0 oy
251 göst.
Diğer kategorisinde (3,178 puan) tarafından
Kızlar annem var ama kendimi annesiz gibi hissediyorum varlığıyla yokluğu bir gibi 38 haftayım destek olacağına köstek oluyor herşeye herşeyi kendim yaptım temizliği yerleştirmeye vs eşimle birlikte ondan Allah razı olsun kaç haftalık hamileyim arar bende ararım annem oldugu için boşuna arar yani insan sorar agrın sızın varmı yok mu vs cumartesi doktor kontrolum vardı çatı muaynesi yapıcak tı doktor kastım kendimi cok bakamadı nese dedim anneme işte sezeryan olabilirim belki dedim korkuyorum zaten bana dediği bağırarak yaptır o muayneyi sezeryanı aklından sil kuzenin kadar olamıyorsun sezeryan annelik değildir Allaha karşı gelmektir vs saçma sapan laflar ediyor dahada sinirimi moralimi bozuyor başkalarının annelerini görüyorum arkadaş gibilir benimki hiç öyle değil psikolojim iyice bozuldu doğumu düşünmekten kafam dağılsın diye annemlere gideyim diyorum gidince kafam şişiyor babamla tartışıyorlar zaten muhabbet desen yok yatıyo hep oram buram agrıyor deyip duruyor 

11 Cevaplar

+1 oy
(7,839 puan) tarafından
Sezeryan annelik degilmiymis :/ en zoru o bee nasl annelik değil 
(3,491 puan) tarafından
Çifte annelik bence de, kendi canınla uğraşırken bebek bakıyon can havliyle.
(7,839 puan) tarafından
Aynen öyle
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bende tek yaptim esim bile yardim etmemisti bana
(3,178 puan) tarafından
Temizlik değil canım ya manevi yönden de
(3,178 puan) tarafından
Yani şöyle söyleyim anne sevgisi nedir pek bilemm
tarafından
Aman bosver normal dogum daha kolay emin ol sezeryan olursan herkese muhtac olursun
0 oy
(3,127 puan) tarafından
Anneye bak masumlar apartmanında ki safiyenin annesi gibi 
0 oy
tarafından
Bende kendimi babasız hiss ederim. Hatta benim babam abim demişliğim var.
0 oy
(462 puan) tarafından
Belki kendince ve sana anlatamadığı sorunları vardır kuzum farkında olmadan kırıyordur. Bide hamileisn daha hassassın ne olursa olsun herkes gider annen kalır ♥️ hayırlısıyla kucağına alırsın inşallah 
(3,178 puan) tarafından
Yok canım ya bildim bileli öyle evlenmeden öncede öyleydi
0 oy
tarafından
Cevrende kendine yakin hissettigin kimse yokmu anne gibi olan abla gibi iyi anlaştigin bi bak anneni bosver takma kafana olabiliyo boyle seyler cok takilma baska sorunlariy vardir mutlaka anneninnn
(3,178 puan) tarafından
Canım evlenmeden öncede böyle ydi hep
0 oy
tarafından
Tek değilsin bu konuda Hamile olunca duygusallaşıyo insan ama boşver 
0 oy
(1,988 puan) tarafından
Sinir olduğum bi muhabbet bende sezaryen doğurdum noldu bana sen anne değilsin dayısın mi dediler. 
0 oy
tarafından
Sezaryen olunca neden farklı bir gözle bakar insanlar anlamadim ben normal doğum yaptım ama sezaryen daha zor ve ağrılı diyorlar 
(3,178 puan) tarafından
Geri kafalı annem canım ondan telefon bile kullanmaz herşeye karşı resmen
0 oy
(3,151 puan) tarafından
Benim annem de öyle gurbette yaşıyoruz eşimle.  Çağırırım ne gelir ne gider yalvar yakar. İkinci sezeryanda getirttim Dr gün vermiş. Doğuma 10 gün var diyorum gel artık ne olacağı belli değil illa o günü beklicek diye bişey yok sonuçta yok daha var bilmem ne. Sonra bı akşam sancilandim oylelikle zorla apar topar geldi doktor serumla falan tuttu birkaç gün sonra sezeryan oldum. Hastanede bebeğe hep ben baktım full uyudu. Altını üstünü ben değiştim wcye kendim kalkıp gittim geldim falan yok gibiydi refakatçi hani. Şimdi üçüncü olacak cagirmadim bile o da hiç gelcek demedi kqynanan gelsin eltin gelsin filan diyo hep. Eşim asker görevlere gidiyor 3 ay 6 ay 2 küçük çocukla tek kalıyorum yanıma gel diyorum gelmiyor bende mecbur kaynanamlarin yanına gidiyorum ona da laf ediyor evinde otur gitme orda şöyle yapiyolar böyle yapiyolar diyon gene gidiyon diye. Doğru ama napiyim kaç ay bu çocuklar hasta oluyo alışverişi osu bişi tek başıma çok biliyorsan kendin gel o zaman dimi. Sadece telefonda havadan sudan muhabbetimiz var anne gibi değil hiç.
0 oy
(286 puan) tarafından
ne alakasi var ya sezaryen annelik degil allaha karsi gelmek falan ben normal yaptim oyle uygundu oyle oldu sezaryen olanlar keyfinden mi oluyo zaten bi secenekde degil ki dunya da cahelet cogaliyo 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 149 göst.
0 oy
2 cevap 90 göst.
0 oy
18 cevap 726 göst.
0 oy
3 cevap 242 göst.

377,941 soru

11,312,617 cevap

34,745 kullanıcı