0 oy
568 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Evleneli 5 sene oldu adam halen ana evine düşkün adam bı gece yarısı eve gelir sabah erkenden gdider iş olsa iş is olmasa ailesi vala bıktım 3tane de bebeğim var büyük bebeğim baba gitme diye aglitor

12 Cevaplar

0 oy
tarafından
seçilmiş

En İyi Cevap
O boşanmak istiyor mu peki? 
tarafından
Yok kaç kere istedim söyledim iki dakaya sanki dememiş gibi davraniyor
tarafından
Sürekli çekmek çok yıpratıcı oluyor. Allah sabır versin
-Reklam-
+1 oy
(163 puan) tarafından

Maddi durumun iyise yani bosaninca 3 cocugun basini sokabilecek yerin varsa bosan ne diyelim ....

Bosanma da biraz korkuta bilirsn belki 
tarafından
Benimkisi korkmuyor tam tersi beni tehdit ediyor
(163 puan) tarafından
Sen bakma tehtidine gitmeyecegini bildigi icin o tehtitler bi yelten bakalim nasil ediyor altina erkekler boyle
+1 oy
(952 puan) tarafından
Canım beni yanlış anlama. Bu adam 5 senedir böyleyse hadi ilk çocukta görmedin diyelim diğer ikisini neden yaptın ki? Yani yanlış anlama sen bakıyorsun tabikide ama 3 çocuğunla hiçbiryere sığamazsın
tarafından
Haklısın yani benim benim sağlıklı canım belki düzelir belki değişir diye değiştiği falan da yok aynı dediğin gibi nereye sığınacağım ben de bazen diyorum çocuklarım büyüsün zaten 3 tane erkek bebeğim var onlar büyüsün hem ben onlara bakarım hem onlar bana bakar ben bu adamı şimdi boşanmasına böyle 4 5 sene sonra boşarım çocuklarım tam kendine kurtarmış olur şimdi de aslında boşanabilirim de yaşım genç dediğin gibi nereye ısıracağım öz çocuk ne bileyim yani �imdi şöyle bir şey var ama böyle de nereye kadar insan böyle insan tahammül edebilir insan kendi evine düşkün olması gerekiyorken anasının evine düşkün oluyor yani daha annesine lafını getirmeden hemen savunma makinesi masasına geçiyor hemen savunuyor iyi de desem lafımı bir daha tamamlamadan adam bana bağırıp çatıyor sanki ben anasını arkanda kötü laf diyecekmişim gibi
(952 puan) tarafından
Yani katlanma git desem diyemem 3 çocuğun var. Dediğin gibi artık korun aman diyeyim 4 falan olmasın. Cocuklar biraz büyüsün toparlasın kendisini inşallah sende boşanırsın nafaka alırsın işede girersin.
Eşinide bırak gitsin annesine. Cocuğunada sen kal destek ol eve gelincede hiç deme ne isin var falan. Umursama belki o zaman değişir. Yani dediğim gibi gelsin gitsin umursama hiç çocuklarına bak sen ileride daha iyi olur inşallah
tarafından
Aslında bütün yolları denedim ama bir şey demediğim zaman da bir şey olmamış gibi gelip de yanımda böyle gülüp de benimle ilgilendirmesi ondan sonra benim onun yanında böyle onun yanında yatmamı istemesi gerçekten mide bulandırıcı gerçekten zor ve kötü bir an yani madem orası ona hoş geliyorsa anasından ayrılamıyorsan oraya gitsin benim yanıma gelip de yazmasın diye ayrı yazsın benim yanımda benimle hiç konuşmasın benden bir şey istemesin hadi her şeyini yaparım yemeğini suyunu çayını da ama benim yanımda yatmasın çünkü oraya gittiğin zaman ben ondan daha çok nefret ediyorum ondan tiksinecek dereceye geliyorum
(952 puan) tarafından
Canım biraz sabret bellliki annesi sürekli cagiriyor aklina girmis iyice. O eve gelince sen ona yakinlaş muhabbet et ki evi sevsin. Boyle yaparsan hic gelmek istenez
0 oy
(774 puan) tarafından
Keşke benimkide biraz aileci olsa ama biraz fazla değil :(oturup detaylıca güzel konuşmayı mi denesen
tarafından
Benim eşim farklı onların yanına gitti mi benim eşimin kafası dönüyor afasını döndürüyorlar Bir de benim kocam ağıza laflarına iyi bakıyor iyi inandırıyorlar iyi konuşuyorlar ne bileyim kafaları ne kafasına iyi giriyorlar
