0 oy
258 göst.
Diğer kategorisinde (182 puan) tarafından
Kizlar ya ben 32 haftalık hamileyim home Office yani evde bilgisayar başında oturarak çalışıyorum yasal hakkım olarak 32. Haftada doğum iznine çıkabiliyorum 38 de doğum olacak bu arada. Şimdi takım liderim dedi ki çalışabilir veya çalışamaz raporu alarak devam etmeliyiz dedi  ben şimdi bu perşembe günü rapor almak icin doktora gidiyorum ancak iki seçeneğim var şimdi ya 14 Nisan'da direk çalışamaz raporu alabilir ve izne ayrilirim öyle olunca bayram izninaraya kaynayacak maalesef. Ama çok çatı ağrım var artık . Bir diğer seçenek ise  14  Nisan'da calisabilir raporu alacağım sonrasinda 2 hafta daha çalışıp bayram iznini kullanacağım üzerine de 1 hafta yıllık izin ekleyip tam olarak 36. Haftada izne çıkmış olacağım , ekstra bayram iznimi kullanabilmis olacagim kizlar sizce ne yapayım.ya bir aklım diyorum ki izne çıksam da sanki ağrın azalacak mi diyorum bir aklım da diyor ki izne çıksan belki rahatlarsın sizce ne yapayım ya eşim de ben sana çalış demiyorum ki nasıl rahat edeceksen öyle yap hayatım diyor ama ben çok kararsızım bana bir akıl verin

9 Cevaplar

+1 oy
(5,077 puan) tarafından
Tabi cok agriniz varsa cikin ama , 36.haftayi beklemem daha mantikli gibi,dogum sonrasina aktarmak daha iyi oluyo 
(182 puan) tarafından
Evet öyle diyor herkes canımnya ama yine de insan ikilemde kalıyor iste
(5,077 puan) tarafından
Evden calisiyomussunuz yatarak falan da calisamazmisiniz, hangi pozisyonda rahat ediyosaniz artik, bi de bayram var o gunler yanmis olacak, bayramda da dinlenmis olursunuz :) siz yine calisabilir raporu alin deneyin eger kendinizi iyi hissetmezseniz calisamaz alirsiniz tekrardan
Ben 36.haftaya kaadar calistim, hemde ayakta :) dogum sonrasi daha cok lazim oluyo maddi manevi olarak
-Reklam-
0 oy
(7,749 puan) tarafından
Zaten evden çalışıyormuşsun yol derdin yok bence idare edebilirsin.
(182 puan) tarafından
Bende öyle diyorum kizlar ya dışarıda olsam zaten calisilmazmis da şimdi evde yapabilriim bence de
0 oy
(174 puan) tarafından
Ben senin yerinde olsam çıkmazdım herhalde bayram iznim yanmasın diye tabii sen bilirsin
(182 puan) tarafından
Bende öyle diyorum kizlar ya dışarıda olsam zaten calisilmazmis da şimdi evde yapabilriim bence de
0 oy
(534 puan) tarafından
Bende seninle aynı şekilde çalışıyorum canım inan doğum sonrasına ne kadar iznin kalırsa o kadar iyi ben izne ayrılmadım çalışabilir raporu aldım benim 35.haftada doğumum oldu 16 hafta otomatik olarak doğum sonrasına kaldı ise gecen hafta başladım zorlanıyorum iyi ki daha küçükken başlamamisim diyorum şimdi bir yandan ayagimda onu sallıyorum bir yandan çalışıyorum sistem gitti de buraya girebildim :)
(182 puan) tarafından
Aa sen hangi operasyon canım:)
(534 puan) tarafından
Hepsiburada canım sen
(182 puan) tarafından
Trendyol
(534 puan) tarafından
Rakip firmalar :)
tarafından
Merhaba bende trendyol veya hepsi burada çalışmak istiyorum bilgi almam mümkün nu
0 oy
tarafından
Ben olsam kalan iznimi doğum sonrama atardım canım daha rahat edersin bence öyle 
0 oy
(16,825 puan) tarafından
Zaten evde çalışıyorsun 
0 oy
(9,625 puan) tarafından
Dayanamaz haldeysen tabiki rapor al sağlığından bebeginden önemli değil home office olsa da illaki zorluğu vardır ama dişimi sıkarım dersen 36da izne çıkman daha mantıklı hem dediğin gibi bayram izni de var yanmamış olur..önceliğin sağlığın ve bebegin olsun 
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Kız evden çalışıyon zaten al bilgisayarı uzan koltuga çalış işte bence çıkma
0 oy
(13,385 puan) tarafından
Doğumdan sonra izne daha çok ihtiyacın olucak canım 

İlgili sorular

0 oy
25 cevap 761 göst.
28 Mayıs 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 1,649 göst.