0 oy
293 göst.
Diğer kategorisinde (324 puan) tarafından
Kızlar sağ gözümde bir ayın içinde iki kere tekrarlayan görme kaybı yaşadım zifir karanlık değil renkler var ama görüntü yok yasayaniniz oldu mu hiç 

7 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Başını bı yere vurduyssn etkisi şimdi ortaya çıkabilir. Bı hocam vardı lisede. Başını çarpmıştı 3 ay sonra 15 gün süren geçici körlük yaşamış. Doktor basının çarptığı yerin görme ile alakalı yerine geldiği için olduğunu söylemiş. 
(324 puan) tarafından
Yok canım yaşamadım öyle bişey de dün doktora gittim emar falan istedi ama korkuyorum da beyinle alakalı olabilr dediler
-Reklam-
+1 oy
(1,060 puan) tarafından
Arkadaşımda da olmuştu yakın zamanda. Ama nörolojik bir şey çıkmadı şükür. 
(324 puan) tarafından
İnşallah canım ya vala acayip stres yaptım nöroloji görmesi gerekiyo dedi göz doktoru bakalım emar çektirdim ne çıkacak
(1,060 puan) tarafından
Kötü bir şey yoktur inşallah canım
(324 puan) tarafından
İnşallah canım teşekkür ederim cevapladigin için
+1 oy
(1,964 puan) tarafından
Halama oldu canım sabah uyandığında senin dediğin gibi %6 lık bir görme varmış doktora gitti. Gözüne giden damarda pıhtı atmış tıkanmış düzelmedi. 5-6 yıldır o şekilde 
(324 puan) tarafından
Yaaa gerçekten mi çok geçmiş olsun inşallah tez vakitte geçer  :(
(1,964 puan) tarafından
Geçmez demiş doktor canım
(1,964 puan) tarafından
İnşallah seninki geçer. Rabbim şifa versin
(324 puan) tarafından
Ayy yazık kıyamam ya bide ben gidiyim göz doktoruna sonuç alamazsam
(324 puan) tarafından
Amin inşallah canım
+1 oy
(1,428 puan) tarafından
Asla ihmal etme kuzenimden de oldu ms çıktı hemen git 
(324 puan) tarafından
Ondan supheleniyorlar canım bana da başka ne gibi belirtisi vardı acaba bende bulantı oluyo baş dönmesi kulaklarda çınlama bide halsizlik var
(1,428 puan) tarafından
Detaylı bilmiyorum ama birden gitti gözleri teki hiç görmüyodu kara buğday var onun suyunu içiyodu sürekli araştır şuan geçti
(324 puan) tarafından
Tamam canım Allah razı olsun
+1 oy
(306 puan) tarafından
Bende değilde eşimde oldu cuma namazından geldi adam dedi göremiyorum güneş altında kılmış namazı şimdiye kadar hiç böyle bişi yoktu doktora gittik göz tansiyonu çıktı şimdi raporlu ilaç kullanıyor ama düzeldi görmesi bir çok testten geçti göz için çok gittik doktora 
(324 puan) tarafından
Bide göz doktoruna gidiyim o zaman canım çok sağol
+1 oy
(320 puan) tarafından
büyük bir sağlık konusuna yol açar gibi bir çok nedeni olabilir allah korusun araştırma hastanesine gitmenizi tavsiye ederim
(324 puan) tarafından
Özele gittim canım nöroloji doktoruna emar eeg çekti bilmiyorum ne çıkacak içim cikicak sanki korkudan
(320 puan) tarafından
inşallah kötü birşey çıkmaz ama ani göz görmemisinin mutlaka bir sebebi vardır
(324 puan) tarafından
İnşallah canım bende öyle düşünüyorum gözle ilgili çıksın kötü bişey çıkmasin ona da razıyım
0 oy
(119,355 puan) tarafından
hamilemisin         
(324 puan) tarafından
Yok canım degilim

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 212 göst.
1 Mart 2024 Diğer kategorisinde Ruken kara (264 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 162 göst.
0 oy