(774 puan) tarafından
O zaman eşin olgunlaşmamış canım çocuk mu ki kafasına giriyorlar kendini bilen insan zaten kimseyi dinlemez rabbim hidayet versin yuvaniza mutluluk versin inşallah üç çocukla boşanmak kolay değil canım hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(4,961 puan) tarafından
Annesini ara durumu açıkla ana olacak kadın almayacak eve hani senin evin yuvan Yok mu diyecek
tarafından
Defalarca söyledim annesine annesinin işine geliyor eşimi arıyorlar karşı karşılıklı laf dedikleri konuşma
0 oy
(873 puan) tarafından
Kardeşim 5 senede 3 cocuk. Fazla olmamış mı? Şimdi sen güzel annelik yapacam derken hep kocan bekledi mi bi yerde? Karı koca gibi ne ara oturup bi çay içip sohbet ettiniz?  Adam da 5 senedir evine bağlanamamış olabilir mi? 
tarafından
Öyle olmuş olsa bile başkasının çocuğu değil ki kendi çocuğu yükünü hafifletip yarenlik yapacağına anacilik oynuyorlar anaları da oğlum azıcık esinle ailemle ilgilen demezler oğullarına bu kadar düşkünler madem niye evlendiriuorlar
tarafından
Diyorum eşime madem bu kadar düşkündür anana ailene niye benimle evlendin niye benim günahımı kaldırdın zaten konuşa konuşa artık bıktım laf söyleye söyleye bıktım yine bir insan benim eşim kendi bildiğini yapıyor bir yere gidecekse çıkma dediğim halde çıkıyor gidiyor dinlemiyor ki ben onun içindeyim
0 oy
tarafından
Hemen boşanmayı düşünme  canım 3 tane bebeğin var çocukların la meşgul ol bol.bol.dua  ett 
0 oy
(337 puan) tarafından
Konuşmayı denesen esinle yada terapiste gitseniz 
0 oy
(986 puan) tarafından
Çocukların çok küçük.esinide biraz Kendi hâlinde bırakıp çocuklarınla ilgilen, onlara vakit geçir.bosanirsan ne değişecek öylede kocasız Olcan böylede.sidet yoksa masraflarınızı karsiliyorsa çok takılma.bol bol dua et.belkide sen üstüne çok düşüyorsun diye böyle yapıyor.
tarafından
Aslında her yolu denedim ama boş adam gözünün onundw bizi görmüyor sadece ayilem.bacim babam kardeşim onlara verdiği değer ilgi sevgi ve cocuhllarna banaa gosetermedogi için üstüne gidiyorum ama bu saaten sonra hiç ne ararim ne sararim nede bişey derim ne hali varsa görsün
(986 puan) tarafından
Aynen öyle dvm et.3cocukla düzenini bozma.
Bu saatten sonra onları düşünmek lazım.kimseye muhtaç etmeden.hem anne hem baba olmalısın..
0 oy
(15,244 puan) tarafından
Senin konuşman fayda etmez. İlişki terapisine gitmelisiniz. Ya da dinleyecegi saygı duyduğu bir buyugunuz varsa o konuşsun. Başka türlü anlamaz.
tarafından
Hiç deme canim ya hiç deme dinlemiyor buradaki büyükler de onun gibi ona hak verirler
(15,244 puan) tarafından
O zaman terapist kaldı geriye. İkna edebilisen bence çok faydası olur
tarafından
Ben delimiyimi diyecek
(15,244 puan) tarafından
Tahmin ederim.
0 oy
(482 puan) tarafından
Iki arkadaşım bu anaya düşkünlük yüzünden yuvalarını yıktı.  Anaya düşkün adam zor ya. Bilirim bu hayati arkadaslarimdan.   Affededisn yatak odasına varana kadar anlatirmis kocaları  .Allah yardim etsin. Cqnim.
tarafından
Bizim banyoda tuvlate bile telfonu bı çalsa çıkıyor koşa koasa gel derler
(482 puan) tarafından
Sonradan mi böyle oldu ne yapmak istiyorsun mesela
tarafından
Önceden de boyleydi
0 oy
(12,856 puan) tarafından
Sizde gidin peşinden çocuklarda ağlamaz 
tarafından
Eskiden gidiyordum hata orda değilim dediği halde onu orda bulurdum baAsrdik iki çocukla gidebiliyirdum şimdi 3olunca zor oluyor biraz

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 338 göst.
0 oy
10 cevap 604 göst.
0 oy
9 cevap 599 göst.
21 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,332 soru

11,387,698 cevap

34,890 kullanıcı

...