0 oy
597 göst.
Diğer kategorisinde (1 puan) tarafından
Eşimden ayrılmak istiyorm ama gidebileceğim hiç biyer yok bide 2.5 yaşında kızım var.. Eşimden kaynanamdan bıktım ne yaparsam yapım kaynanamin kocamın gözünde hep suçluyum kaynanam o kadar laf soz ediyor kırılan ben oluyorum tavır alan küsen kaynanam oluyor ben hakli olsam bile eşim beni suçluyor ben bu aileye ağzımda kuş tutsam yaranamıyorum her lafı terse yanlışa çekiyorlar birturlu iletişim saglayamiyorum derdimi anlatamıyorum hep beni suçlamalarindan bıktım bütün suç kendinde olsa bile kaynanam hep inkar ediyor bunlar nasıl insanlar birturlu anlam veremem nasıl Bi ailenin içinde yaşıyorum bilmiyorm eşim bile ne beni nede çocuğunu ailesi olarak görüyor onun için tek aile annesi babası ve kardeşleri ANLASILAMAMAKTAN yoruldum artık tahammülüm kalmadı çekip gitmek istiyorum gidebileceğim biryerim yok burda kalsam birgun kafayı yedirecekler bana... tek istedikleri bana her lafı soylicekler mal gibi kullanıp ezecekler ben sesimi cikarmicam.. Bende insanım kadınım anneyim düşman değilim ki ben bunları hakediyorum BIKTIM ARTIK BIKTIM 

