0 oy
533 göst.
Aile kategorisinde (41 puan) tarafından
Merhaba kızlar, evliliğimin başından beri eşimin ailesinin yaptıkları yüzünden çok problem yaşadık sonra bu olanların sadece bizi yorduğuna karar verdik eşimle, sonra Rabbim bir kız evladı nasip etti şükür çok ufak daha ve ben gurbet geliniyim ,bebek doğdu doğalı doğru düzgün yemek yapamadım ,uyuyamadım,duş bile alamadım  sorum şu kızlar siz bunları yaşarken bir sokak uzaklıkta olan kayınvalide ve görümcelerin  bir çorba bile göndermemesi hatta yalandan ihtiyacın var mı diye bile sormaması karşısında tepkiniz ne olurdu, torunu bile ayda bir zar zor merak ederler ama kendi kızları için durum başka her türlü destek var sorduğunda da onlar çalışıyor o yüzden destek oluyoruz sen evdesin kendin baka getiriyor lafı 

26 Cevaplar

0 oy
(1,453 puan) tarafından
Minnet etme desem zaten etmiyosundur ama dediğin gibi yalandan bile sorsalar o seni memnun eder . Bana göre yanlış Bi hareket keşke destek olsalar sonuc da gurbettesin.  İşlerine gelince sende bizim kızımızsin derler ama gelmeyince böyle olurlar . Kısacası ben senin yerinde olsam bende onlar gibi yaparım ne ararim ne sorarım bosver sen bebeğine ver kendini annesin sen güçlüsün 
-Reklam-
0 oy
(5,914 puan) tarafından
Oğlum alerjikti huzursuz ve aşırı gazlıydı inan bana bu aya kadar günde 3 saat uyuduğum günler oldu. 1. Aydan sonra yanımda kimse kalmadı yemeğimi temizliğimi yaptım ama yalnız değil eşim sağolsun hep yardım etti sabah erkenden işe gidecekse akşamdan o bebekle ilgilenirken yaptım temizliği birlikte yaptık.. Başkasından medet umma boşver.. 
0 oy
(1,156 puan) tarafından
Asla minnet etmem.
0 oy
tarafından
Şu an inan ki aynı şeyleri yaşıyorum kaynanam bana çok da uzak değil aynı ilçede oturuyoruz hep yemek yapamadım aç kaldım dedim açlıktan basur olduğumu söyledim hastanelere acillere gittim Bir kere çorba getirdi bana onun dışında asla hiçbir şey sormadı söyle de yapayım diyor kendisi getirmiyor hoş durmuyor Ben isteyeceğim illaki benle birilerinden bir şey istemeyi sevmem ama kendisi elinde çorbayla gelse be bir şeyle al kızım bunu sana yaptım sen çekiniyorsun dese amenna ama sürekli istememi bekliyor benim lugatımda da istemek yoktur ayıp gerilerde Ana bana şunu yap bana bunu yap diyemem kendisi söylesin benim ihtiyacım olduğunu farkında değil mi neden söyleyeyim ki mesela şu an bebeğim uğraşıyorum yemek yapmaya çalışıyorum iftara yemek yetiştirmek ile uğraşıyorum şu an hem ona bakıyorum hem yemeğe koşturuyorum bir kere olsun Ne yaptın demedi aksine diyor ki niye beni aramıyorsun torunumla konuşmak istiyorum kendin ara çok özlüyorsan değişik mi insanlar sürekli bir şeyler bekliyorlar
(41 puan) tarafından
Güzel kardeşim anlamayana anlatamazsın benim kaynanam inceden bende görmedim kaynanamdam mesajı veriyor ki bende yapmayacağım gelinime ,Hee dediğin şu noktaya katılıyorum ve aksini düşünene de saygı göstermiyorum ben doğum yaptım ve alenen sürekli yemek yapamıyorum diyorum ben illa yemek yap açım diyemem senin qnlaman lazım ama şunu anladım merhamet her kalbe uğramıyor
0 oy
(3,439 puan) tarafından
Biz aynı evin içinde yaşıyorduk Sabah kahvaltısını ben çocuktan dolayı öğlen acımış çay ile yapıyordum sen iki sokak öteyi sormuşsun beş dakika bakimde yemek ye demiyordu ketum akşama kadar el kadar bebe sırtımda sarılı yemek yap yemek yetişmediği zaman da çen çen konuşuyordu ketum:D 

Çok şükür kendi evimdeyim aynı şehirde ama 4 saatlik uzakta benden

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 597 göst.
0 oy
25 cevap 607 göst.
0 oy
63 cevap 1,012 göst.
13 Temmuz 2022 Aile kategorisinde Oksuz06_ (111 puan) tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 420 göst.
24 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu