0 oy
417 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Eşiniz bekarken kötü madde  kullandığını öğrenmeniz şuan içip içmediğini  bilmiyorsunuz.Ayrica defalarca içtiği öğrenmeniz  ne yapardınız ? Ayrıca biz köyde yaşıyoruz gece kalmış 1 saat uzaklıkta yere gidip içmiş gelmiş  ben bunu dün arkadaşından duydum? Demeyin kavga ederdim küser giderdim onun derdi zaten benim gitmem ama kızımı ona bırakmami sanki.cunku bir gidiyor birde beni bırakmıyor 

9 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Önce saçımı yolardim şimdiye kadar niye öğrenmedim diye sonra arkama bakmadan kaçardım bide beyefendi gitmemi istese vay anasını imanini alır öyle giderdim
(3,832 puan) tarafından
Katılıyorum bebeğim
tarafından
Sen benim çok hoşuma gitmeye başladın ikiçocukluana ♥️
tarafından
Sağol bebeğim ❤❤
-Reklam-
0 oy
(22,072 puan) tarafından
Zaten her olayda çekip gidilmez canim bi gözlemle bakalim devamı gelirse guzelce konuş boyle boyle içme falan de 
tarafından
Beni umursamaz
0 oy
tarafından
Öncelikle onu ictiginde kesinlikle fark edersin.

İcmedgidinden emin ol 

Eğer iciyorsada güzel dille 

Kavga ederek onu o maddeye daha çok itersin
0 oy
tarafından
Yazik gunah bide Baba olacak bu ahmak herif  icmek senin neyine gitmen icin mi yapiyor neden 
0 oy
(118,473 puan) tarafından
valla derdi senin gitmense bu senin hayrina olur ben korkarim madde bagimlisiyla ayni cati altinda durmaya cek git sende az aklin varsa
tarafından
Madde içip içmediğinden emin değilim ama arkol kesin
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Cocuguna yazik yarin birgun onuda alistirsa belli olmaz 
0 oy
(1,786 puan) tarafından
İçiyorsa göz bebeklerinden anlaşılıyormuş arkadaşın eşi içince küçülüyormu diyordu ne bir takip et o önemli bir ayrıntı
0 oy
(12,745 puan) tarafından
Gitmemi isteyene 1 dk kalmam 
0 oy
tarafından
Kaç kurtar kendini de evladınıda. Haberler böyle adamların canilikleriyle dolu. 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 579 göst.
0 oy
18 cevap 337 göst.
4 Mart 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 252 göst.
8 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Nrtn123 (118 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 581 göst.

374,566 soru