0 oy
252 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Eşim için hep arka plandayım beni eve almadı boşanmak istiyorum diye post açmıştım ama bosanamadim özel avukat  önden para istiyor baroda 2 ay anca sonuçlanır dediler annemgilde 2 ciye hamile olunca barış barış diye istemediler beni mecbur barıştım eşimle ama şimdi kendimi o kadar zor tutuyorum ki hüngür hüngür ağlamamak için 1 hafta onun ailesi yüzünden bana küstü eve almadı ben annemlerde kalmak zorunda kaldım oda kendi ailesine gelip gitmiş benim telefon faturası 35 TL eşim bana hiç harçlık falan vermez lazım olur diye düşünmez biri faturamı öder misin dedim ödemedi bende babam 100 TL vermişti onu versem öder misin dedim öyle ödedi üstünü falan da vermedi ondan sonra bugün markette 15 TL'lik bişey canım çekti yeni aylık almasına rağmen almadı sonra sonra diye şimdi de öğrendim kardeşine 50 TL'lik okuma kitabı almış bir zoruma gitti anlatamam size nolur dua edin benim için elim ayağım titriyor çok kötü hissediyorum linclemeyin beni neler yaşadığımı bilmiyorsunuz kardeşini kıskanmiyorum bana gelince olmayan para ben annemgilde çocuğun bezi bitti diye bez istedim diye demedigini bırakmayan adam annesigilde neler yapmış bilmediğim belki daha da birşeyler var 

9 Cevaplar

+3 oy
tarafından
“Bir kadın bütün istikbâlini bir adamın vicdanına, aşkına günün sonunda bir gün aklının karışması yanılgılarına bırakmamalı” demisti Mehmet Aslantuğ.

Kendi geleceğini bu adam uğruna heba etme.Evden kovmus , deger vermemis , 15 tl lik ufacik bir sey bile almamis ...

Karnindaki bebek icin bile surmez bu iliski , surmemeli. Zaten yeterince uzulmussun daha da uzmesine izin verme seni .

Ailenle ciddi bir sekilde konus ve onlarla kal bir sure.Belki degisir .Yani sanmiyorum ama oyle umit ediyorum.Dualarim seninle ❤️
tarafından
Allah bin kere razı olsun üşenmeyip ne güzel yazmışsınız değişmeyecek bundan eminim ailemde istemiyor 2 ciyi öğrenmeden önce avukat arıyorlardı benim için sonra sürekli git barış nasıl bakacaksın demeye başladılar surekli onlardan da umudum yok maalesef
tarafından
Ah be .Ailenin arkanda durmamasi da cok kotu .Anliyorim ben seni .bir kez daha konussan ciddi bir sekilde olmaz mi ki ? Kuzum benim ❤️ aklimdasin .Dua edicem oglen namazindann sonra insAllah
tarafından
Çokk teşekkür ederim :) sanırım olmaz bebislerin büyümesini bekleyip öyle ayakta durmaya karar verdim Allah'ın izniyle
tarafından
Canim benimmm ❤️☺️ insAllah her sey gonlunce olur
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ana kuzusu ne diye evlenmiş bakmayacsksa
tarafından
Çok zoruma gitti :(
tarafından
Ah be kuzum kaç yaşındasın
tarafından
21 yaşındayım
0 oy
(1,257 puan) tarafından

Herkes ailesine düşkün olur da bu bazı erkekler b.kunu çıkarıyor

tarafından
Aynen öyle kuzum
0 oy
(2,186 puan) tarafından
Babanın verdiği 100 tl yi niye ona verdin sen canım beni. Ne mal oldugu ortada işte terbiyesizsin . Ya ölüm böylelerine gelse keşke gençler bebekler hastalar ölmese böyle imansızlar geberse hiç değilse yeri belli der insan . Allah hidayet versin ona onun gibilere
tarafından
Ben gidemedim kuzum kızımla son günü yaklaşmıştı o yüzden verdim amin çok sağol ölüm gelmiyor böylelerine benim de imtihanım bu galiba
0 oy
(1,372 puan) tarafından
Sizin eviniz yok mu sen niye annende kaldin esin nereye giderse gitsin sen evinde dur birlik oturuyorsan dogru diyecegim bise yok ama daha da seni onemsemezse kimseye bakma ac davayi gitsin herkes avukatlarla etmiyor bu bosunma isini 
tarafından
Kuzum beni annengilim oraya bıraktı kapının üst kilidini kitlemis giremedim eve evet avukatsız boşanmayı biliyorum ama ev var benim altınlarımi bozdurduk annem yardım etti babam etti biraz herşeyi ona bırakmak istemiyorum `
0 oy
tarafından
Biraz daha sabırlı ol bu bebeginide doğurup büyüdükten sonra kendine bir yol çiz ve ayaklarının üstünde dur Annene de muhtaç olma keşke ikinci çocuk için önlemini alsaydin
tarafından
Teşekkür ederim bende aynı şeyi düşüyorum
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Canım eşin için hep arka plandaysan neden çocuk yapiyorsun hadi birinci oldu ikinci neden sprel taktirsaydi keske
tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
(2,746 puan) tarafından
DİBİNE KADAR SEN HAKLISIN. SONUNA KADAR SEN HAKLISIN. ALMASIN KARDEŞİNE KİTAP. O NE KARDEŞİNDEN. ONUN ARTIK KENDİ AİLESİ VAR. 
tarafından
Almadı sorun değil benim için benim istediğim şeye sonra dedi ve ben çocuğa bez istedim diye bir sürü laf söyledi zoruma giden bu teşekkür ederim
0 oy
(361 puan) tarafından
Kim ne düşünür bilemem ama ilk once kendin ve covuklarin olmali ailene de anlat yaptıklarını esini de al sen karsina ona da de sem niye boyle yapiyorsun istemiyorsan degismiyorsan biter de ve gerckten de bitir ya senin yaninda olup aile olmayi bilsin ya da kendi ailesi ile devam etsin erkeklerin aile olmayi yanib karisi ve coucklri ile aile olmayi anlmasi biraz zaman aliyor kendi basli basina silesi oldugunu idrak etmesi lazim hz allah yardimcin olsun

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 381 göst.
17 Nisan 2019 Diğer kategorisinde Eymen kuşum (6,810 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 757 göst.
0 oy
31 cevap 744 göst.
5 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Prensannesizey (522 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 720 göst.
22 Eylül 2020 Diğer kategorisinde Kakulimmm (51 puan) tarafından soruldu