0 oy
126 göst.
Aile kategorisinde (11 puan) tarafından
Kizlar benim kardeşimle ortak arabam var babaminda var . Babamin 2 tane de evi var biri köyde biri merkezde.köyümuz merkeze 1 km cok yakin. Sorunum şu kayin pederimin de merkezde bi evi var bide kargaz çatı kati var.çatıyj esime vermişler zamaninda ama sürekli yaptirmazsaniz baska yerden ev bakin ev alin surekli bana araba kardesinde ama iki tekerleği senin sonucta.babanda yardim eder. Baban köydeki evin üstünü yaptircak sizde orada kalirsiniz bizim köy uzak sonucta orasida senin gibi itamlarda bulunup surekli benim ailemden bisey bekliyor babam yapsin istiyor ve buda esimle aramda sorun oluyor çünkü esimde bisey diyemiyorum. Ailem bakliyatima kadar aliyor kiziyorum bende. Kendinizi geri çekin artik diye.gecen gün eşimle birbirimize girdik kendimi kaybetmisim  eşimin bazi yerlerini cizmisim aileler geldi. Babasi diyoki ne var dedim diyo yalanmi diyor elinimin diyor.çok yüzsüzler.ben çalışıyorum akşam yola çıktıktan sonra eşimi arayip biz yemege geliyoruz diyolar 6 cikiyorum hangi ara ne yapacam koşturuyorum sürekli. Bi ekmek bile almiyolar gelirken.bide yaptiklarimdan koyduruyolar. Cekemiyorum çok garibime gidiyor.bir ay önce kürtaj oldum babamlar 2 binlira verdiler ozelde oldum paramizi oraya verdik ayirdigimiz.babamin verdigiylede ay sonunu getircektik. Benim icim zaten yaniyor gelmis diyoki 700 lira kart odemem var sen ode ben veririm sana sonra. Babamin parasi olduğunu bile bile 

3 Cevaplar

0 oy
(945 puan) tarafından
Eşin mi diyor sen öde 700 lirayı 
(11 puan) tarafından
Kayin pederim dedi eşime.  2 bin param var kayinpederim verdi dedi baska yok demesine ragmen olsun sen ode ben sana sonra veririm dedi kayin pederim. Siz normalmi benim aklim duuryor . Benim babamin parasıyla kart ödetiyor bile bile . Ya daha neler varda iste.yeni evliyim ben 10 aylik.kayin validem ev hediyeleri geliyor gorüyor arada benim de ondan eksik banada aslinda lazim diye itamlarda bulunuyor
(945 puan) tarafından
Sen baştan alıştırma ailenin desteğine yoksa kocan da öyle alışır sonradan önünü de alamazsın tabiki hoş şeyler değil bunlar. Yetişkin bir erkek evlendiyse evini gecindirmeyi bilmeli ha dara düşer tabiki aileler elinden geleni yapar ama sürekli sürekli senin annen baban destek olursa iyilik değil kötülük etmiş olurlar size
(11 puan) tarafından
Bende diyorum aileme ama evlatsin sen diyolar. Ben ailemden gelip esimin ailesine yediremem fitretim kabul etmiy8r zaten bunu. Esiminde yuzune vuruyorum olanlari yine biz ikimiz kötü oluyoruz. Rabbim zihniyetsiz insanlardan uzak tutsun bizi . Insanin başi çok agrirmis onu farkettim cok iyi anladım
(945 puan) tarafından
Sen düzgünce anlatınca da değişiklik olmuyor mu hiç eşinde
-Reklam-
0 oy
(703 puan) tarafından
Anne baba Ayşe eve yenı geldı hazırda bıseyımız yok sız hazırlayın bız gelelım

Baba durumumu bılmıyor musun ay sonuna kadar ıdare edecek param var onu da esımın ailesinden aldım ben ödeyemem

Anne baba ben kımseden bısey beklemiyorum karımda calısıyor bende ıcınden gelen ana babalık buyukluk yapmak isteyen yapar yapmayanın canı sagolsun kımse mecbur degıl sonucta.. 

BİTTİİİİİ... 

