0 oy
499 göst.
Aile kategorisinde (209 puan) tarafından
Kızlar annemleri davet etmiştim demiştim size işte eşim işte dalga geçip duruyo yok baban ayakta uyuyo adam şeker tansiyon hastası normal uykusu gelmiş uyuyor işte benle kavga etti o akşam iftara çağırdığıma da pişman oldum yani demedini koymadı ailem gittik sonra buraya yazıyorum ama kimse anlamıyo dalga geçiyorlar bilip bilmeden önce bi sorun yani neyse işte istemiyo ailemi neye çağırdın da evi yok mu her zaman böyle ayda 1 geliyo ailem ama o akşam burnumdan getiriyo kendi ailesine geldi mi herşeyi alır yedirir benim aileme de saklar köşe bucak gerçekten bu adamdan tiksiniyom etmediği hakaret kalmadı birde namaz kılıyo oruç tutuyo yani anlamıyorum 

11 Cevaplar

+1 oy
(7,545 puan) tarafından
İşte kadını kendinden soğutana kadar yapmadıkları kalmaz sonrada kadını haksız çıkarırlar.
-Reklam-
+1 oy
(1,944 puan) tarafından
Yani Allah bilir tabi de yaptığı ıbadet ne kadar geçerli? Esin ailesiyle dalga geçmek nedir.. en güzel ibadet kalp güzelliği,temizliği
0 oy
tarafından
Allah akıl fikir versin sende onun ailesine aynısını yap bak nasıl oluyormuş dalga geç 
0 oy
(119,150 puan) tarafından
sende onunkilere ayni sekil davran
(209 puan) tarafından
Bugünde eltimi davet ediyom daha ben napıyım ki kötü davransan ailesini onun onlar hiç gelmiyo olur
0 oy
(1,995 puan) tarafından

çok ayıp ya kızı alırken hiç gık çıkartmıyorlar ama aldıktan sonra aile aşağılama nedir ya çok ayıp terbiyesizlik oruç ta mı tutuyor bir de eşin :) 

(209 puan) tarafından
Evet namazda kılıyo ama görsen küfürleri aşağılamaları hakeretleri allahtan korkusu yokki işte
(1,995 puan) tarafından
Allahın işine karışamayız ama
sende ona öyle de sanıyormusun ki kıldığın namaz tuttuğun orucun bi anlamı kalıyomu böyle konuştuktan sonra de
(209 puan) tarafından
Diyorum hemen vuruyo kumanda atıyo çocuğu emziriyorum bana kumanda atıyo düşün yani çocuğa neye gelse
(1,995 puan) tarafından
ayyy Allah bildiği gibi yapsın yaa :((( çok üzüldüm
0 oy
(3,127 puan) tarafından
En başta tavrını koysaydin canım aile ile dalga geçmek ne oluyor ayıp ya 
(209 puan) tarafından
Hergün diyorum tavrımı da savunuyon diyo o kadar meraklıysan defol git diyo ne alıp veremediği varsa benim evimdeki fasulye melemen etime kadar annem verir bahçeden herşeyi mi daha laf ediyo nankör kendi ailesi de bir şey vermezler
(3,127 puan) tarafından
Allah onu bildiği gibi yapsın inşallah ailene muhtaç olur canım birgün
0 oy
(6,946 puan) tarafından
Ağzının payını veririm aynısını bende onun ailesine yaparım. 
0 oy
tarafından
Sende onun ailesine öyle davran 
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Buyuk konusmak istemiyorum ama aileme laf soyletmem ...otesi yok
0 oy
(4,403 puan) tarafından
En sinirlendigim sey evlenirken kuzu oluyorlar evlendikten sonra nedense bir aslan kesiliyorlar ailele karsi vallahi laacun küreğiyle doveceksin boylesini
0 oy
tarafından
Ağzına s*ç bırak terbiyesiz ,ailenede laf ettirme ,hiç sevemem bu tarz insanları hadsiz

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 127 göst.
15 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Ayseoz (11 puan) tarafından soruldu
0 oy
22 cevap 1,014 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 390 göst.
12 Kasım 2021 Aile kategorisinde Sarakurak (899 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 449 göst.