10 Cevaplar

0 oy
(5,292 puan) tarafından
Şu evliliklere 3.sahislar neden karışır ya vebalini nasıl çekcek kaynanan yani kadın sığınma falan var ama düşüncen ne olur bilemem rabbim yardim etsin 
(5,292 puan) tarafından
Çocukta cok etkilenir ama bu kavgalardan onu düşün bence
(1 puan) tarafından
sığınma evlerine çocuk kabul etmedikleri duydum bide koca evinden daha katı daha kötü biryermis
(5,292 puan) tarafından
Ne diyim cnm ailen yok mu
(1 puan) tarafından
ailem var ama onlarda ayrı yaşıyorlar ailemin yanına gitsem burdan daha beter yer
(5,292 puan) tarafından
anladim cnm rabbim yardim etsin sana
-Reklam-
0 oy
(1,414 puan) tarafından
Yazıyı yarıya kadar okudum anası bacısı gardaşları ölse üzülmeyecek noktadayım.. Dün babam olan biteni öğrenince alsın çocukları gelsin demiş anneme.. Oğlanın okulu var karneyi alsınlar hemen ertesi günü pılımı pırtımı toplayıp gidecem burdan..  Kocam da eski naif haline dönecekse arkamdan gelsin yoksa da kalsın anasının dizinin dibinde..  Bende 1 ay kafa dinlerim sonra işe girerim büyük okuyo küçüğe de annem bakacak evlerinin altı boş gidip yerleşecem.. Bu eziyete 2 ayım kaldı sonra herşey bitecek İnşallah..
(1 puan) tarafından
benim ailemde keşke benim yanımda olsalardı annem babam zaten birbirinden ayrilar kendinelerine hayırları yok bana olsun ayrılsam gitsem bile herşeyi başıma kakacak bir ailem var burda yaşadıklarımdan daha kötü ailemin yani
0 oy
(854 puan) tarafından
valla canim senin yerinde olsam ceker giderim kadin siginma evine herseyini karsiliyorlar zaten kendimi toplayana kadar topladiktan sonrada girerim ise calisirim essek gibi bakarim hem kendime hem cocuguma bide bakici ayarlarim paramin yarisi bakiciya gitsin onemli degil yeterki hayatim kurtulsun
(1 puan) tarafından
sığınma evinde 6 ay kalabiliyorsun araştırdım onları ise girip çalışcam parayı bakiciya mi verim ev kirası a mi verim faturalara mi verim napim İstanbul da yaşıyorum buralarda zaten ev fiyatları uçmuş
(854 puan) tarafından
canim calisipta asgari ucret alsan bin lira bakiciya versen geriye kaliyo uc bin lira ayrica alti ay filan da kalmiyosun kalici olduguna emin olduklarinda uc ay sonra devlet sana para da veriyo ayliga baglaniyosun istedigin kadar da kalabiliyosun siginma evinde kim dediyse alti ay die yalan soylemis iki sene kalan ben cok sukur bir sorun yasamadim uc ay sonra da maasa baglandim
(1 puan) tarafından
sen hangi şehirde kaldın peki iyi mi sığınma evleri ben evlerine dönsünler diye psikolojik baskı yaptıklarını duydum bide
(854 puan) tarafından
hayir canim oyle birseyyok ben marasta kaldim iki sene onlarin yaptigi hicbirsey yok iki guvenlik var sadece disarda kaliyorlar o kadar gorevliler sabah geliyor beste gidiyorlar evlerine senle alakali bir durum oldugunda cagiriyorlar zaten karisabilecek kimse yok orda kadinlarla kavga halinde ihtar qliyosun uc ihtarin olursa baska sehre sevk ediyorlar sen istemedigin surece kimse seni cikarmiyor imza atip cikmak istedigini soylersen cikariyorlar
(1 puan) tarafından
peki düşüncem bunu teşekkür ederim
0 oy
(118,488 puan) tarafından
allah yardimcin olsun
(1 puan) tarafından
amin bütün dertli kişiler e insaallah
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Kadın kadın sıgınma evine başvurabilirsin. ALO 183 aracılığı ile de yapabilirsin bunu. İl ya da ilçedeki sosyal hizmet merkezine de başvurabilirsin. Karakola da müracaat edebilirsin. Darp durumu da var ise hastaneye de gideren hastane polisi aracılı ile de müracaat edebilirsin. 
0 oy
(316 puan) tarafından
Rabbim yardımcın olsun ya nasıl insanlar kendi k6zı yokmu kadının kendiside bi anne yaa hiçmi insaf vicdan yok kocan ne diyo mutlaka konuşmuşsundur
(1 puan) tarafından
kendi kızıda kaynanası ve kocasından çekiyor o yüzden belki bana bu şekilde acımasız anlayışsız davranıyor... kocam ben ne kadar haklı olsam bile yanımda durmuyor hep ailesini tutuyor onlar suçlu olsa bile hiç Bi zaman yanımda olmadı bide annesi o kadar yalancı Bi insanı ki şeytan onun yanında melek kalır annesinin ne olduğunu da biliyor ama toz kondurmuyor eşime de ailesine de ağzımda kuş tutsam yaranamıyorum
(1 puan) tarafından
çok değişik Bi insanlar anlaması zor Akil mantık yetmiyor bu insanları anlamak için.. hayırlı en son kızımla minibüsten düştük kızımin üstüne düştüm karşıma geçmiş gülüyor bana insan Bi sorar bisey iniz varmi diye.. bende gülme komşuna gelir başına diye Bi söz var dedim bende suçlusu kötüsü iki yuzlusu kalmadı her lafı ettiler bana
(316 puan) tarafından
Evet canım anlıyorum seni Allah yardımcın olsun inş eşin düzelir şu mübarek ayın hürmetine
(1 puan) tarafından
hep bunu ümit ediyorum inşallah Allah kocama akil fikir verir önce
0 oy
tarafından
Ayni ben sadece kizim degil 2,5 yasinda oglum var.agzimu acsam yanlarinda dayak yiycem yiyorum.ailemin kendine hayrí yok.ayrilma fikri simdilik.uzak.ama boyle giderse durmam ben.kaynana gorumce kina yakar gidersem
0 oy
tarafından
Rabbim bir kapı açsın inşallah 
0 oy
tarafından
Bu gün boşanma postu hep :(
0 oy
tarafından
Ailen  yok mu ? Zaten annesinin ağzına bakan koca ile zor ya

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 315 göst.