İş elinde bitiyor bunları diyemediği için böylesiniz ailen olması gerekeni yapıyor eşinin ailesi de sömürgeye geçmiş çünkü ogulları gık diyemiyor onlarda kullanıyor böyle olmaz sorun sende yada sizin tarafta degil  eşinin tarafında da degil kusura bakma çok afedersin eşek olursan semer vuran çok olur derler ya tüm suç eşinde
(11 puan) tarafından
Kesinlikle katılıyorum çünkü eşimide oyle öyle yetıstirmisler kredi cek şunu yaptircam kredi çek bunu alcam diye diye bi dikili taşi olmamiş eşiminde.annesinin sürekli dediği bisey var eşim agzini açtiginda babamin kalbi var sen sebeb olacaksin toprağa sokacaksin. Malikülü ediyorlar sürekli eşimde baski altinda yetişmiş. Hep getir biz yiyelim. Eşimin agzinda bir kere bile duymadim ben hakkini yiyemem şu senin vs diye. Basık karakter ailesinin yaninda. Olan bana bize oluyor. Kesinlikle söylediklerinizde haklisiniz. Bende aynilarini söylüyorum babamin sebebimi olayim diyor kavga çıkıyor
(703 puan) tarafından
Baslatmasın babasına onda kı baba da herkeste kı ne büyük bilmek saygı duymak ayrı enayi gibi kendini kullandırma ayrı birşey kımse oyle basıt seylerden kımsenın sebebı olamaz ama boyle gıderse yuvasının yıkılmasına sebep olur yada karısını yanı senı dert hastalık sahıbı yapmaya sebep olur anca
(11 puan) tarafından
Hepsi doğru söyleyecek biseyim yok çikmazdayim . Yeni evliyim daha bi sene olmadan yaşananlar çok zoruma gidiyor. Belki inanmicaksiniz ama evliligimi evimi bilemedim . Hic bir hevesimi alamadim . Hakkim helal degil ne onlara ne eşime  bu konuda . Sürekli uzerimIdeler surekli ya geliyorlar ya esimi cagiriyolar köyde vs is yapmaya.  Balayi paramizi bile baskasina verdi ihtiyaci var diye. Gulerek diyoki ben sizin simdi gideceginizi bilmiyodum. Cok fena insanlar. Bana kizacaksiniz ama fazla arsizlar . Eşimi çok seviyorum aşırı seviyorum onun da sevgisinin farkindayim ama boyle olduklarini bilsem kestirip atardim en bastan o derece beni 10 ayda bıktirdilar
(703 puan) tarafından
Yok hiç kızmıyor aşırı hak veriyorum dogru kelime bu arsızlık baska bırsey degıl ne zaman gidilir balayına 10 sene sonra mı ne kadar yüzsüzlermiş b*k mu var habıre yenı evlı ınsanı rahatsız edıyolar acaba ayrıca calısıyosun nasıl bır dusuncesızlık ıcındeler
(11 puan) tarafından
Gidemedik zaten esimin yillik izni var esim istanbula gidelim dedi tamam dedim izin alabilirsem koye gelirsin izninde bahce isini halledersin dediler istanbula gitcez dedi ayşe gitmezki dediler güldüler esim kizdi boyle konustugun icin seninle kavga ediyoruz biz diye ne dedi. Ben diyirlar . Ne dicem ne yapacam ya kötü olacam ya da bilmiyorum ailemede rezil oldum annem sen hic mi farketmedin bu insanlari dedi
0 oy
tarafından
Onlar ne karışıyor babanın malına. Sanane diyeceksin kim ne derse desin . Benim babamın malını ortak mı kazandınız siz diyeceksin. Alttan almayacaksın. Bir de çocuğun yoksa bence biraz yapma zaman ver kendine. Babasının sana bu lafları söylemesine izin veren kocan çocuğu olunca kim bilir neler der neler yaptırır. 
(11 puan) tarafından
Dedi eşim benim ailemin yanindada dedi hatta utansin diye babama döndü adam yalanmi yanliş bisey mi dedim onunda değil mi dedi. Babamda biz sizin ev islerinize karismiyoruz hatta ben kizima bile diyorum onlar kendi aralarinda halletsin sen bisey deme diyorum dedi. Ha tamam o zaman diyor. Evet en başta benim eşimde suç ben de bunun farkindayim ve katiliyorum. Olan bize oluyor ama

İlgili sorular

0 oy
22 cevap 1,014 göst.
14 Ocak 2022 Diğer kategorisinde Cansu33 (59 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 433 göst.
+1 oy
34 cevap 1,396 göst.
1 Ekim 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 584 göst.

378,334 soru