymalarına nefret ediyorum bekarken napiolardii acaba 

Ne bitmez sevgileri var kocanda da hata var benimki ayda bir görür anasını gittiğimizde de ağzının içine girer bizimkinin ondan bile nefret ediyorum çünkü eve gelince adama bi haller oluyor :angry:

tarafından
Aynen senin ki yine ay da bir benimki alt üst oturuyoruz hergun gider getirir kendisi gelir
0 oy
(1,344 puan) tarafından
Ben de 5 sene yanana oturdum ama benim eşim asla yapmadı boyle seyler cok sukur ama bizde de baska sorunlar oldu. Eşin gobek bagını koparamamıs ama annesi de her cagırdıgında gelmek zorunda degil alan razı veren razı. Acık acık konus kocanla buraya yazıdıgını daha masumlastır :) Bakalım ne diyecek
tarafından
Konuşsam ne bağırıp çağırıyor kaynanamın da işine gelir zaten hergun hergun olmuyor ya
0 oy
(6,465 puan) tarafından
Canım sen eşinle hiç konuştun mu bu rahatsız edici durumu ? Yani empati yapsın mesela senin ailenden biri her Allah'ın günü gelse aynı şekilde olur mu ? Biraz kısas yapmayı denedin mi ? Bilemiyorum ne olabilir ama muhakkak onu rahatsız edecek biseyler olabilir. Çok ana kuzusu anladığım kadarıyla. Kesinlikle taviz vermemen gereken bir konu. Bizde altlı üstlü oturuyoruz. Eşim her akşam çıkardı yanına trip attım sen artık evlisin ayrı bir yuvan var kendine gel dedim. Yada ne yemek yapsam anneerede götürelim diyordu en sonunda aş evi olmadığımızı uzun uzun anlattım. Çıkacaksa arada kendisi çıkıyor bende çok nadir çıkarım. Hiç sevmem öyle sürekli içli dışlı olmayı. Öyle isteseydim birlik otururdum
tarafından
Konuştum canım ama bağırıp çağırıp susturuyor ağzımı açamıyorum ki ama sinir olduğumu belli ediyorum ikisinin yanında da
(6,465 puan) tarafından
Çok terbiyesiz bir eşin var demek ki. Böyle anlayışsız anasının eteğinden ayrilamayan erkeklerden hayır gelir mi hiç. Canım Allah sana sabır versin diyorum ama Allah'a havale edip sineye çekme. Gerekirse ailenin yanına git bir süre göz dağı ver ona. Bakalim ne kadar önem verecek karısına ve çocuğuna. Ailende konuşsun. Sahip çıksın sana.
tarafından
Daha önce çok gittim ama nafile fayda etmiyor Allah bildiği gibi yapsın
0 oy
(9,677 puan) tarafından
Ne diye evlenmiş süt kuzusu çıktığı yere geri girsin bari
0 oy
(10,978 puan) tarafından
Haklısın bacım insan ayaklarını uzatıp cocuk uyurken ıkı gozunu kapatmak ıstıyor. Benım eskı esımde oyleydi. Cumartesi kalkar ablasını arardı gel dıye. O da gelır persembe ye kadar kalırdı. Sonra cumartesı yıne bosanma sebebımız oldu
0 oy
(4,101 puan) tarafından
Ahhh sanki beni anlatmssn sürekli üst katta ailesi gülde allahm işten gelyor ailesine gidiyor onlar çok gelmz eşim sürekli orda cunki
0 oy
(673 puan) tarafından
Aynı şeyleri yaşıyoruz bacım tek değilsin 
0 oy
(572 puan) tarafından
Madem annesiyle konuşmaya doyamamis evlenmeseydi anne yeri ayrı eş yeri ayrı olmalı seninkinin kusura bakma kafasında var sende kaynanan giderse hiç konuşma surat as 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 391 göst.
27 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 305 göst.
25 Haziran 2021 Aile kategorisinde FazlaDertliBee (1,243 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 473 göst.
10 Eylül 2019 Aile kategorisinde ❤ Sihemin ❤Annesi ❤ (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 245 göst.
26 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Prenseees Annesi (144 puan) tarafından soruldu

381,704 soru

11,426,663 cevap

34,987 kullanıcı

...