0 oy
586 göst.
Aile kategorisinde (169 puan) tarafından
Normalde her hafta kaynanamı arardım. Kendim aramak zorundayım gibi hissederdim. Ama ne zaman onunla konuşsak, eşimle kavga ediyoruz. Telefonda sadece bizi konuşuyoruz. Bizim evle alakalı şeyleri sorar, akıl verir, maaş sorar, şunu böyle yap falan akıl verir.Eskilerini bana gönderir.Bende sıkıldım artık. Geçen aradı açmadım. Uçuş moduna aldım telefonu. Eşimden 1 2dakika konuşacağım. Kendi telefonumdan konuşmayacagım. Ne zaman konuşsak sinir oluyorum. Herşeyi soruyor. 

19 Cevaplar

0 oy
tarafından
Allah kolaylık versin 
(169 puan) tarafından
Amin bıraktım konuşmayı. Israrla arıyor.
-Reklam-
0 oy
(9,614 puan) tarafından
Ay darısı başıma. Biz hergün konuşuyoruz açmasam eşimi arıyor nişeymi oldu tele bakmıyor diye adamı meraklandırıyor sinir oluyorum 
(169 puan) tarafından
Benimki önce eşimi arıyor, sonra beni. 2 haftadır konuşmadık. Telefonla az konuşuyorum artık dıyorum. Ne oldu sorun mu var dıyor. İlla konusacak, evın halını ögrenecek. Ama açmayacagım telefonunu. Bahane bulacagım.
(9,614 puan) tarafından
Beni sabah 11 gibi arıyor hep görüntülü arar, akşam da eşim gelince eşimi arar
0 oy
tarafından
Bende 2 gunde bir arardim canim 3 4 gunlugune kalmaya gittim persembe gunu gittim evi soguk diye gece tepegi 45 dereceye getirmistim pesimden dusurmus uyandigimda baktim cocuk buz gibi olmustu bidha gittim actim pesimden yine kapatmis ben de tekrar actim sabah sordugumda gorumcemin ustune atti gorumcem isten gelince sordum kiz sasirdi neye ugradigini sasirdi ama annesini bozmadi bende esimi aradim gelip bizi al kalmicam die asla bidaha aramamda bitmistir oglum daha 2 aylik smdi surekli kusuyor insalah usutmemistir kaynanalarin hepsimi boyle ara bozucu ya 
(15,228 puan) tarafından
Kiz senin durumu hatirliyorum. Bana bile dert olmuştu. O en soğuk gunlerdeydi hemde bu olay. Çok üzülmüştüm yavrucuga
tarafından
Yüzlerine gülmemek gerekiyo hep mesafemi kormustum gdip kalmazdim hic ama eşime kiyamadim uzuluyodu pek görmüyolar diye kendileride her zaman gelemez Allah var gorumcem her an gelsin hic sorun yok ama kaynanami surekli kabul etmiyorum artik bayramdan bayrama giderim dogumumdada anneme iftira atti gorumcemin uzerine atti onuda eşim benim aileme cok düşkün onu kiskanip ara bozmaya calisiyo die dusunuyorum artik valla
(15,228 puan) tarafından
İnsanlar neden bu kadar kötü niyetlimolur ki. Kafaları nasıl çalışıyor böyle fesatliklara yazik
0 oy
(5,558 puan) tarafından
Bende konuşmayı kestim . Geçen hafta oğlumu yatırdım hastanede beni arayıp akıl veriyor bana . Hâlbuki oğlum onlar yüzünden hastalandı. Kendilerini çok bilmiş sanıyorlar hâlbuki bir *** bildikleri yok 
0 oy
(589 puan) tarafından
Aynı benim kaynanam ya kilometrelerce uzaktan yetiyor ne zaman konuşsak hasta oluyorum eşimle kavga ediyorum en iyisini yapmışsın benim öyle bir şansım yok ben açmayınca annemi arıyor hemen ortalığı paniğe veriyor mecbur açıyorum 
(169 puan) tarafından
Ben açmayınca eşimi arıyor. Umrumda degil. Ne zaman konussam sinir oluyorum, sinir hastası olacagım.
0 oy
tarafından
En güzeli kafan rahat olur. 
0 oy
(236 puan) tarafından
Keşke benden uzak olsaydı da telefonla her gün konuşurdum aynı evin içinde olmak bir ölüm
0 oy
tarafından
İlk evlendiğim senelerde ben nadiren arardım o zaten fırsat vermez her Allahin günü arardı. Ben tuvalete kaçardım yine kacamazdım konuşmaktan. Sonra hiç aramadım eşim konuşurken bir iki konuşmaya başladım şuan hiç aramam niye aramıyorsun da demez çünkü diyemez dese lafım da hazır. Aramızda hiç bir problem yok sadece bazı söyledikleri bana ters veya batıyor o yüzden uzaktayız da zaten çok şükür geçtik o yolları 
(169 puan) tarafından
Ben de aramayı bıraktım. Bazen açacağım, kısa kesecegim. Bazen açmam. İki açmam bir açarım.
0 oy
(7,258 puan) tarafından
Aç ama cevabini ver canim esine de hicbirsey olmamis gibi davran analati hakkinda en ufak birsey desek korumaya geciyorlar hemen maasini soruyor mesela ay napcan anne seceresini mi tutcan de gul sakaya vur ama cevabinida ver
0 oy
tarafından
Fazla uzatmadan kapatada bilirsin annem arıyor kapı çalıyor falan diye zamanla aramayı bırak böyle bir anda kesince göze çarparsin
(169 puan) tarafından
Evet öyle yapıyorum. Sorularına tam cevap vermiyorum. Yuvarlak cevap verıyorum. İnan öyle biriki geçen yıl kaç gün oruç tuttum onu takip ediyor.
tarafından
Yok artikk ruh hastası falan mı ne
0 oy
(13,115 puan) tarafından
Şükür o konuda çok anlayışlı oğlunu çok arar ama beni aramıyor gerekmedikçe eşim işte ise çocuğu sormak için arar asla görüntülü aramaz beklerler eşim gelince eşim onlari arar görürler çocuğu bir aralar çok söyleniyordu  sonra sonra alıştı daha beklemiyor bende bayramda seyranda ancak arıyorum 
0 oy
(866 puan) tarafından
Aman ne dert ediyorsun ki huzuruna bak, ben 4 sene çok çektim elinden tuvalete kadar eşim hesap veriyordu durdum durdum en son kıyameti kopardım ha durudumu tövbe durduysa, ne zman kayın babam öldü kadın çekti dilini üstümüzden demekki kocasına güveniyor muş, 2 adım yakınlıkta oturuyoruz ne giderim nede ararım sevmiyorum tiksindirdiler içimden gelmiyor napim 
0 oy
(1,439 puan) tarafından
Bu modellerin çoğu aynı galiba ya
0 oy
tarafından
Biz her gün konuşuyoruz sıkıntı etmiyorum torununu özlüyor
0 oy
(44,696 puan) tarafından
Eşinle aran kötü oluyosa o zaman en iyisini yapmışsın 
0 oy
(1,059 puan) tarafından
Benim de ardımdan konuştuğu için yüzüme gülüp bennde bıraktım kendi caldirirsa aramıyorum yoksa. Yok
0 oy
(119,342 puan) tarafından
ucus modu yerine engellesen
0 oy
tarafından
Mesafeli ol cnm 
0 oy
tarafından
Ayda yılda bir ara anlasın 

İlgili sorular

+1 oy
23 cevap 269 göst.