0 oy
381 göst.
Diğer kategorisinde (6,812 puan) tarafından
Kızlar bilenler var eşim hakkaride askeri personel sürekli telde konuşuruz görüntülü konuşuruz amaa biraz önce bana beni özledin  mi diye sordu bende tabi dedim amaa önceki gbi degilsin hamile olduğundan beri beni daha az ariyosun  falan dedi sen benden doğdun falan dedi bende farkediyorum  şimdi varım yoğum oğlum oldu sürekli aklımda fikrimde o var acaba ben ilgi göstermezsem dışarıya yönelir mi

11 Cevaplar

0 oy
tarafından
Erkeklere güven olmazzz
-Reklam-
0 oy
(5,311 puan) tarafından
Empati kurmayı düşün derim
(6,812 puan) tarafından
Mantıklı kuzum
(5,311 puan) tarafından
Askeri ortam demek aileden sevdiklerinden uzak 200tane serseri abaza esrarkeş yıkılmış aile dramı olan yer demek buna istinaden eşin böyle demiş olabilir uzaktayken şnsandaha çok sevildiğini ve özlendiğini duymak istyr
0 oy
(536 puan) tarafından

Bizde de tam tersi ben öyle hissediyorum eskisi gibi aramaz mesaj atmaz ;) ama sen biraz ilgi goster canm erkek bu belli olmaz

(6,812 puan) tarafından
Tamm canım biraz zorlayım kendimi
0 oy
(2,064 puan) tarafından
Bu erkeklere naparsan yap yaranamıyosun cnm çok ararsın bunalırlar niye bukadar çok arıyorsun aramazsın noldu niye aramıyorsun amann boşver takma kafana dışarıya yöneliceği varsa ilgilenirken de yönelir 
(2,064 puan) tarafından
Aynen öyle cnm oyüzden hiç takma kafana boşver
(446 puan) tarafından
Mesaj at bari kizzz müsait olunca kendi arasin
(6,812 puan) tarafından
Atıyorum amaa daha fazlasını istiyor sanirim
(446 puan) tarafından
Ne kadar oldu görüşmeyeli çok olmuş galiba özleminden dio bence Soğuksu die bende  düşünürüm öle bazen eşim benle biraz ilgilenmese ki biz yanyanayiz eşin uzakta olduğu için dueunuodr ole
(6,812 puan) tarafından
5 ay oldu canım özledim ifade etmiyirum
0 oy
(4,875 puan) tarafından

Tabi demek yerine bende seni çok özledim hayatım deseydin :D

Erkekler ilgi bekler canım benimde eşim askeri personel  o şu an tuncelide evimizde bende memlekette valla günde 20 defa ararım msj  atarım aynı şeklde kendi de arar .. 

(6,812 puan) tarafından
Ayy bende arıyodum hemde defalarca ama hamile olduğum günden beri çok üşeniyorum
(4,875 puan) tarafından
Kız nie üşeniyon  :D  biraz titre ve kendine gel . :D
0 oy
tarafından
eğer mayasi bozuksa yonelir
(6,812 puan) tarafından
Mayasini  nasil anlıcan mi hiç bir sosyal ağ kullanmiyor da
0 oy
tarafından
benimkide daha degisikk ben eski deli dolu hareketli karimi ozledimm bogusmayi agzimdan burnumdan.getirmeni ozledimm dioo :) degisio kisiden kisiye demekki :)
(6,812 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin bu erkeklere
0 oy
(350 puan) tarafından
Ayni problem ben de de var canım eşim sürekli çalışıyor geceleri bile zor görüyorum onu rahat yatsın uyusn diye biz kısımla başka odada yatiyoruz bisabah yanina gittim aa beni unutmamissin hayret diyo noldu dedim farkindamisin hayatın kizimizdan ibaret oldu sırf onunla ilgileniyosn diyor dedim küçüklüğünde ben ilgileniyorum sen kiskaniyosun büyüyünce de sen ilgilencen ben kiskncam bunlar sırayla dedim ama gerçekten annelik ah annelik iste varın yoğun çocuk oluyor 
(6,812 puan) tarafından
Valla dahaa doğmadan bende oğlum da oğlum diyorum iyi bir anne olabilmek için sürekli netten araştırmalar yapıyorum besik sonra bebek arabasi kıyafet biberon bunlarla ilgileniyorum o aklıma gelmiyor
0 oy
tarafından
eşimde bana sen beni hic sevmiyosun diyo anlamiyorm valla
(6,812 puan) tarafından
Alla alla iyide kapsamda mutlu etsek onları çok üsttlerine  düşüncede skliyorym bunaliyorum diyolar
tarafından
valla bende cozemedmki canm ya erkekleri anlamak zor
0 oy
(8,263 puan) tarafından
Allahım aynı serzenişı duymak nasıp olur insallah :D kuzum ılgını esırgeme bazı erkek ılgıyı sever azalınca arıza cıkarır ılgıyı sevıyosa bırınden ılgı duydugu anda ona gıdebılır aklı.askermıs bı de.
0 oy
(6,136 puan) tarafından
Benimki de öyle düşünse de kendine çeki düzen verse 
(6,812 puan) tarafından
Insallh düşünür canim

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 253 göst.
7 Nisan 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 758 göst.
0 oy